Темата за ДЕТСКАТА ГРАДИНА в нова "къща" вече се намира! - част 23

  • 16 500
  • 457
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 187
Хайде и аз да се разпиша, че не мога да ви открия. Живот и здраве в понеделник трябва да сме вече на градина.
p.mariana вчера не благодарих за кафето.  Hug

# 31
  • Мнения: 1 240
МерСедес, добре дошла!

# 32
  • Мнения: 1 949
Хайде и аз да се разпиша, че не мога да ви открия. Живот и здраве в понеделник трябва да сме вече на градина.

A на моята щерка й взех бележка до вторник вкл. и в сряда вече се надявам да е добре и да я пусна.

МерСедес  welcome

Наталия, от какво се оплакваш, да ходи детето, щом му се ходи  Joy

# 33
  • Мнения: 2 313
А,не се оплаквам изобщо,имам свободен ден и следобеда ще го посветя на себе си Heart Eyes
Между другото малката каза,че с госпожата правели мартенички.

МерСедес ,ще споделиш ли къде по света беше ,та да ти позавидим малко? Hug

# 34
  • Мнения: 3 219
Благодаря Hug
Ходих до Германия за малко с мъжа ми, той-по работа, аз - да се разходя, гъз път да види , ама нейсе Joy

# 35
  • Мнения: 1 142
Превит,момичета.
Мерседес радвам се ,за твоята разходка.Ако знаеш от кога ми се иска ,така да се разходя и аз.Обаче няма да е скоро,докато не оправя малкия.Хубав ден на всички.  bouquet

# 36
  • Мнения: 2 313
Браво!
И ние с мъжа ми сме решили да ходим тук-там,ама кога ще стане ще видим.Аз съм най- навита за Париж.
А някоя от вас ще ходи ли на Мадона.Ние сме първа писта там!

# 37
  • Мнения: 3 219
О, остави,че направо се поболях с Мадона, изпросих си билет за подарък за празниците. Само не знам с кого да отида. Не знам и за къде да си купя билет.

# 38
  • Мнения: 2 313
Ами моят мъж не й е фен изобщо,ама ще не ще ще дойде с мен ,че да ме пази от прегазване Mr. Green
За билетите и аз се чудя точно от кои да купим  newsm78и не мога да реша,клоня към седящите.

# 39
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 411
Ще пуснат билети и в и-нет. Аз мисля от там да се купя. Пускат ги на 19.02 нали?

http://www.ticketstream.cz/pls/bulgaria/dls.dls_mainpage_tr?lang … mp;code=ADSAVTORA

Тук ще има билети предполагам

# 40
  • София
  • Мнения: 6 261
За Мадона - и аз мисля да ходя.  Peace Дали мъжо ще идва още на знам. А за Германия - моят брат живее в Мюнхен от няколко години и още не съм му ходила на гости.  Blush

# 41
  • Мнения: 1 187
И на мен ми се ходи на концерта, но моят е фен единствено на кръчмите, не го интересуват никакви певици и певачки  Joy
Замрънкала съм това лято да обиколим малко Б-я. Преди време нали пуснаха карта с 500 забележителности. Е, обаче като почнах да отбелязвам къде съм била, ме досрамя от себе си - изобщо не познавам милата родина.

# 42
  • Мнения: 1 240
Спяща, братовчедка ми също живее в Мюнхен, била съм на гости, мислехме тази година пак да идем, но май ще остане за следващата.  Laughing

# 43
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 883
И на мен ми се ходи на концерта, но моят е фен единствено на кръчмите, не го интересуват никакви певици и певачки  Joy
Замрънкала съм това лято да обиколим малко Б-я. Преди време нали пуснаха карта с 500 забележителности. Е, обаче като почнах да отбелязвам къде съм била, ме досрамя от себе си - изобщо не познавам милата родина.

Много ме е яд, че изпуснах тази карта - нали от списание Нешенъл Джеографик

# 44
  • Gorni Bogrov
  • Мнения: 959
Здравейте и от мен!!!
Леле колко бързо изписахте предната тема..... Hug
Аз няма какво да ви пиша и затова само ви чета редовно.Преди малко говорих със госпожата на Цецко от градината и  се оказа ,че ще са под карантина чак до 3.03.,чудя се дали да го пусна от понеделник или още да си седи newsm78 Станаха 3месеца от както не е ходил и ме притеснява как ще се адаптира след толкова време,дали пак няма да има ревове.

Общи условия

Активация на акаунт