кога усетихте бебо???

  • 13 349
  • 232
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 354
В четвърти месец, усещането беше като къркорене на черва.

 Peace и при мен беше така и след това вече започнаха да се усещат ритничета preggo

# 46
  • София
  • Мнения: 1 139
Усетих бебчо за първи път в 17 седмица,беше едно много приятно пърхане,съвсем лекичко.

# 47
  • Мнения: 226
Ами аз го усещах дълго преди да разбера, че е бебо. Мислех си че е някакво газче което се разхожда в червата ми. Докато в 18 г. с. по инерция не легнах изцяло по корем. Тогава "газчето" полудя  Mr. Green . И вече знаех за какво иде реч  smile3521

# 48
  • София
  • Мнения: 1 177
Усетих го в 16 г.с.,сравнително рано като за първи път.Запомнила съм и датата,защото беше Бабин ден.Приличаше все едно отвътре в корема потрепва някой мускул,дори в първия момент точно това си помислих  Rolling Eyes В следващите дни ставаше все по-осезаемо и се убедих,че е било първото ритниче  Crazy

# 49
  • На тиха улица
  • Мнения: 902
Мисля, че беше около 20-тата седмица.

# 50
  • Мнения: 6 713
14-15г.с. - първо като пърхане отвътре, после като лекичко побутване го усетих. Grinning

# 51
  • Мнения: 2 015
В 4-я месец, а усещането беше като да ти тупти сърцето в корема, но лекичко де Grinning.

# 52
  • Временно
  • Мнения: 788
В 15 седмица.Няма да забравя никога усещането(нещо като лек гъдел,пърхане,беше невероятно Heart Eyes)-това беше момента,в който осъзнах наистина че нося бебе.

# 53
  • Мнения: 219
Около 20-тата седмица

# 54
  • Мнения: 493
Към края на 4 месец усетих бебчо.

# 55
  • Мнения: 955
Усетих го в четвърти месец. В началото си мислех, че това са червата ми, но беше малко по-различно, трудно е за обяснение. Със сигурност обаче е едно от най-приятните усещания Peace.

# 56
  • Мнения: 826
Май към края на четвъртия месец го усетих. Нещо като безвучно къркорене на червата, или бълбукащи газове Blush Много интересно беше, защото бях чела, че ще е нещо такова. Аз така разбрах, иначе щях да си мисля, че съм яла нещо развалено Mr. Green Сега вече си усещам тупаничета и по-изявени движение. Чуството е страхотно Grinning

# 57
  • Мнения: 439
Към края на четвърти месец,в деня на нашата сватба Grinning

# 58
  • Мнения: 35
В 15 седмица Peace
Една вечер докато си лежах по гръб ясно усетих едно ритниче.

# 59
  • Мнения: 1 554
в началото на 4 месец Peace

Общи условия

Активация на акаунт