Декупаж - 26

  • 30 912
  • 300
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 738
Здравкова, благодарим за стихчето-много е хубаво!!!  bouquet

BIZCOCHO, точно така се прави обратния декупаж, както е направила и мама Яна!!!Успех и давай после да видим резултата!Лично мое мнение е, че при него ако направиш някоя и друга гънка на салфетката не си личи толкова много! Peace

Мама Яни, много добри първи опити!  bouquetПродължавай в същия дух!Но незнам дали този лак запечатва добре най накрая!Аз ползвам акрилен спрей!

И накрая, но не по важност ЧЕСТИТ 8-ми март, момичета!!!!Пожелавам ви да бъдете живи и здрави, все така усмихнати и да сте по обичани с всяка изминала минута от своите половинки!!! HugДецата да растат край вас и да ви даряват с прекрасните си усмивки Laughing и да ви правят по някоя и друга беля, иначе ще мноооооооооого скучно ежедневието! CrazyНека всички изкарат празника по най-добрия начин и на нашата малка "общност" пожелавам догодина да сме в още по голям състав, с много творби зад гърба и с все същия ентусиазъм и желание за нещо красиво!Целувки за всяка една от вас и  bouquet!!!

# 286
  • Мнения: 1
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК, МИЛИ ДАМИ!

От все сърце ви желая здраве, за да можете пълноценно да се радвате на любовта, която витае около вас! Бъдете все така позитивни и продължавайте да създавате красота!!!  bouquet  bouquet  bouquet

# 287
  • Мнения: 139
честит празник мили момичета!!!
Бъдете все така творящи,нежни и одухотворени!
Благодаря ви,че ви има  Hug Hug Heart Eyes



Дивианка,страхотна новина  Hug от сърце ти пожелавам една лека и безпроблемна бременност !!!

Последна редакция: нд, 08 мар 2009, 12:34 от kris70

# 288
  • Мнения: 165
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК, МИЛИ МОМИЧЕТА! БЪДЕТЕ ЩАСТЛИВИ!
Профилче, страхотни бутилки. Няма от какво да се притесняваш когато ти плащат. Мисля ,че когато някой поиска да му се направи нещо, така е редно. Виж ти ако си решила да правиш подарък е друго. И на мен като ми се случи за първи път много се срамувах, но сега ако някой иска да му направя нещо с/у заплащане си казвам ,че няма да ме е срам. Макар, че като се познавам  Blush
Дадуся, прекрасни, страхотни керемидки.
Мери,много хубава е станала мансардата. Браво! Направо ме зарибихте и мен, да не се сърдите после като изтипосам и аз някое шише- къща  Wink
Елинче, как по несполучливи бе  newsm78, на мен пък много ми харесаха чинийките ти
Дидия плафониерите може да се простички, но са станали много ефектни
Нели хубаво шише. И аз съм забелязала, че когато е за мен не се старая много.
Румикс, страшно сполучливо е бурканчето, давай все така
Мама Яни, много хубави бурканчета
Здравкова, благодарим за стиховете, явно имаш талант за писане   bouquet
BIZCOCHO, къде го измисли това име  Laughing, правилно си разбрала, а и мама Яни ти отговори. А за контура на розата - точно така се учи човек  Wink, даже и аз все още си казвам трябваше да го направя иначе, ама вече ще знам.
Като гледам, скоро Къдрокоска ще пуска нова тема, там ще показвам новите си творби.
Чао   bouquet

# 289
  • Мнения: 411
раковинке,не ми стана ясно за кое име питаШ как съм го измислила

# 290
  • Мнения: 165
за BIZCOCHO  Grinning
 не знам как да го изпиша на кирилица  Thinking
Бискошо ли  newsm78 Бискочо ли?  Прости невежеството ми, ама ми е по лесно да го запомня и изписвам. Кажи как да ти казвам.

# 291
  • Мнения: 1
Rakovina, казах, че чинийките не са много сполучливи , защото не стана това, което исках. Но важен е крайния резултат все пак, нали? Wink  Радвам се, че са ти харесали Grinning
На зеленичката се опитах да напукам кантовете с двуфазно кракле, ама, вместо втори слой Степ 1 сложих направо Степ 2 и мисля, че затова не ми се получи напукването. Sad А на зимната не станаха много добре силиконовите "ЧЕРТИЧКИ".

