Дамски фитнес Кървс?

  • 14 816
  • 54
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 564
 И на мен ми стана интересно да разбера нещо повече за постигнати резултати. А и се оказа, че фитнесът ена доста удобно за мен место Simple Smile

# 16
  • София
  • Мнения: 184
Отзиви четох в "тялото', а относно резултатите....и аз чакам някой да сподели, ноооооо...засега няма отличници:-) Аз им пратих мейл, относно промоцията за безплатна седмица, като ги попитах до колко е безплатна, тоест дали ще трябва да платя членството, отговор засега нямам, ще пиша като го получа.
На мен също ми е удобен като местоположение, защото работя в Лозенец, така че да видим Simple Smile

# 17
  • Мнения: 459
И на мен във Варна ми е на много удобно място - на 5 минути от офиса ми е. Незнам какво да мисля. Влязох в страницата им, четох, но незнам дали суперлативите там не са просто реклама. Затова ми се искаше някой, който вече е ходил да се включи, защото никак не е евтино  newsm78 (поне според мен)

# 18
  • Мнения: 564
И аз току-що им изпратих мейл и чакам отговор  Mr. Green

# 19
  • Мнения: 459
Като гледам страницата им - в английската - има част, която е само за членове - да споделят мнение и впечатление, а в българската няма нищо такова....
Не се сещам и за някоя позната, която вече да е започнала тренировки там

Последна редакция: ср, 27 май 2009, 16:09 от eldi

# 20
  • София
  • Мнения: 184
Лошооооо Седларов, лошо:-))) Нямам още отговор от Кървс, което според мен е = на , няма безплатен обяд, тоест въпреки че седмицата е безплатна , трябва да платим членството newsm78. Но нека проявим още малко търпение, макар ч е 24 часа, не са никак малко, може би тече мисловна дейност:-))))
Хубав ден на всички !:-)

# 21
  • Мнения: 564
И аз нямам отговор още... newsm78 Какво толкова му мислят?!

# 22
  • Мнения: 459
и Mrs Fiore не се включва, за да даде лични впечатления. Гледах и във facebook тяхната група, но няма публикувано нищо.... Незнам. Нещо много започнах да се колебая - дали не е поредната измислица? newsm78

# 23
  • София
  • Мнения: 184
За мен е ясно едно, нещата не са такива каквито изглеждат ! Не мога да разбера, как е възможно да не получа отговор вече втори ден от Кървс ! Очевидно безплатната седмица беше само блъф ! Жалко... !

# 24
  • София
  • Мнения: 17 292
Аз ходих един месец. Платих си, нищо безплатно нямаше в безплатната седмица.
Ами, честно казано, изобщо не съм очарована.
Първо - две различни инструкторки ме инструктираха по два различни начина как да работя с уредите (бързо-бавно, с темпо или без). Имаше дори една тренировка, на която бяха и двете и ми идеше да отида да ги ошамаря и двете, понеже едната ми подава темпо на уреда и се отнася към друга тренираща, след секунди идва другата и ми вика - ей, я по-бавно, пулса ти ще изхвръкне. Е така. На опитите ми да им обясня, че ми дават различни инструкции, усмихнато ми казаха, че не е така. Мдам.
После - щяха да ми правят хранителен режим. Таратанци. Всеки ден си говорехме по нещо в тази посока, в крайна сметка след месец ходене такова нещо така и не получих.
И последно - половин час е много много малко (толкова трае тренировката). То само обличането и събличането ми траеха толкова, колкото самата тренировка.
Иначе идеята е много добра, наистина, ако се пипне малко, ще стане трепач. Например, тренировката да е по-продължителна, индтрукторките да са по-светнати и по-контролирани.
Но в това си състояние, за мен, Кървс не струват.
 

# 25
  • Мнения: 459
Значи според теб е най-добре да не рискуваме, така ли?  Tired
Наистина много полезна информация. Благодарим ти   bouquet

# 26
  • София
  • Мнения: 17 292
Ами не бих искала да давам съвети, на мен не ми хареса, но това не означава, че за друг не е идеално.
Само споделих моят опит, радвам се, че е бил полезен  Peace

# 27
  • Мнения: 1 655
И аз ходих да видя какво представлява, но да ви кажа много малко ми се струва 30 мин. колкото и натоварваща да е тренировката. Дано момичета които ходят във Варна да споделят мнение, доволни ли са и т.н. Ще следя  с интерес Peace

# 28
  • София
  • Мнения: 184
Е, аз дочаках отговор от клуба. Ето го :

"Здравейте Боряна,
извинявам се за късния отговор. Можете да се възползвате от безплатната седмица в клуба по всяко време. Първото посещение трябва да бъде със записан час (от понеделник до петък между 8 и 20ч и събота - от 10 до 13ч), по време което е необходимо да Ви направим фитнес анализ, за да знаем какво натоварване е подходящо за Вас. Сигурна съм, че нашият фитнес анализ се различава от това, което са Ви правили преди, а и няма да Ви отнеме много време. На първото посещение ще направим и една тренировка. След нея ще може да решите дали искате да се възползвате от безплатната си седмица при нас или да я размените за голямо намаление на такса услуга."
 
Аз обаче, вече май нямам желание да ги посетя, след онова което прочетох...

# 29
  • Мнения: 564
Буба, мерси , че сподели! Аз още си чакам отговора  Confused То и на мен май ми се поизпари вече желанието.....Ще продължавам да си  ходя на Малеевите  Wink

Общи условия

Активация на акаунт