Из Магреба се разходете и приятели си намерете!9-а тема

  • 15 580
  • 302
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 100


Ра момЧето е пиЧ,тъкмо мой стил  Mr. Green ,ма наистина Ще ти завидим  Laughing Laughing Laughing ,пупупу а дано да ви тръгне ,Че да ни поканите на сватба .Виж там ,ако е сериозен да намерим някое момЧе за Белисима ,приятел това онова ,то така стават хубавите работи  Laughing


И мой стил е бре!! Завиждайте, завиждайте, аз затова съм го сложила!!  Joy hahaha
За тръгването... на друга гара боксува моя влак, мила... ама там ще си и остане...  Confused


Ра ,няма ли брат този момък ?  Mr. Green

има има...  ама е женен  Sad Confused
Избери си от клипчето някой, а аз ще ти кажа как да се свържеш с него!! Има и мюслими, и християни, както виждаш. Така че... иха че избор!! Ама баси и рекламатa дето им правя и аз де... комисионна трябва да ми дават  Joy

Далче, Буда бар е страхотна компилация, и са няколко части... Толкова отдавна знам за тях, как пък не се заслушах бе!! Сега открих Америка - баш моя стил е тази музика...  Heart Eyes

Хайде още едно: MUEL  Heart Eyes

Ооо, забравих да ви се похваля - тая вечер пуснах камерата да видя пирамидите, тази камера - http://www.pyramidcam.com/  и попаднах на светлинно шоу (за туристите по всяка вероятност). Картинките се сменаха на всеки 30 секунди, но пак беше забавно. направих една снимка...



Не е като да си там де, тъмничко е, но беше хубаво - ту цветни, ту тъмни, ту едната изчезне, ту бели...  Crazy Party

Последна редакция: чт, 12 фев 2009, 04:12 от Eye of Ra

# 16
  • Мнения: 59
Ох ,това верно ли ,аз още за пръв път като го гледах си харесах един сладкиш ама мислех че се шегуваш че ги познаваш .Как да ти обясня кой ,освен да ти пиша минутата и секундата в която е той във видеото  newsm78



Май сега като ги гледам пак ,не е само един дето ми харесва  :oops
Номер 1 - 0:34 един голичък си е скръстил ръцете само с едно черно медальонче  Heart Eyes
Номер 2 - 2:23 минута едно християнче с един син часовник и пуши  Heart Eyes
Номер 3 - 3:35 тоз сладкиш на лап топа Simple Smile

2:32 има страхотна усмивка
3:14 никак нее лош и той

Леле бая дълъг стана тоя  моя списък,ма то лакомия ли е чудо ли е това мойто ,отивам да се засрамя Blush

Последна редакция: чт, 12 фев 2009, 04:31 от BeLLa111

# 17
  • Мнения: 100
Ох ,това верно ли ,аз още за пръв път като го гледах си харесах един сладкиш ама мислех че се шегуваш че ги познаваш .Как да ти обясня кой ,освен да ти пиша минутата и секундата в която е той във видеото  newsm78

Пиши ми на лични, да не ни обвинят в чат.
Иначе - да, съвсем реални са младежите... Не ги познавам лично всички, но са проверени... свободни, хубави  Mr. Green бая време си играх да ги подбирам... Laughing  е, поне едно е ясно - вкуса ни си допада  Mr. Green ама то на бялото не можеш да кажеш черно  Grinning

# 18
  • Varna
  • Мнения: 2 595
Добро утрооооооооо
Хайде на закускатаааааааааааааааааа. Стига се спалиии



Дидончеееее голяма си сладурка беее- Благодарско за розенце Hug
Белчееее и ти от този отбор на сладуранките Hug
Ама аз като гледам тука дружината все такива се събрали newsm51
Оченце на Ра ето го и моя Egypt spirit
http://www.vbox7.com/play:baf12d96
Шакирче-много ще ти олекне малкия ангел започне да седи на гърненце- ние му казвахме- коко. Голям кеф му беше да седи там.
Имах един такъв случай със това коко-Мъж ми случайно във България, туко що прибрал се- та отивам аз да напазарувам, че има кой да се грижи за детенце. Връщам се аз от пазаруване бая се бях забавила поне час и половина и намирам бебето още на кокото а тати заспал седнал. Да се смееш ли да плачеш ли!
Да оздравява маничката по бързичко, че кой знае колко ти е свито.
На Раян същото пожелание Simple Smile
Лек и усмихнат ден мои момичета за всички вас които споменах и които не съм споменала но не съм забравила Hug Hug Hug

