Отговори
# 15
  • Мнения: 6
здравейте момичета  Wink
и аз да се запиша в новата темичка  Grinning за която благодаря на Щастлива мама   bouquet

Аз да се похваля - днес бях на консултация - бебо си расте нормално,всичко си е добре - води,плацента  Peace както отпреди 4месеца бебо е с надолу главата - абе общо взето сме добре и вече започваме да се чакаме,защото влязох вече в 9 месец  Crazy обаче вече  многоооо започна да ми тежи ,макар че от последната консултация не съм наддала изобщо  Whistling

Аз сега пуснах първата пералня с дрешки за бебо / най-накрая  Wink  /

Е това е от мен засега  Hug

# 16
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 532
Мартеничка,какъв запек бе то детето ако по 3-4 пъти на денонощие CrazyНе знам как да ти помогна освен да ти кажа да ядеш по-леки храни да не и натоварваш нейния стомах.

Благодаря на мамата,която е направила темата.

# 17
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
за Щатливата мама   bouquet темата си е ОК

# 18
  • Мнения: 1 546
Благодаря, щастлива мама! Hug Темата е супер, всички се учим. Wink

# 19
  • Мнения: 276
Много благодаря за куража.Радвам се че ви хареса темата.Обещавам следващият път да е много по добра.

# 20
  • Мнения: 60
цоп  Hug

Браво за темата - мноо е добра. МОля мамите, които не са включени в първа страница - Преди бях писала, който иска да ми пише на лични, защото не мога да запомня всички и после да се ровя да търся постовете с имена и дати...Затова - нека сега както е казала Щастлива мама - пратете ги на нея...

Другата сряда съм на линия, Деси! Ще дойда, квото ще да става (и да ми е станало  Sunglasses ) . Нали не е задължително да съм с Дамян  Mr. Green. Щото е на Бабин дом и да не му развалям рахатлъка  baby_neutral

Мартеничка, аз мисля, че бебка си ака напълно достатъчно....Ама ти пак си питай...

simona_stoyanova , спомням си че миналата година по това време и аз пуснах първата си пералня с бебешко...Еххх, как се беше разнесал аромата на бебе  Flutter .... Много добре действа, нали ?  Hug

Друго няма за сега...
Къде ще празнувате Св. Валентин?? Или Трифон Зарезан? Купувате ли си още подаръчета...Или това вече отмира с трупащия се стаж на бракуването....

# 21
  • Мнения: 10
цоп и мен в новата тема,браво на щастлива мама  за темата много е добра ,та нали се учиш .Ние в  къщи имаме повод за празнуване защото на този празник се запознахме с моя мъж на един купон послучай празниците и така вече 4години сме заедно. newsm51

# 22
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 532
Добър ден!
По повод на празника ние ще сме в един хотел в Дряново с още няколко семейства от отчетната ми тема.То при нас това си е традиция де Grinning
Поръчах на сеньор Чемширов "марков" часовник и сега го чакам да пристигне от Англия.Той на мен естествено нищо няма да ми подари както винаги до сега,а аз се очакам изненада,той все не прави и аз съм все изненадана Mr. Green

# 23
  • велико търново
  • Мнения: 586
здравейте .и благодаря ,че включихте и мойте деца в общия списък.

# 24
  • Мнения: 295
Аз не съм мислила още за Св.Валентин-може би ще отидем на кино,а може би ще празнуваме Зарезан.
А и за подаръци....хм...направо не ми остава време да мисля.И на диско не ми се ходи....

Май ще излезем с мъжо двамата да си изберем по нещо Rolling Eyes

# 25
  • Мнения: 276
По повод Свети Валентин аз поръчах на моя мъж чаша с снимка.Естествено моя и на детето.Стига му толкова.И аз като Сиска няма да получа нищо и това ще ми е изненадата за празника Mr. Green.Ще празнуваме вкъщи с китайска кухня.Която естествено ще поръчам от ресторант. Peace

# 26
  • Мнения: 295
Забравих да кажа,че моя мъж вчера сутринта нищо не ми подари,ама вечерта преди да дойдат гостите-3 пъти излиза.Единия път се върна с парфюм,втория път със свещи и накрая с много балони и надпис Happy birtday.
Сега малко ми тежи главата...ама....ще ми мине.

# 27
  • Мнения: 263

 Здравейте и от нас, мацки!

 Дита, Маги, Сиска, Серенити, благодаря ви за съветите относно акитата!   bouquet Много сте мили. Ние вчера ходихме при доки и тя каза хич да не се тревожим и че било нормално - значи си усвоява кърмата добре. А за нощното напъване - според нея са колики. Мисля все пак да я питам днес за Био Гая и да послушам съвета на Маги - попрочетох за капките и доста ефективни отзиви намерих.  Party

 Иначе бейби е наддала малко повече от 300 грама за 10 дни, което е екстра  newsm44 Вече не сме толкова жълти, ама за всеки случай вчера ни боцнаха пръстчето и голям рев падна - и бебе, и мама. Ох, не е лесна работа това да си мама... Не предполагах, че мога да съм такава лигла. Винаги съм била смел и отговорен човек, на които всички могат да разчитат, а сега не мога да се позная - при най-малкия дискомфорт на бейби и откачам. Дано да вляза скоро в релси, че не мога да се трая  smile3538

 А за празника - ние вкъщи решихме проблема като напрво го отрекохме като пробутан американизъм. Да си призная далеч повече тача Деня на християнското семейство, например. А и от липса на подаръци не страдам - имам мнооого романтичен и грижовен мъж   loveuuu Пък и какъв по-голям подарък от малката гайдичка с краченца в количката  newsm32

 Хайде ние ще сменяме пампата и ще папкаме! (голям кеф било Grinning )
 Хубав ден на всички!
 

# 28
  • Мнения: 1 546
Мартеничка, браво за чудесното наддаване. Аз също ревях с Моната на всяко боцване, сега вече гледам да се сдържам, че да не я стресирам допълнително. Радвай се на хубавото си кърмене, че моето си беше трудна работа и много малко са пътите, когато Симона сучеше спокойно и аз седях щастлива. Обикновено имаше рев, мрънкане, дърпане от зърното, абе диване си беше, диване си остана, на мама щастието. Heart Eyes

За 14ти май нищо няма да правим, а подаръците ще си ги подарим на 29 август - концерта на Мадона! Party

# 29
  • Мнения: 5
EEE в тоя лош ден явно всички сме в нета  Joy
Мартеничка и аз доскоро ползвах капки Био Гайя - да ти кажа не очаквай чудеса пак си има пристъпи с колики мам по -добре от еспумизан или разните му чайчета.
А за ревът и аз така - по принцип съм мъжко момиче и не се плаша лесно ама покрай Боби и неговите напъни и колики и аз бая рев ударих, но после влизаш  в релси и така.
Дита и ние снощи това си мислехме с Lancome(съпруга ) - да си подарим Мадона, макар че вече си подарихме Депеш Мод, но то не вреди да се ходи на културни мероприятия  Peace
А иначе за 14 ден като ден , използваме го просто като повод да излезем да се видим с приятели и да се отърсим за малко от бебешките вълнения
Иман (Веси) - ти защо ми открадна гледачката  #2gunfire, шегувам се , приятно изкарване там където ще ходиш

Общи условия

Активация на акаунт