# 292
  • Мнения: 411
биско4о на испански озна4ава сладкиШ.като у4ени4ка приятелите ми викаха сладкиШ,4е като се събирахме у нас винаги забърквах неЩо.да си кажа 4естно бях забравила,но имам един колега колумбианец ,който се обръЩа така към вси4ки жени и като ме наре4е така просто сметнах 4е си ми приляга такова прозвиЩе,4е това си ми е първото хоби_ сладкиШите,но от както ме запалихте с декупажа,ги поизоставих малко.виновни сте признайте,4е ако не бях видяла вси4ки тези красоти не съм си и представяла дори 4е съЩествува такава дума.

# 293
  • Мнения: 165
Радвам се, че ми обясни, макар че сигурно е изглеждало глупаво повдигането на въпроса. Но пък научих нещо   bouquet
И за да не стане като чат показвам една чинийка *

# 294
  • Мнения: 440
   Честит празник работливи феи!  
Здравкова много мило пожелание-да ти се връща love001
[b]Дивианка[/b] честито мила и леко и щастливо бременеене  preggo
Малко да ви изтърва и вие пълните темичката с невероятни красоти,после не мога ви хвана края animal037
Профи страхотни бутилки newsm51,рожденика нямаше как да не си хареса подаръка,композицията беше невероятна
 Къдричке  със закъснение приеми аплаузите ми за Валентинската бутилка с тишуто-много стилна   smile3501 .
  newsm20    bouquet за търпеливите мозайкаджийки на черупки  Joy
Елина влезе в темата и веднага превзе сърцата ни с качествени и количествени шедьоври  smile3556
оркуд ти докога мислиш да ни държиш в напрежение,хайде отчитай се/кой знае какви красоти скатаваш и ти  Naughty/
Раковинка,Крис,Нели,Дидка,Мериту,Дадуся,мама Яна,Руми и тези,които пропускам/моля да не ми се сърдят/  Hug Hug Hug
Ето и един комплект от мен/който обаче се развали тъй като едва успях да ги снимам и дъската я купиха/  :    от тук до края http://www.snimka.bg/album.php?album_id=334455&pid=10951617

# 295
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
mirage72,   bouquet Чудесна табла-направо ми се сервира отгоре й! Mr. Green
Ако те изплагиатствам нали няма да се сърдиш? Mr. Green

# 296
  • Мнения: 440
skorpion благодаря мила,разбира се че няма да се сърдя  Peace/само че едното е панер ,а другото бамбукова дъска за рязане-има си халкичка за закачане  Joy
Раковинке писали сме в едно и също време-чинията с готвача е мнОООго хубава-класическо напукване нали  smile3525

# 297
  • Мнения: 0
Момичета, с много малко закъснение,но все пак успях да ви поздравя....
Живи,здрави, все така красиви и мили,и много свободно време за ръкоделие  bouquet  bouquet  bouquet

А това ми е поздрав http://www.youtube.com/watch?v=rAumKaaOFwI&NR=1,подозирам че е се пее за жена,която винаги е красива, но Елина ни е френско говореща ще ми изправи ако греша.....

Здравкова, благодаря ти миличка за стихове, разбрах че и аз съм участвала в неговото създание, по точно във вдъхновяване, направо се чувствам като муза ...ха..с крила... Mr. Green,ти нали ще продължиш да ни посвещаваш стихове....много е приятно...

А това съм направила за подарък на племенница

# 298
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Честит 8-ми март, момичета страхотни! Да сте много обичани и обичащи и много творчески вдъхновени!  Hug Hug Hug Малко на патерица, ама пък от все сърце!  Wink
Еййй, разбихте ме с красота! Дай Боже всеки му.  Laughing
Раковинче, страхотна чиния! Толкова добре си я изпипала...брависимо!  Hug Heart Eyes
Миражче, много, много ми хреса серийката! Толкова настроение има в нея! Много свежо!  Hug Heart Eyes
Лаленце, прекрасен подарък!  Hug
Здравкова, много мило стихче! Мерси!   bouquet
Благодаря и на всички останали за поздравите за 8-ми март!  Hug
 Hug на всички от мен, които не споменах!  Wink
Сега ще пусна нова тема!  Laughing

# 299
  • Мнения: 738
Щях да се запиша първа в темата, че тъкмо се прибрах ама Къдрокоска се бави!!! WhistlingТъй че лека вечер, а при тях след обед и до утре!!! bowuu

Общи условия

Активация на акаунт