Имали някой болки ниско долу в 35 седмица от бременността ?

  • 34 980
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9 441
Имах болки ниско долу към 33-34 г.с.Оказаха се контракции.Консултирай се с лекуващия те АГ задължително.
Леко и безпроблемно раждане.

# 16
  • Мнения: 267
а като сте 35 седм,защо не сте при нас в мартенската тема  smile3521,иначе болежки намам за сега

# 17
  • Мнения: 467
АЗ имах такива, в продължеие на 3 седмици и лного трудно ходех, имах чувството, че ще се разпадна. Родх на 37 гс +3 дни.

# 18
  • Мнения: 1 053
Според мен е нормално.Таза ти се разширява и бебето слиза надолу.Но пак се консултирай с гинеколога ти.Аз сьм в 39 г.с. и от близо 1 седмица имам 4увството все едно някой ме е ритнал между краката,и като ходя много ме боли,а и ниско долу сьщо,но това е заради бебето, прави си пьт. Simple SmileЛеко раждане когато дойде момента Simple Smile

# 19
  • Мнения: 74
И аз имам , приличат на менструални , обикновено вечер като си лягам , ама това с наместването на главата при мене не важи , защото бебето ми е седалищно ,т.е. няма как да си намества главта в таза  newsm78 .Днес бях на лекар и го питах дали му се вижда скоро да се ражда ,защото и аз съм много притеснена ...каза ми че няма такива изгледи ...но да пия но шпа и магнерот

# 20
  • Мнения: 494
И аз имах. Не бяха постоянни, обикновенно след по- тежък ден или като се преуморя. Консултирай се с лекаря си и леко раждане  Simple Smile

# 21
  • София
  • Мнения: 1 946
имах болки ниско долу много преди това. родих точно на термин.

# 22
  • Мнения: 82
И аз имах болки ниско долу някъде около 32-33 седмица.Продължиха до края(38 седмица), а понякога бяха толкова силни, че се свивах и не можех да ходя, обикновено ми се случваше докато бях права.Помислих си първия път, че започвам да раждам, защото буквално не можех и крачка да напрвя, но отшумя и следващият път вече бях подготвена, че не е точно това.

# 23
  • София
  • Мнения: 1 057
Аз също имам болки ниско долу от около месец насам. Според доктора е нормално, подготвителни контракции. Тази седмица видяхме, че бебето ми се е обърнало с главата надолу. Пия магнерот 3 x 1. Имам и разкритие около 2,5см. Предимно лежа, тогава не ме боли, избягвам да се натоварвам. Просто си почивай повече.

# 24
  • София
  • Мнения: 255
Имах такива болки точно 35 та седмица. Бяха много силни и през голям период от време. Не искам да те плаша, но аз родих 35 та седмица, защото не отидох на лекар, а трябваше. Имах лека бременност и аз мислих, че това са подготвителни контракции, а то си било раждане. Всичко мина и имам едно хубаво и здраво момченце на 4 години.

# 25
  • Мнения: 45
И аз имам такива болки, но съм в 22 г.с. Това опасно ли е. Болките не са силни-търпими са и се появяват предимно вечер.

# 26
Не знам да лиса опасни най добре да питаш доктора.
Аз имам почти постоянно болки ако не пия но шпа ,пия ли го не ме боли.
И най-вече трябва да се лежи това ми помага много.

# 27
  • Мнения: 41
az sam v 34 i sno6ti mi bqha parvite bolki,ostri i mn bolezneni,no za sekundi...mislq 4e e normalno

Общи условия

Активация на акаунт