Главоболие при начална бременност???

  • 10 580
  • 44
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 62
Здравейте! Със съпругът ми опитваме за бебе.
Последният ми цикъл беше на 19.01.2009. Бебеправенето беше на 2.02.Ако не се е получило нищо на 16-17 трябва да ми дойде цикълът, но от три дни имам страшно главоболие в слепоочието, а по принцип рядко ме боли глава и също така неприятен вкус в устата.

# 1
  • Мнения: 239
Здравейте! Със съпругът ми опитваме за бебе.
Последният ми цикъл беше на 19.01.2009. Бебеправенето беше на 2.02.Ако не се е получило нищо на 16-17 трябва да ми дойде цикълът, но от три дни имам страшно главоболие в слепоочието, а по принцип рядко ме боли глава и също така неприятен вкус в устата.

При всеки е различно, може да е от евентуална бременност, може да е от много други неща. Виж темата за ранни признаци на бременност, там ще прочетеш за всички възможни появили се признаци при бъдещите майки. Не се вглеждай прекалено много и без признаци може да си бременна, както и при наличието на всички може да не си. Успех!!! И чети темичките, че ти дадат отговор на всички въпроси. Wink

# 2
  • Мнения: 3 641
Здравей.И аз се взирах усилено за признаци 10 дена след овуто. Виеше ми се свят и ме болеше наистина глава всяка вечер.
За всеки организъм е индивидулно, а зто пожелавам бебче  bouquet

# 3
  • Мнения: 598
Съвет: Не търси симптоми, колко много имах всеки месец преди да забременея Joy Joy Joy, а когато успях, НЯМАХ НИТО ЕДИН  Joy Joy Joy!!!

# 4
  • София
  • Мнения: 10 704
абе че има,има,а че е индивидуално-индивидуално е.Глава може да те боли по ред хиляди причини.Изчакай си времето и не се вглеждай толкова в себе си,от самовнушение човек всичко може да си докара и въобрази.Кой знае,може като забременееш да те не боли глава а да те боли нещо друго..гърлото например Simple Smile спокич и изчакай,така само се тормозиш.

# 5
  • Мнения: 3 294
Още един съвет , правете любов а не бебе Wink  Peace

# 6
  • Мнения: 62
То може би ме заболя главата от прекаленното четене из форумите  Rolling Eyes, но искрено се надявам да съм бременна. С НЕТЪРПЕНИЕ ОЧАКВАМ ДА СИ НАПРАВЯ ТЕСТ

# 7
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Главата може да те боли от всичко - от ниско кръвно до настинка.Не се вглеждай прекалено много в симптомите  Peace

# 8
  • Мнения: 293
По-добре не мисли за това до теста.Ако е положителен ще е по приятно,ако е отрицателен-по-малко ще се разочароваш!

# 9
  • Мнения: 62
Прави сте!!

# 10
  • Мнения: 6 999
Ха, точно това си мисля и аз от 2 дни. И не ми е рано за тест, но си знам , че няма смисъл и си седя и чакам.  Laughing Какво точно чакам, и аз не знам  Rolling Eyes

# 11
  • Мнения: 3 695
не го мисли, а изчакай да видиш положителния тест, за което ти стискам палци  Peace

# 12
  • Манчестер
  • Мнения: 1 067
Не го мисли, изчакай да ти закъснее и тогава тест. Пожелавам ти да видиш  EFP, и тогава да се чатнеш  smile3538 от къде това главоболие напоследък  Heart Eyes
Колкото повече се взираш, все повече признаци ще намираш.
Успех и стискам палци да се похвалиш  fingerscrossed

# 13
  • Мнения: 158
Моя последен цикъл беше на 18.01.2009 и си задавам същият въпрос като авторката на темата...
При мен обаче не е главоболие, а болки в гърдите...
По нетърпелива съм и преди един час си направих тест - отрицателен...
Аз обаче съм върл оптимист и реших, че е рано за да отчете....

