За обувките на детето

  • 3 812
  • 75
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 448
Не знам сега дали са по различни, но преди 4 години обувките на К&К бяха със стелки с  доста висок свод и не ми се струваха подходящи. Беше някаква мания по ортопедичните обувки тогава.

# 16
  • Мнения: 4 433
Обувки на Колев и Колев.

# 17
  • Мнения: 2 447
Вкъщи е бос(по чарапки) а навън с обувки с твърда пета и равна стелка!

# 18
  • Мнения: 4 784
Освен ако не е препоръчително според доктор, не е хубаво детето да ходи с ортопедични обувки.
Синът ми си ходи навън с обувки с твърда пета и равна стелка, вкъщи е бос или по чорапки, особено подходящи са модела с кожа на стъпалото. Крачето трябва да си почива. Настилката ни е теракот и паркет.

# 19
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Преди 6 години се тачеха обувките с твърд форд и анатомични стелки. Сега е по различно.

# 20
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Аз лично в къщи не съм и обувала обувки,ходеше постоянно боса,а
навън с обувки с твърда пета и анатомична стелка Peace

# 21
  • Монреал
  • Мнения: 1 469
В къщи - по чорапи или бос, а навън с най-обикновени маратонки (идея си нямам каква стелка са имали  Thinking).

# 22
  • Варна
  • Мнения: 3 953
У дома е с чорапки с кожена подметка, навън с буйки на КиК или PRIMIGI.

# 23
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
Навън с обувки с твърда пета и равна стелка, а в къщи босо /по чорапи.

Вкъщи обувките са забранени.
Кракът има нужда от почивка.
На теракот и паркет сме (понеже знам, че някой ще се хване за настилката).
PeaceПо препоръка на ортопед в къщи боса/с чорапи/

# 24
  • Мнения: 2 521
Навън с обувки с твърда пета и равни стелки,а в къщи по чорапки.Напълно съм съгласна с Никол-не може постоянно с обувки.И на мен ми е приятно да се събуя,след като се приберем от дълга разходка Wink,мисля че и на детето също.

# 25
  • Мнения: 9 973
с твърди подметки

# 26
  • София
  • Мнения: 11 708
Първите обувки на дъщеря ми бяха на Капчица.Буйки не съм купувала,тези на К&К и бяха огромни.

# 27
  • Мнения: 2 587
Навън с обувки с твърда пета и анатомична стелка, а в къщи босо /по чорапи.

# 28
  • Мнения: 8 999
Навън с обувки с твърда пета и анатомична стелка, а в къщи босо /по чорапи. Малките деца са дюстабанлии, не е зле да им се помогне /с анатомичната стелка/ по-бързо да превъзмогнат този проблем. Твърдият форт на обувката е особено важен за формиране на правилна стойка на стъпалото /много ми е смешно като видя някоя издокарана мома, или наперен ерген, а токовете на елегантните им обувки - изкривени!/. Ходенето бос е също полезно и стимулира мускулите на стъпалото сами да упражняват това, което са научили в ортопедичните обувки.

# 29
  • Мнения: 1 629
В неделя му взех първите обувчици и мисля днес да ги пробвам Mr. Green, но само на вън. В къщи ще си стои по чорапки Peace

Общи условия

Активация на акаунт