Лекар или акушерка Ви израждаха?

  • 10 504
  • 184
  •   1
Отговори
# 15
  • малко градче
  • Мнения: 188
Първият път ме изражда акушерката, а докторката стоеше на едно столче и само гледаше.После дойде да ме зашие.
    Вторият път в родилна зала имаше само акушерка, защото докторът ,който беше на смяна БЕШЕ ИЗВЪН ГРАДА (тъй като не си бях платила на ръка). Дойде да ме зашие друг доктор, чиято смяна почваше след това. Тъй като той ме ши бебето беше записано, че е родено в по- късен час заради тяхната документация ( явно трябва да шие този ,който е се води на смяна).

      Добре, че ги има тези акушерки , че иначе родилките са загубени. ( това е лично мое мнение )

# 16
  • Мнения: 80
При първото ми раждане лекар,2 акушерки, двама анестезиолога и още някакви хора около мен които така и неразбрах кой са. Не съм плащала нищо. Димитровград. Второто в последния момент останах само с 3 акушерки и съм изключително доволна от тях. Пак не съм плащала нищо. град Добрич Peace

# 17
  • Мнения: 164
И двата пъти акушерката свърши по-голямата част от работата.Първият път лекарката се включи само за епизотомията и за да ме зашие, вторият за да установи че нямам никакви разкъсвания и всичко е минало перфектно.

# 18
  • Мнения: 114
акушерката беше неотлъчно до мен докато започне раждането и ми казваше какво да правя,но ме израждаха 2ма лекари и 3-4 акушерки стояха покрай тях ии помага,поеха бебето като се роди,докато ме шиеше лекара едната му подаваше конци и всичко друго.Абе горе доло като започна раждането всички бяха под пара докато свърши Laughingи съм много доволна от екипа и от болницата където раждах,макар,че тук в форума виждам много лоши мнения за там-раждах в Хигия Пазарджик и наистина съм много доволна,ако имам второ пак ще отида там.

# 19
  • Мнения: 121
Основно акшерката.Тя прави и епизиотоми, ако се наложи.Доктора беше там през цялото време и проверява за разкритие и следи процеса.В колминационния момент се намеси и той като ми "скочи" върху кореме за да избута бебо(той беше много инат и не искаше да излиза Laughing).Ако има нужда от шиене пак доктора се намесва.Това се случи в Бургас.Хиляди благодарности на др.Кавукджиян и на акушерката Узунова Hug

# 20
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 484
Лекар и акушерка. И двамата бяха страхотни и ми помогнаха доста, но се включиха чак когато получих напъните. Контракциите и дишай-не дишай следеше мъжът ми. Той отряза и пъпната връв Heart Eyes

# 21
  • Мнения: 411
Акушерката беше при мен и периодично ме проверяваше за разкриетие.
После като се започна тя беше до главата и ми казваше кога да напъвам
и дишам,а лекаря беше до краката ми.После си смениха местата - лекаря
ми помогна като "скочи" върху корема ми за да излезе по-лесно бебчо.
Акушерката ме проми,а лекаря ме заши,като преди това дойде анестезиолог.
Отзстрани чакаха още 2 жени за да почистят бебчо.

# 22
  • Мнения: 302
Лекър и акушерка.Аз имах уговорка с лекъря и той беше неотлъчно до мен.Но акушерката пое детето .Раждах в АГ-Габрово

# 23
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 017
2 лекарки, 1 акушерка, 2 стажантки и 1 студент-това в МД София.Имаше и анастезиолог и 2 неонатоложки,които взеха бебо.

# 24
  • Мнения: 1 101
Акушерката беше до мен от приемането ми в Родилното. Наблюдаваше ме, когато контракциите станаха съвсем начесто, легна на леглото до мен. Но по време на самото раждане, лекарката ме изроди - акушерката беше до мен, говореше ми.

# 25
  • Мнения: 2 803
Акушерката свърши цялата работа. Доктора намина да ме зашие и товае.

# 26
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
2-ма лекари, 1-а акушерка и 1-на неонатоложа присъстваха на раждането.
Изражда ме единия лекар в МБАЛ Хигия, Пазарджик.

# 27
  • Мнения: 9 973
2-ма лекари, 1-а акушерка и 1-на неонатоложа присъстваха на раждането.

в Шейново

# 28
  • Мнения: 9 814
Трима акушер-гинеколози, един неонатолог, една акушерка и една санитарка- това бяха хората, които присъстваха на раждането ми. Реално обаче ме изродиха тримата лекари.
Раждах в Св. Анна София, бившата Окръжна.

# 29
  • Мнения: 14 490
Ами действаха заедно . Simple Smile

и при мен. но не ми приказваха непрекъснато, дадоха инструктаж как да задържам въздуха и да напъвам като ме вкараха в родилна и дотам.

Общи условия

Активация на акаунт