Problem !!!

  • 3 542
  • 39
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 554
криви са ти излязли сметките Whistling

# 16
  • Мнения: 4 070
Докторите смятат по стандарт- според последната менстурация, но може уволацията й да е била по-рано или по-късно. По нататък ще се разбере какво е било положението- само се успокой , всичко е наред!!!
Успех!!

# 17
  • Мнения: 639
Здравейте на всички дами тук!!!
Четох из много форуми ама не мога да разбера нещо за тея седмици Simple Smile!А искам да разбера нещо много важно!!!
Значи имам сериозна приятелка и тя забременя!
Само че гинеколога и казва,че плода е на 4 седмици и 2 дена.Това става на 10 февруари (вчера).Като ги смятам назад значи тя трябва да е забременяла на 10-11 януари,а понеже тя ми казваше че има някакъв обрив съм правил секс със нея само на 2-ри януари и след тва след 15-ти.Между тея 2 пъти не сме правили секс!!!Не знам какво да мисля!Въпроса ми е  можете ли да ми помогнете да се разбере дали  ме лъже и детето да не е мое по това което съм ви написал или дали е възможно това че плода е на 4 седмици и 2 дена да не е вярно!!!Само да кажа че последно и дойде на 23-24 декември!!!Моля изкараите ме от невидението ми Sad !!!БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО!!!
Нали не пропускаш факта, че сперматозоидите живеят доста време в организма на жената и е възможно да правиш секс на 2, а овулацията и да е на 4 и да забременее, после още 5-6 дни докато ембриото стигне до матката и се имплантира, т.е. около 10 януари да се имплантира и от там до ултразвука времето съвпада. Лоши сметки и съмнения са те обзели, теста за бащинство е нещо, което тотално ще скапе взаимоотношенията ви и животът на трима ви в бъдеще. По-скоро мился, че е редно добре да помислиш дали тя е човекът до който искаш да остарееш, да минавате през трудни моменти и да се подкрепяте и обичате ... Секса не стига за съвместен живот ...

# 18
  • Мнения: 9 814
Изчислението кога е забременяла една жена не е точна наука 2+2=4
А пък и какво е това сериозна приятелка пък дали ми изневерява....
С първото си дете не зная точната дата забременяване, с второто обаче знам кога е станала работата  Mr. Green
Та нали се сещаш има овулация.... и какви ли не други фактори.

# 19
  • Мнения: 2 013
Подкрепям мнението на Франческа.Тези неща не могат да бъдат изчислени със сто % точност! Peace
Това,че датите не съвпадат,не значи,че приятелката ти е "кривнала" от пътя! Hug
Чудя се какво точно поражда тези твои съмнения,и тя дала ли ти е повод да и нямаш доверие?!
Кога е станала работата знае само Бог  bowuu

# 20
  • Мнения: 805
Явно, че е забременяла на 2-ри или на 15-ти.
Това, че според ехографа показва бременност в 4 седмица е сравнително точно, но чак пък и дни... Учудващо е, че изобщо е видял лекаря бременност. На мен в 5 седмица ми казаха, че прилича на бременност, но за да се потвърди е добре да се изчака още 2 седмици.
Лошото е, че ние колкото и да си смятаме тук, това съмнение ще те мъчи цял живот. Поговори с нея, не си трови живота ... и...Повече доверие!

# 21
  • София
  • Мнения: 10 329
4 гестационна седмица и два дни? Ми то е точка, бе, какви размери да му вземе докторът, че да изчисли по тях евентуалната възраст? И ако вчера е било на четири седмици грубо, значи оплождането е станало преди две седмици, значи със след 15-ти миналия месец.
Споко, пич, не ти изневерява.

# 22
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Не може да се каже с точност на кой ден е било оплождането.

И наистина си поговорете двамата. Не бива да има такова недоверие от твоя страна към нея.

# 23
  • София
  • Мнения: 537
ооох  на мен също ми сменяха термина 2 пъти с разлика от 8 дни, тъй че спокойно ... не започвайте със съмнения още от сега. Радвайте се на бебчо и си поговорете, но внимавай, бременните жени са много чувствителни и с право.
Според  докторката ми най-точно се установява термина в 6-я месец. Peace

# 24
  • Мнения: 2 270
.. . От отговорност ли се опитваш да избягаш ?  Thinking
това се чудя и аз  newsm78

# 25
  • Мнения: 686
Ти добре ли си бе човек.Ми тя ако роди преждевременно,пак ли ще кажеш не е от мен ooooh!!
Горката жена Whistling!

# 26
  • Бургас
  • Мнения: 1 411
Албенкеее, днес сценария е по-плосък от вчера ...  Joy

# 27
  • у дома...
  • Мнения: 3 080
Верно вчера беше по-интересно.

# 28
  • Мнения: 340
Както обещах вчера, днес съм пак доверчива, та ще отговоря. 

Пич, май си доста ревнив.  Това първият ти изблик на ревност ли е?  Я дай подробности защо така нямаш никакво доверие в сериозната ти приятелка?  Тя къде беше и какво правеше между 2 и 15 януари?  Що така занемарихте секса в този период?  Целенасочено ли правите бебе или просто се изпускаш от време на време?  Притесняваш се милото да не те върже с това бебе ли?

Не може съвет да ти се даде без повече подробности.

# 29
  • Мнения: 3 675
Не знам каква е причината авторът да пусне темата, но ще кажа, че забременяване може да настъпи преди и след датата на предполагаемата овулация, ако има живи сперматозоиди в женската репредуктивна система.Възможно е, авторът да е баща на детето, ако овуто на приятелката му се пада между двата полови контакта.

Общи условия

Активация на акаунт