Полезни ли са сушените плодове?

  • 7 946
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 249
около 70.

# 16
  • Мнения: 1 896
Страхотно. Мерси за инфото  Hug

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 23 674
Аз я взех от Метро около Нова година(имаше я в каталога). Може пак да има.

Янтра, 100гр са много(макар че казваш, че на отворена фурна) - трябва да са в някъде 40-60.
Амиииии като е отворена вратата то топлото отлита навън.... Знам ли и аз, няма да имам търпение да чакам на 50грд Simple Smile Иначе за продължителността на сушенето зависи от много фактори - големина на парчетата, колко са дебели, колко е сочен самия плод..... Сушиш, от време на време разбъркваш и опитваш дали са се изсушили.

# 18
  • Мнения: 961
Има био стафиди, сушени кайсии и сини сливи и др. и наистина са чудесни откъм минерали. Накиснати за известно време във вода(без варене) и пюрирани са супер за най-дребните Simple Smile.
Ива, откъде си взимала био сушени плодове, защото аз съм намирала само стафиди?

Моята девойка си ги хапва директно, бяха се завъртяли вкъщи и едни сушени сливи, като ги видеше, едвам успявах да ги измия.  Mr. Green Но тя с дъвкането е много напред с материала.  Peace

# 19
  • София
  • Мнения: 2 249
От Биомаг на Журналист. В Елемаг иначе съм купувала сини сливи, смокини и фурми, които не са био, но са без консерванти (кайсиите им са със серен диоксид).

# 20
  • Мнения: 478
Здравейте момичета Heart Eyes
Много се запалих по тази сушилня за плодове Laughing
Има ли я някъде сега -някой знае ли Simple Smile

# 21
  • Мнения: 232
О, имам такава сушилня вече от почти три години. През нея са минали купища гъби, билки и треви, плодове, това лято и домати щях да суша, но нещо ме домързеля.
Страхотен уред. Иначе е купуван от ТСМ, но дали все още има такива - не знам.
Иначе се сещам, че е хубаво когато се сушат плодове да се напръскат с няколко капки лимон- да не потъмняват.

# 22
  • София
  • Мнения: 2 249
Момичета, видях че в последните рекламни оферти на Метро (до 08.04) има същата сушилня, за която споменах по-горе.

Общи условия

Активация на акаунт