С какво чистите огледала?

  • 7 540
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 1 130
s_la покажи този препарат - Екопромакс.

От къде го купуваш?

# 16
  • Варна
  • Мнения: 615

Само че се казва Clin, много съм доволна от резултата, ползвам го и за стъклата и за стъклената маса и за огледалата

# 17
  • Мнения: 170
С фрош и микрофибърна кърпа (тя е  особено важна).Стават съвършени  Peace

И аз ги чистя с Frosh и микрофибър. И не само огледала, но и TV-то и всякакви гладки повърхности. Кърпата е може би по-важна от препарата, но това е мое лично мнение. Аз използвам една, която ми подариха - закупена е от каталог на шведска фирма, която е на принципа на Avon i Oriflame, но не само за козметика, но и стоки за бита. Няма да правя реклама на фирмата, ако някой се интересува, може да пише на лични. Иначе съм изключително доволна. Почиствала съм и монитора на лаптопа с нея, като единствения препарат е чиста водица. Резултатите са отлични.

# 18
  • Мнения: 18
И аз съм така - с препарат за стъкло, с ракия и здраво подсушаване с кухненска хартия или памучен парцал, за да не остават неприятни власинки накрая

# 19
# 20
  • Мнения: 309
И стъкло, и огледала и монитора и ТВ чистя с микрофибърна кърпа за стъкло, купена от магазин Джънбо, София!Жълта е на цвят и се различава от другите микрофибърни кърпи! NaughtyМного съм доволна, дори прозорците си мия с нея!Всичко става супер!Струва няколко лв и я ползвам без грам препарат! Peace

# 21
  • Мнения: 188
С течност за чистачки за автомобил - много лесно и бързо, не се замазва и оставя идеален блясък!

# 22
  • Мнения: 522
Стъкла и огледала, само с микрофибърна кърпа и вода.

# 23
  • Мнения: 328
Стъкла и огледала, само с микрофибърна кърпа и вода.
И аз така с препарат за стъкла и с Микрофибърната кърпа  Peace.Стават перфектни  Peace

Общи условия

Активация на акаунт