кога усетихте бебо???

  • 13 346
  • 232
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 770
Някъде през 4тият месец като ме метна и нямаше кротване, е накрая и стана тясничко, но то не бяха шутове в ребрата, подскачане върху пикучният ми мехур, и ту се дупеше наляво, ту надясно и бъбреците ми нацелваше от време на време!Постоянно се присвивах нанякъде си, но много се радвах и кефих!Иначе в началото са съвсем леки движенията!

# 16
  • пак там
  • Мнения: 2 885
22 г.с.
Не знам защо толкова късно, даже вече се бях притеснила... Вероятно заради комбинацията предна плацента, пълничка мама и мързеливо чадо  Laughing

# 17
  • Мнения: 179
В петия месец, също доста се бях притеснила. В началото беше това, което в сайта беше описано като "пърхане на пеперуди". Не бях съвсем сигурна, но май това беше. После не ме е тормозил особено освен накрая, когато на моменти чак ми се приплакваше от ритането му. Но като цяло си беше мързеливичък.  Simple Smile

# 18
  • Мнения: 1 240
В 4-я месец с първата бременност. Сега съм в 12 г.с., предполагам скоро трябва да го усетя.

# 19
  • Мнения: 444
В 18 г.с.  Hug

# 20
  • София
  • Мнения: 803
Около 12г.с. едни водопади се чуваха , а в 18г.с. пеперуденото пърхане  Heart Eyes

# 21
  • Мнения: 2 960
пърхане на пеперудени крилца-в 4-ти месец. Heart Eyes

# 22
  • Мнения: 1 629
в 3 месец

# 23
  • Мнения: 242
Към 5 месец-то не бяха ритници то не беше чудо!!! Crazy

# 24
  • Мнения: 4 070
Края на 4 месец (първа бременност ми е преди това даже и да е имало движение може да не съм го забелязала)- аз го определям като мусколен спазъм, след около месец се засилиха ритничетата и все по вече ритници, дори и сега , когато съм в 9 месец и уж намало място такива шутчета има понякога- това е най- приятното нещо от бременността.

# 25
  • Мнения: 80
Първия път към 5 месец, а втория към края на 3-тия. Усещането беше все едно сърцето ми тупка в корема Hug

# 26
  • Мнения: 494
19-20 тата седмица някъде го осетих. Много е интересно чувството, не мога да ти го опиша, но веднага ще се сетиш какво е. Нещо все едно пеперуда пърха с крила в корема ти, невероятно е.

# 27
  • Мнения: 647
Не знам дали има вече такава тема(ако има ще ме извините).Вие кога усетихте бебо за първи път и как бихте описали самото усещане?

В 17-та седмица усетих как подскочи в мен.

Последна редакция: вт, 10 фев 2009, 19:13 от little rabit

# 28
  • Мнения: 349
Усетих го около 19-20 седмица. Невероятно е!

# 29
  • Мнения: 9 814
Обратно на приетото- първото усетих още в 16 г.с., а второто чак в 20 г.с.
Може би има значение, че сега плацентата ми е предна.

Общи условия

Активация на акаунт