# 19
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
привет със снежец по западен тунис!4ак в долината при нас вали! за сефте от 7 г , тоест аз докато съм била тук! линда зяпа с децата в градината, слънце пе4е, духа студен вятър и пръска! ама няма да стане тука като в бг, горе по 4укарите може да има пове4е!
делта, слагам се на масата виртуално, а ти ме сръгай да не се положа реално, 4е имам пове4е от 10 кила да смъкна, докато ми се охлабят  панталоните и да си вляза в нормата за възраста!
шаки, питай твоя мъж, за такива баби с проблеми на гръбнака какъв спорт да по4вам, 4е март се задава и дебелениите трябва да се свалят!

# 20
  • Мнения: 169
Добър ден ,Дами и от мен
 Марсита много е яка темата-  bouquet  bouquet  bouquet
Далче, дано да пишат девойките,ти специално знаеш аз от колко време се опитвам да намеря българки живеещи в Алжир.Би ми било приятно да си имам и аз компания- та дори и само по телефона да си говорим, пак е нещо знаеш че има на кой да се оплачеш  Simple Smile.Ако пък някоя от тях не иска да пише а ти пише на ЛС ако иска давай моя скайп да се свържат с мен.
Шаки много неприятно е това с детенце дано скоро да мине.
Аз днес с нов лукс се сдобих- болки във всички стави( китки,колена и даже крака и ръце- те са като изтръпнали)- направо май края ще ми се види зле та по- зле. Вчера бях по задачи на вън в едно хубаво време- общо взете съм ходила и возила в кола и днес хоп нов лукс.Даже през ноща и схващане на краката имаше-мани мани.
Стига съм ви отекчавала с моите болежки ами да ви пожелая хубав ден и целувки

# 21
  • Varna
  • Мнения: 2 595
Марсито, Душко,
Аз съм старо куче спортист. От 6-7 годишна съм по залите, че чак досега.
Не си баба мила. Аз съм най-възрастната сред вас.
Нека на Шаки съпругът и да ти даде съвет. Аз мога да ти препоръчам Пилатес за твоя проблем. Влез във чичко Гугъл и прочети. Аз ходя на Power Pilates той не е толкова натоварващ защото аз ходя на един друг където на другите им излиза душата. За мене няма проблем, дори на тази възраст правя по 2 тренировки една след друга. Днеска привечер съм там. Има различни видове Пилатес. Зависи трениорката какъв вид е избрала да преподава. Моя Пилатес те прави малко по якичка Wink Мъжът ми ми казва, че имам раменен пояс на борец Joy Споко не е грозно Peace Виж ми снимките ако не вярваш.
Ходя и на танци.  Да аз съм със голям син и нямав вашите проблеми но там има и момичета които имат малки дечица, стига и ти да имаш на кого да се довериш да гледа твоите. Защтото знам какво е да нямаш на кого да разчиташ.
Белбейче какво става със тебе бе Душа??? Какви са тез болежки новите???

# 22
  • Мнения: 90
Ох ,това верно ли ,аз още за пръв път като го гледах си харесах един сладкиш ама мислех че се шегуваш че ги познаваш .Как да ти обясня кой ,освен да ти пиша минутата и секундата в която е той във видеото  newsm78



Май сега като ги гледам пак ,не е само един дето ми харесва  :oops
Номер 1 - 0:34 един голичък си е скръстил ръцете само с едно черно медальонче  Heart Eyes
Номер 2 - 2:23 минута едно християнче с един син часовник и пуши  Heart Eyes
Номер 3 - 3:35 тоз сладкиш на лап топа Simple Smile

2:32 има страхотна усмивка
3:14 никак нее лош и той

Леле бая дълъг стана тоя  моя списък,ма то лакомия ли е чудо ли е това мойто ,отивам да се засрамя Blush

Имах си аз да си скромнааааа ти ,айде бягай да се засрамваш бързооооо  hahaha Joy
Марси полсе Ще пиша ,Че сега отивам да храня Лина  Hug
Белбей да се оправяш бързо ,движение му е майката и не се концертрирай жърху болката ,така е накрая при всиЧки ,споко  Hug
Незнам дали са ти изписали магнезйи ,за тези изтръпвания и по принцип за контракциите съЩо го изписват ,ако има подготвителни /
Отивам да храня после Ще се вклюЧа в темата по спорта ,но Делта не е далеЧ от истината  Peace

# 23
  • Мнения: 100
Момичета, тези които сте от София... отдавна се каня, ама сега виждам възможност - иска ми се да подновя курсовете си по бейли денс. И бих искала да попитам, ако има желаещи да ходим заедно... Много ме е срам да ходя сама...  Embarassed
Аз ходех преди при Надя - http://www.youtube.com/watch?v=wg4FxmM7zUc
Ако някой иска да идва с мен - ще я потърся и ще пиша пак за дни и часове и подробности..

