Главоболие при начална бременност???

  • 10 593
  • 44
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 260
  bouquetЗдравей миличка , на прав път си главоболието е един от най-раните признаци на бременност поне при мен беше така една  седмица преди м щеше да ми се сцепи главата ама всеки ден направо се бях побъркала и тогава се оплаках на една приятелка и тя ме светна по въпроса ooooh! Hug
така че силно се надявам и при теб да е това  Hug
пиши какво става с теб миличка , а аз ще стискам палци главоболието да е  baby_neutral

# 16
  • Мнения: 268
Искам да ви питам нещо глупаво!!!
Дали би могла евентуална бременност да влияе на обонянието и чувствителността така, че да ме кара да кихам постоянно? Просто от няколко дена... какво да ви кажа- все едно съм болна, постоянно кихам, все нещо ме дразни, но знам, че не е от настинка!
Ужас..... какви работи питам...  newsm03

# 17
  • Мнения: 239
По принцип всичко е възможно и при всяка жена е различно, обаче моят съвет е да не се вглеждаш чак в такива неща. Просто бъди спокойна. Hug

# 18
  • Мнения: 268
Аденце, винаги ме подкрепяш , мила! Благодаря ти!!!

# 19
  • Мнения: 180
bialkova един съвет от мен когато си направиш теста и видиш EFP, което ти пожелавам от сърце, тогава търси симптоми.За да не се разочароваш предварително.Късмет и да видиш желаните две черти.
alexxana , за главоболието може да пиеш повечко вода и айренче и да има бременност течностите няма да ти навредят.Късмет и на теб.

# 20
  • Мнения: 62
На 12 сутринта си направих тест , но беше отрицателен. Утре ще пробвам пак.

# 21
  • Мнения: 62
Искам да ви питам нещо глупаво!!!
Дали би могла евентуална бременност да влияе на обонянието и чувствителността така, че да ме кара да кихам постоянно? Просто от няколко дена... какво да ви кажа- все едно съм болна, постоянно кихам, все нещо ме дразни, но знам, че не е от настинка!
Ужас..... какви работи питам...  newsm03
Аз също всеки ден кихам поне по два пъти!!!

# 22
  • Мнения: 268
 EFP без значение дали кихането е резултат от бременност, моят тест, малко прибързан показа преди малко това!!!!!!!!
Ако можех да летяяяяяя- до сега да съм хвръкнала от щастие!!!!!
Да се радвам ли вече???

# 23
  • Мнения: 239
EFP без значение дали кихането е резултат от бременност, моят тест, малко прибързан показа преди малко това!!!!!!!!
Ако можех да летяяяяяя- до сега да съм хвръкнала от щастие!!!!!
Да се радвам ли вече???

ЧЕСТИТОООО  bouquetРазбира се, че трябва да се радваш. Лека бременност, мила!!!И май ще родим горе долу по едно и също време Wink

# 24
  • Мнения: 268
Мерси Ади!!!! Дано всичко и при двете ни да е наред през цялата бременност!!!!
Прегръщам те силно!

# 25
  • София
  • Мнения: 10 704
EFP без значение дали кихането е резултат от бременност, моят тест, малко прибързан показа преди малко това!!!!!!!!
Ако можех да летяяяяяя- до сега да съм хвръкнала от щастие!!!!!
Да се радвам ли вече???

ЧЕСТИТОООО  bouquetРазбира се, че трябва да се радваш. Лека бременност, мила!!!И май ще родим горе долу по едно и също време Wink
хехе.три ли станахме  ?
Simple Smile

# 26
  • Мнения: 268
Дааааа, три сме горе долу-по едно и също време. Кажете ми кога трябва да отида на лекар? Сега рано ли е?

# 27
  • Мнения: 239
Дааааа, три сме горе долу-по едно и също време. Кажете ми кога трябва да отида на лекар? Сега рано ли е?

Можеш да отидеш за успокоение, но няма да се види нищо още. Минимум след 7 дни от закъснението ще видите плодното сакче. Аз отидох на 1-ви ден от закъснението не видяхме нищо, но на 7-ми хоп даже 2 плодни сакчета - близнаци, но едното беше много мъничко и не се знае дали ще се развие. Моля се да е наред PraynigДано и при теб всичко е наред, стискам палци Hug

# 28
  • Мнения: 268
Благодаря ти мила, Ади! Стискам ти палци всичко при теб да е наред и да бъдеш наградена с двойно щастие!  twin_neutral   bouquet

# 29
  • Манчестер
  • Мнения: 1 067
,nuclearbaby ,bialkova , Adi84  Честито момичета !  newsm51 newsm51 newsm51 Леко бременеене и здрави и палави бебчета ви пожелавам  newsm32 newsm32 newsm32

Общи условия

Активация на акаунт