Фолиева киселина

  • 3 424
  • 81
  •   1
Отговори
# 45
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Започнах да я пия още с опитите да забременея  Peace

# 46
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
АЗ съм започвала няколко пъти да пия фолиева киселина, но понеже бебето все не идваше и се отказах.
В  деня , в който видях двете черти , започнах пак приема и

# 47
  • Мнения: 574
Знам че е добре да се пие 3 месеца преди да се забременее ако бебето е планувано.

# 48
  • Мнения: 581
Аз е пия фолиевата киселина още с бебеправенето. Сега продължавам да пия. Знам че е полезно да се пие и след като бебето сероди.

# 49
  • Мнения: 213
Започнах да я пия дори преди плануваното бебеправене  Wink Смятам да я пия и след това  Peace

# 50
  • Мнения: 2 521
И моето мнение е да започнеш да пиеш.Задължителна е щом си решила да бременееш.Успех и скоро да се похвалиш с EFP

# 51
  • Мнения: 681
Доста се препоръчва при опити за забременяване  Peace Успех и дано скоро се похвалиш с хубава вест  Peace

# 52
  • Мнения: 1 006
Коклото по-рано почнеш да я пиеш,толкова по-добре. Peace
Peace

# 53
  • Мнения: 2 447
Аз пък си мисля че след като още не си бременна ще е по-хубаво ако си я набавяш по естествен път,има доста храни в които се съдържа!И ако започнеш да се храниш здравословно,ще е по-добре отколкото да пием изкуствени витамини!Мое мнение!

# 54
  • Мнения: 521
А някой знае ли дали фолиевата киселина може трябва да продължава да се пие и след третия месец. И дали може да нарведи ако се пие след това  newsm78

# 55
  • Мнения: 2 447
А някой знае ли дали фолиевата киселина може трябва да продължава да се пие и след третия месец. И дали може да нарведи ако се пие след това  newsm78
Аз я пиех през цялата бременност при това в големи дози,НО предписана от лекар!

# 56
  • Мнения: 213
А някой знае ли дали фолиевата киселина може трябва да продължава да се пие и след третия месец. И дали може да нарведи ако се пие след това  newsm78
Някои жени са ми споделяли, че дори лекари са им препоръчвали да я приемат през периода на кърмене  Peace
Разбира се, всеки я е пиел за различен период през бременността си - някои до 4-и, до 5-и месец. По лекарска препоръка.
Има много теми по този въпрос, ако нещо те съмнява, виж ги  Hug

# 57
  • Мнения: 22
Здравейте момичета! Относно фолиевата киселина и аз започнах да я пия, след като решихме, че след известно време ще искаме да си имам бебе, така около 3 месеца, после прекъснах защото нз кога всъщност ще стане...И започнах отново когато теста ми показа Peace, но направих една голяма глупост, дали от вълнението, съвсем забравих за дневната доза и започнах да пия по 3 хапчета на ден, така около 7-ца, докато се усетих EmbarassedМалко ме е срам, защото го направих не от незнание, а от и аз не знам от какво. Сега спря, защото си помислих, че има голямо натрупване в организма, според вас, така ли е? Мислех да спра за около 5 дни и да започна с 1 хапче на ден, от 0.4мг

# 58
  • Мнения: 213
Здравейте момичета! Относно фолиевата киселина и аз започнах да я пия, след като решихме, че след известно време ще искаме да си имам бебе, така около 3 месеца, после прекъснах защото нз кога всъщност ще стане...И започнах отново когато теста ми показа Peace, но направих една голяма глупост, дали от вълнението, съвсем забравих за дневната доза и започнах да пия по 3 хапчета на ден, така около 7-ца, докато се усетих EmbarassedМалко ме е срам, защото го направих не от незнание, а от и аз не знам от какво. Сега спря, защото си помислих, че има голямо натрупване в организма, според вас, така ли е? Мислех да спра за около 5 дни и да започна с 1 хапче на ден, от 0.4мг
Фолиевата киселина не се натрупва в организма, спокойно  Hug Взимай си обичайната доза, ако не ти е предписал друго лекарят. Аз я пия от няколко месеца без прекъсване  Peace

# 59
  • Мнения: 668
Когато разбрах, че съм бременна започнах да я пия и я пих по време на цялата бременност. По принцип е желатено да се пие и преди това.
Аз дори я пия когато съм на диета, бях чела някъде, че е хубаво. Успех  Peace

Общи условия

Активация на акаунт