Сенки под очите

  • 28 105
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 110
Да добавя и аз ,че и дъщеря ми е с тъмна кожа и когато и се спи под и около очите има тъмни кръгове !

# 16
  • Мнения: 45
Аз  съм чувала ,че е един от признаците на трета сливица.Но не знам дали е вярно. newsm78

# 17
  • Мнения: 4 335
Лола Лолита,защо не пуснеш едни изследвания(за твое успокоение)?Ако нещо има,особено за бьбреците щом се сьмняваш,изследванията ще покажат.
Нащи изследвания си бяха добри,явно наистина си е ген.Просто се опитвам да престана толкова много да се вгледждам в такива неща.

# 18
  • Мнения: 737
Малкият ми син е мургав,но и той непрекъснато е със сенки под очите.Причината не е в здравословното състояние,въпреки че като е болен значително се подчертават.

Самоцитирам се,защото синът ми е с бронхиална астма и вчера доктора каза,че е един от признаците за астмата са сенките под очите.Явно при нас те зависят от здравословното му състояние.

# 19
  • Мнения: 4 335
Малкият ми син е мургав,но и той непрекъснато е със сенки под очите.Причината не е в здравословното състояние,въпреки че като е болен значително се подчертават.

Самоцитирам се,защото синът ми е с бронхиална астма и вчера доктора каза,че е един от признаците за астмата са сенките под очите.Явно при нас те зависят от здравословното му състояние.
Извинявам се за глупавия вьпрос,но би трябвало да има и други симптоми,нали?В смисьл,че не само сенките биха биле симптом за това.

# 20
  • Мнения: 737
Да,разбира се че има.Не го написах с цел да те плаша.А и има разлика от сенки до сенки като цвят.Нашите за съжаление са почти черни.
Сигурна съм,че при вас всичко е наред Peace

Общи условия

Активация на акаунт