Re: AVON само за представители - КАМПАНИЯ 3 -Тема 40

  • 44 215
  • 803
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 520
Момичета гледах рекламата с "гащите" за новия силует на ейвън, дето се смяхме на предните страници.
Нищо чудно че се объркала жената, в рекламата на ръката се изстисква крем а после сякаш се обуват едродупчести гащи ...ако не знаеш за какво става въпрос можеш да помислиш че "гащите' са към крема ...
newsm78 Трябва изобщо да не знаеш нищо за Ейвън, за да си помислиш, че това, което рекламират, са гащи и изобщо, че се преодават  Mr. Green

Но аз вече на този крем ще му викам "гащите" hahaha

# 751
  • Мнения: 13 959
ами в САЩ Ейвън продават и бельо...

# 752
  • Мнения: 520
ами в САЩ Ейвън продават и бельо...

Така е, но както и ти каза "едродупчести гащи"... каква работа може да вършат? Според мен даже за обикновени гащи не става  Joy

Няма значение - важното е, че ни създадоха малко настроение и повод за смях

# 753
  • Мнения: 1 028
Цитат
"едродупчести гащи"... каква работа може да вършат
Ми да придават целулитен вид на задника май...,което не е целта Mr. Green

# 754
  • Мнения: 13 959
Папитуууу- туй отново ме разсмя. Значи гащите не трябва да са на дупки.
В интерес на истината като бях с щатите цветнокожите жени бяха луди по един гащи дето повдигали задните части, но те бяха много плътен ластик и девойките обути в тях изглеждаха много неестествено гледани в профил Joy

# 755
  • гр. Пловдив
  • Мнения: 711
Момичета, някой беше снимал нетна 05. Може ли линк?  Praynig
Пак да попитам за тази нетна и още нещо: Лилавото от тези сенки отговаря ли си на цвета http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=10279761 ? Имам бегъл спомен, някой беше споменал, че са по-светли, но не съм сигурна, дали за тях ставаше въпрос.
В квадратната кутийка на тези професионални сенки от нетна 04 фон дю тен ли е или някаква основа http://www.snimka.bg/album.php?album_id=335402&pid=10260392 ? Доста пъти съм задавала този въпрос и дано сега някой може да ми отговори.   bouquet

# 756
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Момичета, утре ще пусна нова тема!

# 757
  • Мнения: 29
Някой виждал ли е комплекта Nicky от К4 в началото, който го предлагат за 16лв.?Пише ,че  е посребрен.Дали?

# 758
  • Бургас
  • Мнения: 5 695
В квадратната кутийка на тези професионални сенки от нетна 04 фон дю тен ли е или някаква основа http://www.snimka.bg/album.php?album_id=335402&pid=10260392 ? Доста пъти съм задавала този въпрос и дано сега някой може да ми отговори.   bouquet
Мисля, че се водеше нещо като кремообразна основа, върху която сенките се задържат по-дълго време  Thinking

# 759
  • Мнения: X
Здравейте.Пиша ви защото една моя приятелка е представител на ейвън.И тъй като няма комп. в тях ме помоли да ви попитам нещо.

Пише ,че има текущ баланс 50,44
Пише им ,че фактури с изтекъл срок за плащена са 0,00 лв.
18/02/2009  Плащане     кредит -43,50 лв  баланс - 50,44 лв 
Според това излиза,че тя не си е платила май.А бяхме двете като внесе паричките.Знаете ли на какво се дължи. Rolling Eyes


Това според мен вече е новият кредит,на тази поръчка.(а и зависи кога е платила,балансът не изчезва веднага след като е платила сумата)

В петък ходих с нея и тя внесе паричките.Ако продължи това нещо мисля да и кажа да извади от банката разписка кога какво е превела и ако трябва нейния кординатор/мисля ,че така се казваше  newsm78 / да го изпрати за да оправят нещатата.

# 760
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
момичета, дали според вас тази основа в полския каталог е мостричката и е нормалната опаковка!?!

http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=10773205

# 761
  • Мнения: X
момичета, дали според вас тази основа в полския каталог е мостричката и е нормалната опаковка!?!

Според мен не е мостра, защото 20 злоти са 8 лв. - не ми се вярва мостра да струва толкова много.

# 762
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
момичета, дали според вас тази основа в полския каталог е мостричката и е нормалната опаковка!?!

Според мен не е мостра, защото 20 злоти са 8 лв. - не ми се вярва мостра да струва толкова много.
Моята логика е същата, но ми изглежда малко

# 763
  • Мнения: X
Доколкото разбирам полски  Laughing, е някаква специална оферта, освен това е намалена от 42 злоти... На съседната страница също виждам двойно намалени цени, така че според мен е възможно.

# 764
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 731
На някоя от вас не и ли излезнаха новите предложения?  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт