Шампоан Кря-Кря

  • 9 283
  • 67
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 80
аз ползвам "Тео Бебе" и съм много доволна от него. Ана" Кря-Кря" бях вземала на дъщеря си ама не ми хареса а и тя само мрънкаше че и лютял на очите.

# 16
  • Мнения: 2 374
Предпочитам да я къпя с нещо,което съм сигурна,че няма да и люти за Кря-то не съм сигурна.

# 17
  • Мнения: 349
Голямато ми дете го харесва- има няколко различни миризми, но наистина малко люти. Бебето го къпя с Бюбхен.

# 18
  • Мнения: 242
Не съм го ползвала този шампоан,ползвам Беболино или Джонсън Peace

# 19
  • Мнения: 9 814
Взех си го за мен, не за детето.
Наистина е хубав шампоан.
Дъщеря ми от бебе я къпя само с Джонсън.
Но като се замисля дали Нивеята, Джонсъна и пр. марки са истински, а не гаражно производство? newsm78

# 20
  • София
  • Мнения: 5 079
Знам, че едно време беше много хубав шампоан, като дете са ме къпали редовно с него. Лютеше да... Сега не знам... Ползвам Бюбхен.

# 21
  • Мнения: 2 334
Не съм го използвала.Помня само че миришеше много хубаво ,но дали люти не знам.Ползвам на Бюбхен  Peace

# 22
  • Мнения: 434
И двамата се къпят с Кря-Кря и нямам никакви проблеми.Не съм забелязала да им люти на очите.Доволна съм от тях.

# 23
  • Мнения: 9 973
ползвам  сапун все още

# 24
  • Мнения: 1 062
Не, не е хубав според мен. За децата си, не бих взела.

# 25
  • Мнения: 212
Не съм го ползвала. Ползвам шампоана на Бюбхен.  Blush

# 26
  • Мнения: 660
Ползвала съм го навремето аз,харесваше ми,много готино ухаеше..Ама сега детето го мия с лавандуловия Джонсън и съм много доволна Peace

# 27
  • Brokenpromiseland
  • Мнения: 1 432
Ползвам само такъв шампоан откакто дъщеря ми се е родила. Беше проявила алергия, към други козметики и продължих с Кря-Кря (с който ги миеха в родилният дом).На мен ми ухае приятно.Вече дори има 4-5 аромата.Не съм забелязала да люти. Thinking

# 28
  • София
  • Мнения: 17 592
Ползвам козметичното им мляко - хидратиращо и н'ам си какво - за крем за ръце за мен.
Не мисля, че бих използвала за бебто от тях...

# 29
  • Мнения: 4 335
За малкия не сьм го ползвала,вземам му Бюбхен.
Аз си измих косата ведньж сьс такьв Blushпоради липса на друг,косата ми не се изми добре и определено люти на очите.Не е какьвто го помня от моето детство.

Общи условия

Активация на акаунт