31-Австрийки на крапфен и кафе чакат Валентин от все сърце

  • 12 570
  • 282
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 580
Днес пих и се веселих прекалено много. Утре подробности, сега се тръшкам да спя Peace

# 76
  • Мнения: 957
Аз имам тъп  въпрос. Кога е фашинг и какво се прави?

# 77
  • Виена
  • Мнения: 725
Честит празник,момичета.Пожелавам на всички мнооого любов и щастие!!!



Честит ви и :




Илианка,фашинга вече и аз се обърках кога е...Мислех,че е четвъртък,а дъщеря ми каза,че бил в сряда.Нека да каже,който знае със сигурност.А какво се прави...Твоето дребосъче ходи ли на ясла?Маскират се ,и общо взето и пеят песнички,не знам и аз какво точно,ама иначе се заемам да обяснявам  Blush Wink.

# 78
  • Мнения: 81
Честит Свети Валентин и Трифон Зарезан!Весели, засмяни и цял месец пияни, но не само от вино и ракия, а и от любовна магия!Наздраве Wine Glass
 
КОДА ЗА ПАЛМЕНХАУС Е КАНЕВА

# 79
  • Мнения: 957
КОДА ЗА ПАЛМЕНХАУС Е КАНЕВА

Хехе каква конспирация !!! Канева като "каня въ"  Mr. Green

# 80
  • Мнения: 153
Честит Валентин  txtloves и Трифон  Wine Glass и от мен. Нека сме пияни от любов  Heart Eyes

# 81
  • Мнения: 81
КОДА ЗА ПАЛМЕНХАУС Е КАНЕВА

Хехе каква конспирация !!! Канева като "каня въ"  Mr. Green

Уомби,страшна си! Joy

# 82
  • Виена
  • Мнения: 725
Хей момичета,хайде наздраве .
Днес май голямо празнуване  Flutter.Слаба активност в темичката  Wink
Ето и един поздрав за всички от мен(и специално за Патенце 25,че май само тя е от моята партия  newsm56) - Азис и новата му песен -"Накарай ме"
И утре да не си забравите апаратите!Чакаме снимки!

# 83
# 84
  • Мнения: 26
 Simple Smile
ние също сме от злоядите.В Берлин , на 4 месеца ни  вкараха в болница,що сълзи изроних...но  то си е явно до детето.понякога яде друг път не.сега вече съм по спокойна и си казвам,че децата сами знаят,то и на нас не винаги ни се яде.давам саностол и до някъде се успокоявам,че поне сансотола и плодчета дават витаминки.
утре сме на плуване за първи път стискайте палци.ако успея за закуската ще разказвам.

# 85
  • Мнения: 81
Теди наздраве! DrunkЕто ти една песен от твоята партия която ме кефи!

http://www.youtube.com/watch?v=cVWvrW6p-Qk&feature=related

# 86
  • Виена
  • Мнения: 725
Мерсииииии,и мен също !

Още един поздрав  Слави Трифонов-Толкова хубава

Нещо съм в настроение...Да си бях в БГ...Вече щях да съм на дансинга 

Последна редакция: сб, 14 фев 2009, 22:46 от Tedito_799

# 87
  • Мнения: 957
Мен такива неща по-ме палят от Азис с неговото нон0стоп "наври ми го тук , наври ми го там" Mr. Green Хайде поздрав от мен и за другата партия (ако я не изпозаспала вече леко подпийнала Mr. Green).
http://www.youtube.com/watch?v=WR7VAZZElmM

http://www.youtube.com/watch?v=nsV1WPOhbQo&feature=related

Последна редакция: сб, 14 фев 2009, 23:12 от fat.wombat

# 88
  • Виена
  • Мнения: 725
Еееее,хайде де,не е "наври ми го",а "напипай го " Mr. Green...Не,че има голяма разлика,но това беше в началото  Wink.
А на George Michael,не мога да седна да си пийкам в компания и да се веселя  Rolling Eyes.Друго си е чалгичката ...
Знам,че не бяха за мен поздравите,ама да си кажа  Blush.
Моята половинка отиде да работи, и ми е скучно ...

# 89
  • Мнения: 153
Айде и аз тук, с чашката и аз съм с чалга  dazzler1
Много ми се иска да си пийна повечко и да попея с цяло гърло  dance  с малкото съм доста вързана, но все по често ме навестява това ми желание, та ще взема да измисля нещо.
Айде до утре на срещата  Hug

Общи условия

Активация на акаунт