Какво ви накара да се усмихнете днес?

  • 2 456
  • 60
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 820
Вчера когато си пуснах темата ми беше много криво! ooooh!Целия ден не се засмях на нищо.Само се цупех и света ми беше черен.Днес обаче се смея цял ден.Когато мъжът ми ми се обади и ми каза че дълго очакваното от 1 год ooooh!раб место е негово,тогава светът ми стана розов.Правеха ми впечатление дребните неща,смеех се с глас дори за това че дъщеря ми ми разля кафето на бялата покривка  LaughingИска ми се да имаме повече такива моменти.Иска ми се като ви чета,да успея да се радвам на слънцето,дори на дъжда!Някога го правех! SadКакво ми става...Може би проблемите ми се струпаха в повече,може би просто ценностите ми ги няма....а като се замисля за най-красивото цвете което имам-дъщеря ми,и хем съм най-щастливата на света,хем ми се плаче от радост.Защо съм станала толкова ревлива.... Confused

# 31
  • Мнения: 645
Аз се усмихвам непрекъснато. Усмихвам се като че ли по инерция. И когато ми е тъжно..... дори когато плача се усмихвам през сълзи.  А така ми се иска да се усмихвам, защото съм щастлива.....

# 32
  • София
  • Мнения: 1 603
Семейството, което спечели 36 000 в "Хлапето", дечицата, които се бяха хванали за ръце и се надяваха да успеят, дъщеря ми, която също пляска с тях, без да разбира за какво иде реч.
 Simple Smile

# 33
  • Мнения: 1 731
Аз по принцип често се смея ,а повечето време съм усмихната ,даже когато изпадна в неловка ситуаци,имам навика да се смея . Joy а специално днес ....какво ли не си бъбрихме с колежката и ми беше много приятно и се усмихвах постоянно.Даже колегата дето не пропуска ден да ме дразни ,не можа да ми развали настроението. Laughing

# 34
  • Мнения: 435
Веселото ми първоаприлче Hug
За съжаление напоследък само тя ме кара да се усмихвам и смея от сърце.

# 35
  • Мнения: 2 084
Цъфналите кокичета и някаква птичка сутринта докато пиех навън кафе ми направиха деня пролетен. Вечерта "правенето на инати" на единия ми син накара всички да се смеем от сърце /вярно за сметка на детето/.

# 36
  • Мнения: 919
Форума. Heart Eyes

# 37
  • Мнения: 2 161
Преди няколко секунди Дона ме накара да се усмихна.

# 38
  • Мнения: 1 240
Когато сутринта пътувах за работа, с радост и усмивка установих, че всичко е побеляло от нов хубав сняг, нямаше кал и боклуци по пътя.

# 39
  • Мнения: 476
Синът ми постига това ежедневно. Прави толкова сладки муцунки  Heart Eyes
А също и една страхотна тема във форума (то по-скоро беше смях с глас там)  Grinning

# 40
  • Мнения: 817
Петъчната в сряда. С глас се смях Grinning

# 41
  • Мнения: 106
не се усмихнах, ами истински ме развесели следното от сутринта:
на една лека кола с провинциален регистрационен номер, имаше залепена бележка на вътрешната страна на задното стъкло: "НЕ СЪМ СЕЛЯНИН. ОТ СОФИЯ СЪМ"
още се смея на това. коментарът и изводите оставям на вас Joy Joy Joy

# 42
  • Мнения: 604
Днес си предизвиках яко разхилване, ето как: Чакам да ми направят кафето и весело подрипвам, за да раздвижа малко понатежали крайници и ПРАААС, ударих един къч на кошчето пред кафенето, добре, че не се разсипа, но се смях със сълзи като си представих, че се гледам отстрани и си казах, че това плаче за скрита камера. Една 37 годишна слоница в опитите си да подскокне кръшно  Joy

А вчера сутринта ме развесели мойта мома, със ставането от леглото се засили към мен и взе да ми вдига блузата. Аз се ококорих  изумено  Shocked, а тя невъзмутимо ми каза, че съм мама Кенга, а тя бебе Ру, така че, ако обичам да си отворя "торбата", за да се настани  Joy

# 43
  • Мнения: 15 619
Искам по-често да се усмихвам. Повече...

# 44
  • Мнения: 43
Мен винаги ме кара да се усмихвам , а и да се смея направо със сълзи моята дъщеря. Grinning Peace

Общи условия

Активация на акаунт