Прашките вече не са модерни ?!?

  • 9 335
  • 106
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 2 164
Цялата си бременност изкарах с прашки, та сега ли да ги сваля? Много важно, че не били модерни. За мен са най-удобното бельо  Laughing.

# 61
  • вляво от асансьора
  • Мнения: 1 262
предпочитам прашките, защото така или иначе всички гащи ми влизат в дупето, вероятно имам нещо сбъркано във формата, само дето прашките не ги усещам, а всички други ме дразнят. Адски неприятна гледка е жена, която непрекъснато се опитва да си оправи бикините. Аз поне имам чувството че цялото ми съзнание се насочва към това как и къде да си измъкна гащите от задника!  Embarassed Простете за малко грубия ми език!
newsm62 Ха-ха,все едно аз съм го писала.Споко не са ти дИфектни формите,а пИрфектни Mr. Green

# 62
  • Мнения: 8 769
Известните жени ни най-малко не ме вълнуват, когато дойде дума до удобство. А с въпросните прашки ми е комфортно и естетично. Особено грозна гледка ми се струва съчетанието на гащи+прилепнал панталон (пък и не толкова прилепнал-като клекнеш или се наведеш просто е невероятна гледка  Sick).

# 63
  • Мнения: 5 468
Lainorezkite nikoga ne sam gi haresvala, koeto savsem ne oznachava, che hodia s GASHTI. Ima tolkova krasivi modeli, koito ne sa lainorez, no ne sa i gashti.
Shte me proshtavate za latinicata, ama sam na komputar bez kirilica Hug.

# 64
  • София
  • Мнения: 9 536
ама то си има и Кредор в тези случаи, все пак. Wink

# 65
А сега мнението на един мъж:

Аз също обичам да нося прашки. Най-добре се чувствам обаче с прашки и дънкова или шотландска пола.

А вие?

# 66
  • Мнения: 5 391
А сега мнението на един мъж:

Аз също обичам да нося прашки. Най-добре се чувствам обаче с прашки и дънкова или шотландска пола.

А вие?
newsm09

# 67
  • Мнения: 6 155
А сега мнението на един мъж:

Аз също обичам да нося прашки. Най-добре се чувствам обаче с прашки и дънкова или шотландска пола.


А сигурен ли си, че си мъж?  smile3503

# 68
 Embarassed
Абсолютно - хетеросексуален, женен, с деца!

# 69
  • Мнения: 5 877
Никога не съм ги харесвала и носила; струват ми се неудобни, пък и не биха ми отивали. Харесвам сладки боксерки или бикини с панделка.
Интересно за какви точно "кюлоти" иде реч?

# 70
  • Мнения: 5 647
И какво като не са модерни. И без това само един човек ми ги вижда, а той не се интересува какво е модерно.  Mr. Green Важното е да е секси  Joy

# 71
  • Мнения: 17 409
НЕ ме интересува модерни или не. Удобни са ми, отиват ми, нося ги Sunglasses

# 72
  • Мнения: 521
Никога не са ми били удобни. Но и кюлоти не нося каквото и да означава това newsm78

# 73
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Да живеят прашките! thumbsup
Харесвам и боксерки и друг вид бикини, ама прашките не си ги давам! Crossing Arms

А така. Peace
Определено са ми удобни и не си ги давам.

# 74
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
аз ще си остана демоде,харесвам прашки и боксер-прашка Peace

Общи условия

Активация на акаунт