Белла, чакам новини!!  Hug

Марси, и тук захладня, ама сняг за сега няма. Като си ходих до село кокичетата бяха нацъфтяли, ходих си по блузка... Тва глобалното затопляне не прощава бре!!
Сега е студено пак, ще излъже дръвчетата да цъфнат и ще ги свие после един студ...  ooooh!

До сега се смях, не мога да не споделя с вас:
http://www.youtube.com/watch?v=hmiEyJx-A80&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=Db5pb1_XyKI&feature=related
Оnly in Egypt! Joy

Последна редакция: чт, 12 фев 2009, 18:12 от Eye of Ra

# 24
  • Мнения: 59
Делта ,леле след такива закуски дето ни поднасяш ,незнам после как ще се вталяваме ,много вкусни  Hug

Ра,много скъпо там ,иначе щях да се пробвам да хвана някой  Joy  ,писах ти и на лични .

Шаки,ти не се бъзикай с мойта скромност  Joy,къде се губиш цял ден те няма .

Далка,дано с Раянчо всичко се оправи по-бързо  Hug

Белбей ,много тежка бременност ,чак като чета и настръхвам за тези болежки дето не те оставят на мира  Sad

# 25
  • Мнения: 100
Беллааа, ти ме изуми...  Shocked  до сега не ми е искало пари, а ме пуска във всички екстри... странно...  newsm78
добре де, ще посреднича, щом е за благородната кауза.
Че то и на мен ми се ходи на сватба... а се е видяло, че няма да е моята  Mr. Green

http://www.youtube.com/watch?v=JXpMMijiSOg&feature=related


# 26
  • Мнения: 59
Хехехе,да нали ти казвам ,и аз това се учудих ,викам си чак пък толкова ли са скръндзави ,не дават и съобщения поне лимит някакъв за зарибявка  Laughing

Еееее,за сватбата не се знае ,току виж се обърнали нещата и да идем всички на твойта  Hug

Я да питам мароканките ,вчера ми звъня някакъв номер от мароко ,кода на града е 23 ,кой град е това ,знам че КАзабланка е 22 ,значи някъде наоколо трябва да е нали  newsm78 ,много странно защото този номер е секретен  Laughing и го знае само онова леке и не съм го давала на никой друг ,но пък какво ще прави в Каза и защо ми звъни ако е той  newsm78 ,много ми е чудно кой може да е .
Моля ,някой който знае на кой град е този код да ми каже,аз рових в нета но не можах да открия.

Последна редакция: чт, 12 фев 2009, 20:25 от BeLLa111

# 27
  • Мнения: 2 804
Да се вмъкна по терлици в темата , че да ви прочитам , когато мога .
Покрай мен нищо ново .
Във вторник бях на кормуване и инструктора ми каза , че съм бая на зад с материала за това не искал да ме праща на изпит сега .
И така ще ми се очертае само едно явяване , та ако ме скъсат ще умра .
Ще се наложи да платя още 200 еуро само за да се явя на втори изпит .
Така вече мисля , че ме разбрахте , защо съм се скапала и не ми е до писане .
Останете си със здраве и се надявам утре да ми се е оправило настроението и да се включа отново .
Лека .

# 28
  • Мнения: 3 804
Моми4ета на какво сте обърнали темата  Embarassed Embarassed Embarassed,ще ви обвинят  в сводни4ество bowuu

марси-сложи една голяма 4ервена то4ка  hahaha hahaha hahaha


дани дано да успееш с изпита Praynig Praynig Praynig

белбей4е дано да е нещо временно и бързо да отмине Praynig Praynig Praynig

# 29
  • Мнения: 100
Моми4ета на какво сте обърнали темата  Embarassed Embarassed Embarassed,ще ви обвинят  в сводни4ество bowuu

марси-сложи една голяма 4ервена то4ка  hahaha hahaha hahaha


 Joy Joy Joy Дойде окото на Ра да оризили и тая тема!!!
Споко, спираме се!!  Embarassed
 Hug

Последна редакция: пт, 13 фев 2009, 04:42 от Eye of Ra

Общи условия

Активация на акаунт