Прашките вече не са модерни ?!?

  • 9 340
  • 106
  •   1
Отговори
# 75
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
ДРЕМЕ МИ ЗА МОДАТА, ВАЖНОТО Е АЗ В КАКВО СЕ ЧУВСТВАМ ДОБРЕ...А ТОВА СА ИМЕННО  ПРАШКИТЕ!!!

# 76
  • Мнения: 750
Тенденцията само може да ме радва. ПРашки нося само през лятото и то много трудно си намирам модел, който да ми хареса и да ми е удобен.

Предпочитам плитки дантелени боксерки от този тип:





# 77
  • Мнения: 1 934
Да живеят прашките! thumbsup
Харесвам и боксерки и друг вид бикини, ама прашките не си ги давам! Crossing Arms
И аз съм на това мнение,за мен те са най-удобни.Друго немога да нося.

# 78
  • Мнения: 5 103
Прашките според мен седът красиво на перфектни задни части/имам предвид на голо/, иначе бикините ии боксерките на голо седът на доста повече жени добре.

# 79
  • Мнения: 2 407
А аз си ги харесвам!

# 80
  • Мнения: 5 500
Интересно за какви точно "кюлоти" иде реч?
За мен е тва е кюлоти:

# 81
  • Мнения: 739
не ми допадат бикините, дупето изглежда като щипната наденица. Отварщавам се като видя мацка с панталон и подобно нещо. Прашките не бива да се виждат над дрехите. За сега модерните дънки с ниска талия това е единствено решение, за който е решил да носи бельо /жена имам предвид, защото има мъже които не носят  ooooh!/. Ластични боксерки не отиват на всеки и пак пристискват малко, може да се види. И наистина какви килоти точно са въпросните  newsm78?

# 82
  • Мнения: 5 539
Бикините и боксерките според мен са по-секси от прашките Party
Трябва да има малко скрито-покрито, за да има интрига Wink Това важи и за бельото. Освен това си има правила какво бельо върви с различните дрехи. Например впити панталони се носят с прашки, но минижуп с прашка отдолу е  Sick Stop И така нататък.

# 83
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Бикините и боксерките според мен са по-секси от прашките Party
Трябва да има малко скрито-покрито, за да има интрига Wink Това важи и за бельото. Освен това си има правила какво бельо върви с различните дрехи. Например впити панталони се носят с прашки, но минижуп с прашка отдолу е  Sick Stop И така нататък.
Подкрепям с две ръце (и едно дупе).  Mr. Green
А ако това горе са кюлотите, аз съм за кюлотите.  Party
Виждам, че спор се заформя нещо и да внимавате, ей, че сега ще тръгна да ви събирам прашките.  hahaha Не са модерни и точка.  Laughing

# 84
  • Мнения: 4 371
Бикините и боксерките според мен са по-секси от прашките Party
Трябва да има малко скрито-покрито, за да има интрига Wink Това важи и за бельото. Освен това си има правила какво бельо върви с различните дрехи. Например впити панталони се носят с прашки, но минижуп с прашка отдолу е  Sick Stop И така нататък.
Горе-долу и аз съм на това мнение, само че за мен боксерките и бикините са по-женствени. Прашки нося, когато се налага. Всъщност много ми харесват боксерки, които са като прашки. Разбрахте ли нещо Crazy
Лятото за мен е почти немислимо да обуя друго, освен прашки.

# 85
  • Бургас
  • Мнения: 5 938
Интересно за какви точно "кюлоти" иде реч?
За мен е тва е кюлоти:

всъщност кюлоти е по-скоро това ("на баба ти шортите")....... , но малко ме съмнява точно него да са имали предвид  newsm78
иначе по темата: обичам прашки, нося прашки пък колкото и демодирани да са. И Плитки боксерки нося, но без ластик на крачолите, че бяс ме хваща от гащи дето ти правят "двоен задник"

# 86
  • Пловдив
  • Мнения: 42
Бикините и боксерките според мен са по-секси от прашките Party
Трябва да има малко скрито-покрито, за да има интрига Wink
Съгласна съм напълно! Още един глас за плитките секси гащички...Мога да нося прашки само, ако съм с панталон, от който прозират очертания

# 87
  • Мнения: 2 498
Още една ретро....бройте ме....освен прашки друго  нямам ..........

# 88
  • Мнения: 5 299
АЗ от както забременях много свикнах с боксерски да ходя. Нали имам малко излишък и прашките са ми неудобни сега Blushама пак нося де. Mr. Green

# 89
  • Мнения: 7 837
Продължавам да си нося само прашки и без това за мъжа ми няма скрито-покрито  Grinning Предпочитам ги възможно най-незабележими, със съвсем малко материал по тях.

Общи условия

Активация на акаунт