# 14
  • Мнения: 239
Днес ти е 25 ден от цикъла, на мен ми показа 26-тия ден. Но зависи кога ти е била овулацията, изчакай още 2-3 дни поне.Успех  Hug

# 15
  • Мнения: 260
  bouquetЗдравей миличка , на прав път си главоболието е един от най-раните признаци на бременност поне при мен беше така една  седмица преди м щеше да ми се сцепи главата ама всеки ден направо се бях побъркала и тогава се оплаках на една приятелка и тя ме светна по въпроса ooooh! Hug
така че силно се надявам и при теб да е това  Hug
пиши какво става с теб миличка , а аз ще стискам палци главоболието да е  baby_neutral

# 16
  • Мнения: 268
Искам да ви питам нещо глупаво!!!
Дали би могла евентуална бременност да влияе на обонянието и чувствителността така, че да ме кара да кихам постоянно? Просто от няколко дена... какво да ви кажа- все едно съм болна, постоянно кихам, все нещо ме дразни, но знам, че не е от настинка!
Ужас..... какви работи питам...  newsm03

# 17
  • Мнения: 239
По принцип всичко е възможно и при всяка жена е различно, обаче моят съвет е да не се вглеждаш чак в такива неща. Просто бъди спокойна. Hug

# 18
  • Мнения: 268
Аденце, винаги ме подкрепяш , мила! Благодаря ти!!!

# 19
  • Мнения: 180
bialkova един съвет от мен когато си направиш теста и видиш EFP, което ти пожелавам от сърце, тогава търси симптоми.За да не се разочароваш предварително.Късмет и да видиш желаните две черти.
alexxana , за главоболието може да пиеш повечко вода и айренче и да има бременност течностите няма да ти навредят.Късмет и на теб.

# 20
  • Мнения: 62
На 12 сутринта си направих тест , но беше отрицателен. Утре ще пробвам пак.

# 21
  • Мнения: 62
Искам да ви питам нещо глупаво!!!
Дали би могла евентуална бременност да влияе на обонянието и чувствителността така, че да ме кара да кихам постоянно? Просто от няколко дена... какво да ви кажа- все едно съм болна, постоянно кихам, все нещо ме дразни, но знам, че не е от настинка!
Ужас..... какви работи питам...  newsm03
Аз също всеки ден кихам поне по два пъти!!!

# 22
  • Мнения: 268
 EFP без значение дали кихането е резултат от бременност, моят тест, малко прибързан показа преди малко това!!!!!!!!
Ако можех да летяяяяяя- до сега да съм хвръкнала от щастие!!!!!
Да се радвам ли вече???

# 23
  • Мнения: 239
EFP без значение дали кихането е резултат от бременност, моят тест, малко прибързан показа преди малко това!!!!!!!!
Ако можех да летяяяяяя- до сега да съм хвръкнала от щастие!!!!!
Да се радвам ли вече???

ЧЕСТИТОООО  bouquetРазбира се, че трябва да се радваш. Лека бременност, мила!!!И май ще родим горе долу по едно и също време Wink

# 24
  • Мнения: 268
Мерси Ади!!!! Дано всичко и при двете ни да е наред през цялата бременност!!!!
Прегръщам те силно!

# 25
  • София
  • Мнения: 10 704
EFP без значение дали кихането е резултат от бременност, моят тест, малко прибързан показа преди малко това!!!!!!!!
Ако можех да летяяяяяя- до сега да съм хвръкнала от щастие!!!!!
Да се радвам ли вече???

ЧЕСТИТОООО  bouquetРазбира се, че трябва да се радваш. Лека бременност, мила!!!И май ще родим горе долу по едно и също време Wink
хехе.три ли станахме  ?
Simple Smile

# 26
  • Мнения: 268
Дааааа, три сме горе долу-по едно и също време. Кажете ми кога трябва да отида на лекар? Сега рано ли е?

# 27
  • Мнения: 239
Дааааа, три сме горе долу-по едно и също време. Кажете ми кога трябва да отида на лекар? Сега рано ли е?

Можеш да отидеш за успокоение, но няма да се види нищо още. Минимум след 7 дни от закъснението ще видите плодното сакче. Аз отидох на 1-ви ден от закъснението не видяхме нищо, но на 7-ми хоп даже 2 плодни сакчета - близнаци, но едното беше много мъничко и не се знае дали ще се развие. Моля се да е наред PraynigДано и при теб всичко е наред, стискам палци Hug

# 28
  • Мнения: 268
Благодаря ти мила, Ади! Стискам ти палци всичко при теб да е наред и да бъдеш наградена с двойно щастие!  twin_neutral   bouquet

# 29
  • Манчестер
  • Мнения: 1 067
,nuclearbaby ,bialkova , Adi84  Честито момичета !  newsm51 newsm51 newsm51 Леко бременеене и здрави и палави бебчета ви пожелавам  newsm32 newsm32 newsm32

# 30
  • Мнения: 62
4естито bjalkova  bouquet . колко дни след очакваната менструация ти показа положителен тест? Аз тази сутрин си направих един , но беше - Sad. а по принцип на 16 очаквам цикъла

