Темата за ДЕТСКАТА ГРАДИНА в нова "къща" вече се намира! - част 23

  • 16 492
  • 457
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 640
Никой ли няма да каже колко време да го пръскам тоз Еуфорбиум Praynig

# 16
  • Мнения: 2 957
От кога сме в Отчетни? Чак сега забелязах:)

Дени днес беше пак на контролен преглед и за бележка.От 1 седмица вече е здрав и в понеделник пак тръгва на градина.
Ужасно ми е притеснено да не лепне някой вирус.

Иначе и той си има стихотворение за учене.Тържеството ще е на 4-ти или на 6-ти забравих.

# 17
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 800
Ние ще имаме две тържества - на 26-ти е за пролетта, а на 5-ти март ще е за майките. Вики казва, че ще честват "деня на жената". Аз й казвам, че тогава празнуват и майките, а тя - "не, деня на женатааааа" Laughing

# 18
  • София
  • Мнения: 1 326
Никой ли няма да каже колко време да го пръскам тоз Еуфорбиум Praynig

Еуфорбиума го пръсках 5 до 7 дни. Ако не се оправи положението (а на Яна той не й влияе особено), правя отвара от смрадлика и капвам в носа през 1/2 час по 2-3 капки. Моето наблюдение, е че еуфорбиум има смисъл да пръскам в самото начало на проблема с носа, а не когато се разтече здраво.

Лек и успешен ден на всички!!!

# 19
  • Мнения: 1 240
Добро утро!

Спяща, аз знаех за 20 стр., после проверих, видях, че са 30, но ти си ме изпреварила.  Laughing

Сега да ви споделя, че Гергана вече е научила стихчето, но категорично отказва да го каже.  Rolling Eyes Какво да правя? Някой ще даде ли съвети?  Hug

# 20
  • София
  • Мнения: 6 260
От кога сме в Отчетни? Чак сега забелязах:)

Дени днес беше пак на контролен преглед и за бележка.От 1 седмица вече е здрав и в понеделник пак тръгва на градина.
Ужасно ми е притеснено да не лепне някой вирус.

Иначе и той си има стихотворение за учене.Тържеството ще е на 4-ти или на 6-ти забравих.

От вчера.  Peace Иначе нашето тържество за 08.03. не знаят кога ще е - мене ми се ще да е на 09.03. (понеделник), че искам да отидем малко на ски преди това (събират се доста почивни дни и ще трябва да си пусна само 3 дни отпуска), а и на 05.03.съм рожденичка.  Peace

Добро утро!

Спяща, аз знаех за 20 стр., после проверих, видях, че са 30, но ти си ме изпреварила.  Laughing

Сега да ви споделя, че Гергана вече е научила стихчето, но категорично отказва да го каже.  Rolling Eyes Какво да правя? Някой ще даде ли съвети?  Hug

Добро утро!  Hug Според мене в ДГ ще си го каже без проблем - когато бях учителка по английски в такава, децата често отказваха да говорят с родителите си какво сме учили (да отговарят на въпроси, да казват думички), защото те не били "мис Сиси" (тогава още бях студентка - неомъжена и без дете  Mr. Green ).

# 21
  • Мнения: 1 949


Закуската и кафето от мен! Успешен ден!

Криси е по-добре. Смело върви към оздравяване. Много съм щастлива  Hug

# 22
  • София
  • Мнения: 395
 HugДобро утро и от мен

# 23
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 800
Добро утро! Ммммм, вкусна салата. Simba21 Hug

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 1 443
Добро утро!
Стелла включи пак "нейната" кашлица и вече ще се гръмна  Twisted Evil 2 дни точно беше на градина миналата седмица - заболя я ухо, започна задната хрема, после й спадна гласа, а сега кашлица  ooooh! Тя не беше спирала съвсем, но сега зачести Sad
Според всички лекари - и частната и УНГ проблемите са в третата сливица. Ще чакаме сега да се оправи напълно и ще ходим на преглед. Иска ми се с хомеопатия да я оправим, да не стигаме до операция. Тя е толкова стресирана от лекари, че...  Rolling Eyes
Симба, много се радвам за Криси  Hug
Айде, оплаках се  Embarassed
Хубав ден на всички малки и големи, тук е студено и ветровито и ще пропуснем днес разходката  Hug Heart Eyes

# 25
  • Мнения: 479
Добро утро. 

При нас нищо не се чува за тържество. Но пък и Васи няма да е на градина от 2 до 8 март. Ако има тържество дано да е след 8 март че да присъства и тя.

Сутринта пак се разплакахме като стигнахме в градината. Не свикна ли вече това дете .......... или ми прави номерца само за пред мен  newsm78.

Ara75 бързо да се оправяте от това разтройство, и да се връщате в нормален ритъм.

Васи тази нощ не спа спокойно, рева в полусънено състояние, после падна от спалнята, въртя се и т.н. На мен ми се стори че й е запушен носа и започнах да си представям апокалиптичните картини със сополите и кашлицата, абе нощта беше доста неспокойна. Слава богу поне сутринта изглеждаше видимо добре.

Да ви кажа отивам снощи да взема Васи от градината в 17:50 и какво да видя, останали четири пет деца в коридора на входа, готови за тръгване.  Как ги взимат тези деца толкова рано, тези хора не работят ли. Ами аз съм до 18 часа на работа. Ако не си тръгвам по-рано трябва да я взимам към 18:30 и сигурно ще е последна останала с охраната.
Сега малко спам, нали вече може на воля да спамим  Mr. Green. Снощи си купих страхотен фон дьо тен на Максфактор. Досега не бях ползвала но от този останах много доволна. Днес съм с ново лице така да се каже  Wink.

# 26
  • София
  • Мнения: 6 260
gerygirl, сподели, моля, в каква разфасовка е фон дьо тена (предполагам е шишенце с помпичка, но може и да е тубичка, коректор или "пудриера"  newsm78 ), колко мл е, колко го взе,а и кой точно.  Praynig Аз ползвам на Avon в момента и съм доволна.

# 27
  • Мнения: 479
Като пудриера е. Има тампонче за нанасяне по лицето. Останах малко изненадана от количеството - 11.5 гр.

Казва се Miracle Touch и струваше към 26 лв. Скъп ми се видя, но за продукти за лицето не пестя пари, пък и рядко купувам такива глезотийки, защото откакто се е родила Васи много рядко се гримирам. Е естесвено днес се издокарах.

# 28
  • Мнения: 2 312
Добър ден!
Днес мислех да не я водя на градина ,а да си я гледам,че имам възможност,но тя ми заяви,че децата я били чакали и да сме ходили ShockedЩом и се ходи - да ходи!

# 29
  • Мнения: 3 219
Ох, върнах се, сега ако намеря и време да изчета 15 стр от предната тема, как може за 4 дни да  изпишете толкова Tired Hug
Иначе Дани си е в нас, УНГ ни препоръча да постои поне десетина дни , смени му капките за нос, които капя още 2-3 дни. Дано не изтървем подготовката да празниците, че както не му спори приказката.... ooooh!...ще му е трудно да научи каквото и да е. От натривката му нищо не разбрах,  ще попитам лекаря каво има в нослето, аз разчитам пневмококи, но дали е така newsm78. Привидно продължава да е здрав, като изключа похъркването от време на време.

Общи условия

Активация на акаунт