Отговори
# 360
  • Мнения: 372
Астарта, много благодарп за инф, направо и аз ще се включа. Тази диета освен че е здравословна, не е така зарибяваща  както Дюкан. Споиред мен Дюкан трайно зарибява и започнеш ли я, няма връщане назад. Какво ще стане ако еднА Дюканка започне да си хапва доста въглехидрати, според мен веднага ще започва да качва рязко.
А тук при 90-дневната всичко е балансирано и разнообразно.

# 361
  • Мнения: 389
Добро утро,фиданки!
Аз се мъ4а да съм режимна,но покрай тоя стаж малко развалям.Но сега не мога да се премеря,4е мъжо о6те спи,ама в4ера ,въпреки вси4ко бях минус половин килце.
А за сладки6ите да кажа,4е и преди и сега съм си яла козунаци,фурнети и т.н. и пак съм сваляла.Стига да не се оливате.
Лек и режимен ден  Peace

# 362
  • Русе
  • Мнения: 45
Добър ден и от мен  Hug
Да се отчета на бързо, след вчера и оня ден съм +1кило  Mr. Green то се очакваше де, но днешния плодов съм сигурна ще оправи нещата. Хайде лек и режимен от мен  Peace

# 363
  • Мнения: 208
В кой ден мога да ям рибка Peace

# 364
  • Русе
  • Мнения: 154
В кой ден мога да ям рибка Peace

До колкото разбрах рибка може в белтъчния ден ,поне аз тогава си я хапвам .

# 365
  • северно море
  • Мнения: 321
Здравейте и от мен HugАз съм в 7 седмица от тази диета,ефекта е поразителен 4естно казано.
Предната седмица кантара от4ете -2.5,което е супер,
Как допуснах да стана преди дебела незнам,
Диетата я запо4нах с размер 50 ooooh!сега съм на размер 42-44 което за мен самата е голямо постежение.
Целта ми е 38 номер Blush
Лек ден на вси4ки Peace

# 366
  • Мнения: 54
Mari-7 колко килограма си свалила от началото на диетата до сега, 7ма седмица newsm78.
Супер е, че си постигнала такъв резултат Peace

# 367
  • Мнения: 1 095
От утре съм с вас. Почвам да мисля меню Simple Smile

# 368
  • Русе
  • Мнения: 154
От утре съм с вас. Почвам да мисля меню Simple Smile

Добре дошла при нас  Hug !!!

Радвам се ,че се срещаме и тука  Wink .Успех в начинанието  Peace

# 369
  • Мнения: 1 095
От утре съм с вас. Почвам да мисля меню Simple Smile

Добре дошла при нас  Hug !!!

Радвам се ,че се срещаме и тука  Wink .Успех в начинанието  Peace
Мерси, Сънче Simple Smile Ще помагаш ,нали Simple Smile
Целувки на Санди !

# 370
  • Мнения: 1
Здравейте и от мен.
    Вчера прегреших много, чак не смея да се кача но кънтара че като видя ще ми се доплаче ,но от днеска пак ставам режимна и десциплинирана като преди.

# 371
  • Мнения: 99
Здравейте фиданки Hug
Аз изчезнах за малко...но вчера ходих на гости. Трябваше да ви черпя за именния ден на синът си и по стар стил за именния ден на баща ми. А днес вече ме ми е до писане Cry
Снощи стана една караница с мъжът ми и направо съм смачкана от всякъде. Незнам какво да ви кажа CryЧувствам се ужасно и по-добре да не пиша известно време. Ще съм наоколо но ....диета не пазя в момента. Мислех от утре да направя зелевата...но няма...не мога Cry Cry Cry

# 372
  • София
  • Мнения: 6 011
Здравейте, момичета!
Имам позната, която с тази диета свали над 20 кг. и изглежда направо страхотно. За съжаление я виждам изключително рядко и не знам дали успява да задържи новите килограми. Както и да е, реших да почна диетата и аз.
Имам питане - може ли в неплодовите дни да се хапва по някой плод от време на време ако много огладнея?

# 373
  • Мнения: 533
Здравейте,май прочетох много интересни нещица тук и затова се записвам ,за да се стимулирам...,че от септември тръгвам на работа иии Naughtyне може с тез килца!
Ама да питам :Как стои въпроса с кафето/аз съм професионалист и го пия силно ,чисто/без мляко,сметана и захар/ и студено?
Успех на всички! Peace
Ники,преследваме се из форума! Hug

Последна редакция: нд, 15 фев 2009, 16:33 от ina_ana

# 374
  • Мнения: 1 380
Здравейте  Grinning
Аз имам едно питане....или по-точно нужда от съвет  Blush
Значи от 2 седмици карам на точковата диета тоест нисковъглехидратна и съм минус 4 кг, което мн ме радва.....ама ей сега като се зачетох във вашия режим нещо много ме съблазни  Laughing последните две седмици сънувам вафли и торти  Mr. Green Mr. GreenТа мисълта ми е че имам още да свали 3-4 кг., което съм наясно че не е толкова много и може би всички те 90 дни ще ми дойдат много, но се чудя дали ако я спазвам примерно 1 месец или докато си стигна нужните кг би ли имало смисъл и дали ще помогне....и най-вече дали ще има йо йо ефект, което ми е най-голямото притеснение ooooh! Ще се радвам на съвети дали има смисъл д апочвам или да си продължавам на тая и после да се чудя как да задържам килата  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт