Отговори
# 15
  • Мнения: 1 792
Айде и аз в новата тема.Днес ми е тъпо и нервно и не ми се пише,затова само запис и ви оставям,че не съм перфектната компания.

# 16
  • Мнения: 197
Здравейте, приемате ли още дебеланки? Embarassed  bouquet
Успех на всички!
Разбира се, че приемаме-Добре дошла при нас Hug  bouquet
Благодаря за топлия прием!  HugЗа другите дни не знам, но въглехидратния още от сега ми е любим  Mr. GreenИначе по месото не си падам много, но пък обожавам сирена различни видове...
Бях при плодуващите  Embarassed EmbarassedДа си призная изтраях точно два дни...
Ама щом тук ги има любимата ми пица , сладоледа и шоколада, тук съм  Mr. Green
Само да попитам, нищо не пише за алкохола, например бирата, а сщо и за цигарите  Embarassed EmbarassedЗнам, че е излишно да питам, по - добре без тях, но все пак категорично ли се забраняват или ....може да се кръшне някой път? Embarassed Embarassed

# 17
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Lady Frost  Здравей ти тези кг с тази диета ли ги свали

Не! Преди това бях на Дюкан, та с него ги свалих. Но много ми дотежа нещо и минах на тази диета.

Жанета, радвам се, че не е нищо сериозно! Милото детенце, представям си колко му е гадно!

# 18
  • Мнения: 248
Хайде и аз съм тук! Hug

# 19
  • Мнения: 197
Nightwish, на 5-я ден така кръшнах с една чаша ракия заради юбилей на дядото, че 2 дена ме държа махмурлукът. Вероятно ме е центрирала директно пущината, затова от опит  - докато си на режим, по -добре недей!  Peace Пък и тук момичетата пишат, че алкохолът забавя метаболизма.

# 20
  • Мнения: 197
Nightwish, на 5-я ден така кръшнах с една чаша ракия заради юбилей на дядото, че 2 дена ме държа махмурлукът. Вероятно ме е центрирала директно пущината, затова от опит  - докато си на режим, по -добре недей!  Peace Пък и тук момичетата пишат, че алкохолът забавя метаболизма.
Много благодаря за отговора!  bouquetАз ракия не обичам, но виж биричка си позволявам чашка - две понякога, но като трябва да се лиша, трябва какво да се прави...Все пак това са си токсини  Naughty
Ами цигарките? Embarassed Embarassed EmbarassedАз не съм кой знае какъв страстен пушач, но на ден по 5-6 цигари пуша  Embarassed Embarassed EmbarassedКакво ще кажете, скъпи отслабващи?И тях ли трябва да ги оставя?

# 21
  • София
  • Мнения: 1 877
Хайде и аз в новата тема... Лека нощ и сладки сънища на всички Hug.

# 22
  • Мнения: 959
ето ме и мен тука с един въпрос към познаещите - Може ли в 3ти ден вместо спагети да се ядат звездички, кускус, макарони....? Дали са на същия принцип? newsm78

# 23
  • Мнения: 2 126
и аз да се турна в новата тема.Приятна и отслабваща да е за всички Hug При мен нещата са някак не добре седящи откъм спазването.И днес спазаих само часовете,просто се съсипах на работата.до 17 с;едобяд бах изпила само половин литър минерална вода.А работата ми е свързана с доста психическо натоварване и просто ми трепереха парцалите като се прибрах.Ще навляза полека лека знам си,засега твърдо оставам тук.

ice,могат да се ядат Peace

# 24
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
ето ме и мен тука с един въпрос към познаещите - Може ли в 3ти ден вместо спагети да се ядат звездички, кускус, макарони....? Дали са на същия принцип? newsm78

Мдам! Те всички общо взето от едно и също се правят. Само формата е различна.

# 25
  • Мнения: 622
ето ме и мен тука с един въпрос към познаещите - Може ли в 3ти ден вместо спагети да се ядат звездички, кускус, макарони....? Дали са на същия принцип? newsm78

Мдам! Те всички общо взето от едно и също се правят. Само формата е различна.

И само със захар, без сирене. (както аз ги обичам  Blush)

# 26
  • Русе
  • Мнения: 45
То па човек да не излезе една вечер и веднага нова тема  Mr. Green
Имам страшни болки в стомаха си и от обед гълтам хапчета за стомах  Sad как влияят те и имат ли изобщо отношение към диетата? Незнам какво да правя за напред  Rolling Eyes криво ляво ще изкарам и тази фаза на луната и така съм я започнала, но ако продължат тези болки, незнам  ooooh! Стомаха ми се поду, все едно съм глътнала глобус  Embarassed имам си гастрит аз отдавна , ма не се беше обаждал мн.дълго време  Thinking плодовете, колкото и да ги обичам ми докараха това и глада. Или трябва някак си по-приемливо да приинача плодовия ден и да спра с лунуванията или ако няма чалъм да се откажа  newsm78 Не се страхувам от глада, а за болния си стомах  ooooh!  

# 27
  • Мнения: 622
Даринка и аз имам подобни проблеми...  Tired

# 28
  • Русе
  • Мнения: 45
Оф, гадна работа  ooooh!
Ти как мислиш да се справиш с проблема? Гълташ ли нещо?

# 29
  • Варна
  • Мнения: 939
Амаааааааа - писали сте, че писали - май и ние ще станем като Дюканките - една тема за два дни да ни стига, тогава милата Звезди ще ни насмогва ли  newsm51
Аз да се похваля - от вчера моя милост вече е с нов кантар, цифров при това  smile3534 - сега и килцата да се смъкнат с темпото на писанията ни остава и ще сме най-щастливи на света
Иринка да ти е жив и здрав малкия голям мъж и много радост да носи на сръчната си майчица  nbirthday
Кводае много семейно щастие и любов още дълги години
Сега един много важен според мен въпрос - гледам много кърмачки се събрахме тука и повечето правят стриктно диетата с плодовия ден - лично мен това много ме притеснява за да няма негативното влияние върху кърмата - съответно количество и качество - затова искам да попитам най-вещите в занаята дет се вика, в случая ветеранките от диетата - как е най-добре да се процедира и изпълнява диетата с този плодов ден, за да не си скубя после косата  smile3511 - естествено това си е лично мое притеснение - не искам никой да мисли, че го укорявам за действията му, просто искам аз за себе си да бъда сигурна, че правя най-доброто както за себе си, така и за детето си
Птица моля те включи се и ти по този въпрос - досега много поуки си взех и от твоите постове
Благодаря предварително на всички  newsm51
Много минусов на кг и положителен на емоции утрешен ден ви пожелавам   love001

Общи условия

Активация на акаунт