# 31
  • Мнения: 268
alexxana, на мен това ми е трети положителен тест, но първите 2 бяха с много бледа втора чертичка. Пътвият си го направих много рано (дори мислех, че няма да има резултат) 11 дена след овулацията ми, следващият направих 48 часа след това. Последният си тест направих вчера и резултата беше много изразена вече втора чертичка. По принцип и с него избързах, защото датата на М ми е днес, но ...... нали съм нетърпелива!
Миличка, пожелавам ти успех! Пиши какво е станало. Hug

# 32
  • Мнения: 293
Бялкова,честито мила !! Леко бременеене и повлачи краче и аз да се похваля със същото през Март. Сигурно емоцията е огромна!
Желая ти само хубави неща!   bouquet

# 33
  • Мнения: 62
Здравейте! Днес по принцип трябва да ми дойде,ако не съм бременна, но понеже още не е и реших да си направя пак тест но за съжаление беше -. Дали е все още рано? Според това което пише на тестовете би трябвало да ми покаже вече ако има нещо?? Thinking

# 34
  • Мнения: 3 695
изчакай ден-два и ако не ти дойде цикъла направи тест

# 35
  • Мнения: 239
Здравейте! Днес по принцип трябва да ми дойде,ако не съм бременна, но понеже още не е и реших да си направя пак тест но за съжаление беше -. Дали е все още рано? Според това което пише на тестовете би трябвало да ми покаже вече ако има нещо?? Thinking

Ако си била с по-късна овулация е нормално да не ти покаже бременност ако има такава. Изчакай 5 дни, ако не ти дойде, тогава вече трябва да покаже. Успех и дано е бебче Hug

# 36
  • Мнения: 62
Благодаря ви много за отговорите! А между другото все още ме понаболява главата всеки ден от време на време. И това вече 8 ден ooooh!

# 37
  • Мнения: 365
Още един съвет , правете любов а не бебе Wink  Peace
Лесно е да се каже,но е трудно за изпълнение! Blush

# 38
  • Мнения: 268
alexxana, дано не ти дойде!!!  Wink Но наистина трябва да поизчакаш още няколко дена, за да ти покаже теста ако си бременна! Колкото да главоболието не знам дали е симптом за бременност, но и мен не болеше главата- не силно, но постоянно и една такава тъпа болка! Дано да е бебче!!!   bouquet

P.S. А и да ви се похваля, днес бях на лекар и потвърдиха бременността ми на видеозон, въпреки, че точицата ми е още мноооого мъничка  newsm44

# 39
  • Мнения: 293
Супер!Много положителни емоции,леко бременеене и  на финала едно сладинко бебинко  preggo  ylinfant Two Hearts

# 40
  • Мнения: 4
здравейте момичета и аз съм вече 2 дни с главоболие но незнам
каква е причината.от 7-8 месеца правим вече опити но още го няма
бебето .този месец трябва да ми дойде към 23-24 но се надявам бебо да е станал
вече.имам болки и в гърба и напрежение в гърдите но всичко може да е от
настинка и ред други неща.

# 41
  • Мнения: 268
Веси, стискам ти палци! По принцип точно сега му е времето да ти се проявят симптоми като натежаване на бюста и чувствителност ако има бременност , поне при мен беше така, но да не ти давам надежди толкова рано.... почакай още 5-6 дни и ще разбереш!
Тихичко ти пожелавам успех  Praynig

# 42
  • Мнения: 1 498
искам да ви попитам може ли температура 37.2-3 да е симптом на бременност , знам че след 6 дни трябва да ми доиде и сигурно няма общо , но все пак реших да попитам

# 43
  • Мнения: 268
искам да ви попитам може ли температура 37.2-3 да е симптом на бременност , знам че след 6 дни трябва да ми доиде и сигурно няма общо , но все пак реших да попитам
Напротив, има нещо общо. Преди Ову температурата е по- ниска,, а след нея се запазва малко по-висока от преди това, но ако е налице бременност Температурата се запазва почти каквато е била по време на Овулацията. Това , разбира се не означава на 100 % , че си бременна. Моят съвет е да изчакаш още 6 дена и да си направиш тест! Стискам ти паци да е бебче!!!! Особено ако имаш и тежест и болки в гърдите......   Praynig
Успех

# 44
  • Мнения: 1 498
благодаря за отговора , ще изчакам и ще пиша какво е станало  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт