Малко съпричасност към една идиотка

  • 4 015
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 629
Както са казали хората, Господ си знае работата!!! Ти само се успокой и не се тревожи излишно.Още е твърде рано за симптоми. А и симптомите  на бременността се появяват, когато не ги търсиш.Съдя по себе си. Толкова месеци, като се вгледам и имам какви ли не симптоми и накрая нищоооо.
Иска ми се да ти кажа да не мислиш за това, но знам, че е невъзможно.Просто гледай положително на нещата, а каквото трябва да стане, ще стане  bouquet

# 16
  • на 4-ия етаж до асансьора
  • Мнения: 621
Благодаря момичета...ще се опитам да гледам по-ведро на нещата!
Все пак нов ден-нов късмет! Желая на всички един хубав и прекрасен ден!!!   bouquet

# 17
  • Мнения: 180
Мила Петрра рано е за симптоми.Тест едва на трети,четвърти ден след предполагаемата дата на цикъла, за да не се разочароваш отново.А за мъжа с главно "М", както момичетата са казали не се знае може и да не се разделите.А може и съдбата да те срещне с по - подходящ.Късмет ти желая и горе главата момиче.  bouquet

# 18
  • Мнения: 239
Благодаря момичета...ще се опитам да гледам по-ведро на нещата!
Все пак нов ден-нов късмет! Желая на всички един хубав и прекрасен ден!!!   bouquet

Petra, само не се отчайвай. Аз вярвам, че всичко става поради някаква причина и след време ще видиш. че е било за добро. Само трябва да вярваш и да мислиш положително. Сама трябва да си го направиш по-лесно и хубаво в най-трудните моменти. Относно бебчето стискам палци да е станало, но дори да не е ще стане, когато трябва. Успех и ето една прегръдка от мен Hug

# 19
  • Мнения: 4 070
Не трябва много да се надъхваш, сигурна съм колко ти е гадно и ,че много ти се иска да се получи заради раздялата- но помисли позитивно, ако нищо не се получи е било по-добре така. Симптомите се въобразяват- аз имах такива болки каквито никога преди това не съм имала при менст. и като правихме опит все ме болеше кръста и др. подобни, но не ставаше и като спряхме да чакаме и -хоп.
Все пак ти пожелавам да е станало каквото искаш, но май е малко рано теста да го отчете. На мен ми отчете на 28 ден след последна менст. , но уво-то ми е по-рано от 14 ден.
Успех!!!!!!!  bouquet

# 20
  • Мнения: 256
Ех, Петра, толкова секс, толкова страст, пък ти за раздяла си мислиш ... недей така.
И с този цикъл от 30-32 дни, много е рано за тест, дори според мен тъпите болки може да са овулация, продължавайте все в същия дух, искрено ти стискам палци.

# 21
  • Мнения: 3 641
Рано е още. Малко търпение и бебче ти пожелавам  bouquet
И по-вече спокойствие Hug

# 22
  • Мнения: 678
Петра , кураж мила  Hug

# 23
  • Мнения: 668
Благодаря ти rali_bt !!! Дано да съм....въпреки големият риск!
Забравих да спомена, че съм с 2-3 баяти миоми и множество миоматозни възли.


горещо те съветвам да опиташ с класическа хомеопатия

има редица случаи на напълно успешно излекуване на миоми и гинекологични оплаквания с хомеопатия /класическа!/, да не говорим, че ще ти помогне на душевното състояние след раздялата и целия стрес. Аз съм се лекувала от много неща с хомеопатия -включително имам излекувана поликостоза на яйчниците с това, без никакви хапчета, операции и т.н Вече има много добри хомеопати особено в София.

Желая ти спокойствие и животът да те изненада с по-хубави неща отколкото си си представяла,че е възможно!  txtloves smile3525

# 24
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
И аз тъкмо щях да предложа хомеопатия. Ама са ме изпреварили вече!  Wink

Успех!  Hug Praynig

# 25
  • Мнения: 298
Петра  Hug те.Кураж мила каквото е трябвало или трябва да се случи това е.
Колкото до теста и аз мисля че е рано още.

# 26
  • Мнения: 678
Петра , какво стана има ли развитие на нещата ?

# 27
  • у дома
  • Мнения: 258
дано има в положителна насока ...

# 28
  • Мнения: 521
Петра, здравей, намини оттук да кажеш как си? Само не се тревожи излишно. Аз бях седем години с мъжа с М, мислех си, че света ми ще се срине, за мен беше единствения, поне така си мислех. Сега съм щастливо омъжена за прекрасен мъж и чакаме детенце и не съжалявам нито за минута. Така че никога не знаеш какво те чака в бъдеще. Хората казват всяко зло за добро и са прави, колкото и да не ти се иска да повярваш в това точно сега  Hug

# 29
  • Мнения: 181
Петра, и аз също те подкрепям. Следа темата ти, въпреки че не ти бях писала. Но виждам, че не даваш отговор? Какво става е теб? Притиснявам се за теб. Моля те пиши!!!   Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт