Мами,запознати с "Майчин дом-София"

  • 1 996
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
Родих там преди 8 години.Условията не са кой зна е какви,мръсничкое и течение става,но са спецове,родих без грам връзка и не съм платила един лев,освен почерпката.А с мен и детето нямаше никакви проблеми.Млко са грубички в родилна зала,но пък са много точни.Аз ги разбирам защо са груби.просто професия.Важното е да си вършат работата.

# 16
да във вип стаята си си сама с детето.  ylinfant
дори самата стая е по-отдалечена от другите.

# 17
  • София
  • Мнения: 4 966
Каква е цената на вип стаята??
И ако трябва пак да избираш,пак ли би избрала да си самичка ?Simple Smile

# 18
Каква е цената на вип стаята??
И ако трябва пак да избираш,пак ли би избрала да си самичка ?Simple Smile
цената беше по 30 лв на ден.
и следващият път бих си избрала да съм си сама с детето!
изпитвам ужас ,като си помисля,че може да ме сложат с циганки в една стая!съжелявам ,но това ми е  мнението Embarassed
а и за скука не може да се говори,защото не можеш да се нарадваш и нагледаш на детето си Grinning

# 19
  • Мнения: 429
Аз раждах там през 2003 г, със секцио и затова бях на 7 етаж. Във ВИП стая, сама (1легло), баня и тоалетна и ключ за стаята.
Плаща се мисля по 25 лева на касата в деня когато те изписват, дават ти фактура и фискален бон. Обслужването беше добро от персонала. Всички бяха внимателни с изключение на една акушерка, която ми казваше "Глезанке", защото съм в "специална стая" Успех

# 20
  • Мнения: 3 356
Аз раждах там преди месец и половина.На дванадесетия етаж бях-нормално раждане.Мизерно е,но се преживява.Доволна съм от самото раждане(бях с уговорка).Предимството на МД е,че недай си боже да се случи нещо лошо или с теб или детето-всички спешни случаи ги карат там.Другото,което е-пак,ако не дай си боже стане нещо,през седмицата там са всички професори.Реагира се веднага.Аз затова избрах МД.

# 21
  • Мнения: 20
Раждах в майчин дом първото си дете през 1998г.Останах много недоволна и по отношение на лекари и чистотата и всичко останало.Преди месец родих във Втора градска и понеже пазех лоши спомени от първото раждане бях приятно изненадана от вниманието на всички там.И на двете места не съм плащала.Леко раждане.

# 22
  • Мнения: 1 170
Здравей и от мен Simple Smile.
Аз, също като Кети, смятам, че специалистите са важните. А в МД не липсват такива. Иначе като условия- зависи на какво си свикнала и какви са ти критериите Wink.
На мен не ми попречи да полежа 1 седмица там, но ако трябва да погледна отстрани- не беше лукс, определено. Както вече някой каза: за бълг. стандарти- като в болница. Всеки ден чистят, чаршафите са си твои, ветровито е малко и става течение, та не е много приятно... Иначе в следродилно е много уютно (за болница!!!): според мен скоро са правили някакво освежаване.
И така, това мога да кажа от престоя си там и да те посъветвам: недей да се зареждаш с големи очаквания, където и да решиш да раждаш, за да не се разочароваш, че виждаш колко различни мнения има на финала.

Това е от мен. Успех  love001

# 23
  • Мнения: 46 518
......ако не дай си боже стане нещо,през седмицата там са всички професори.Реагира се веднага.Аз затова избрах МД.

Е да но то лошото не пита през седмицата ли е или не! В 3-ти месец имах кървене и нямаше как да му кажа да спре, защото е събота сутрин и познай- чаках на едно легло великите професори до понеделник, защото няма лекари и ехограф #2gunfire След почти 3 дни чакане великите професори ми казаха, че не съм бременна. За какво да я избера пак тази болница?

Общи условия

Активация на акаунт