Тайната на дългата и здрава коса - 58

  • 33 194
  • 292
  •   1
Отговори
# 225
  • София
  • Мнения: 6 810
Мацки, престанете.  Naughty
В шкафа имам:
- Нивея за къдрици, използван 2 пъти;
- Ербекрин против косопад/половин/;
- Клоран с хинин /на дъното/;
- Елсев с пчелно млечице /използван
 веднъж/;
А сега в главата ми е само този NUXE.
Смилете се над мен.

# 226
  • Мнения: 84
Много ти благодаря didiani    bouquet !
Точно този ефект търся:-заглаждащ и мекота !

Идеята на нощната грижа е ,че през нощта продуктите се усвояват по-добре. Взимаш количество колкото 1-2 лешника/зависи от дължината ти / и нанасяш като балсам без отмиване.На сутринта продукта е попил .Не се притеснявай от изцапване на възглавницата или омазняване.


*Си*си* и аз благодаря за информацията за нощната грижа виж за това не се бях сещала че косата вечер усвоява по-добре;ще започна да го използвам и него че така стои на тоалетката.  bouquet

П.П.Абе Си си то в тая "Златна рибка"много евтино а аз като някой "златно шаранче" си ги купувам от моята фризьорка newsm78 .
Затова взех че се регистрирах и ще поръчвам от там.
(Дано с това си изказване не наруша някое правило на форума обаче не се сдържах! Praynig)

# 227
Здравейте  Simple Smile  Моите наблюдения в/у мойта коса са, че шампоаните с перлен състав придават блясък, а тези с матов оттенък - просто мият косата, но я лишават от блясък. Косата ми е до кръста почти, леко чуплива, бухнала, кестенява. Мия се с яйчения шампоан на Арома 500 мл. Напоследък реших да спестя време и не си слагам балсам (преди се клепах с промишлени количества) и забелязвам, че косата ми е доста по-ефирна и не капе много след баня ...  Сега съм решила да я накъдря трайно, но ме е страх къдрина да не ми съсипе гордостта  Embarassed Не съм се боядисвала до сега, искам 2 см масури - кой според вас е най-щадящия метод за косъма, има ли смисъл да се накъдря?  Thinking

ПП Един съвет - в доста от шампоаните слагат някакви остатъчни продукти на петрола, така, че внимавайте с какви химии се миете   Sunglasses

# 228
  • Мнения: 4 496
Мацки, престанете.  Naughty
В шкафа имам:
..............
А сега в главата ми е само този NUXE.
Смилете се над мен.

 smile3560

# 229
  • Мнения: 159
ляля, знаеш ли колко от момичетата тук си мечтаем за коса до кръста? А пък ти искаш да я съсипваш с къдрин.smile3515
Колкото и да я подхранваш след къдрина, все пак това е химия - едва ли ще я възстановиш.
Една приятелка си накъдри косата, в последствие се наложи да отреже доста, защото косата много й се изсуши. 
Вярно, че косата расте, но аз не те съветвам да си съсипваш "гордостта".
Вместо това можеш да покажеш някоя и друга снимка. smile3521

# 230
  • Мнения: 4 496
Двата сантиметра масури можеш да постигнеш с маша, ролки или просто с пяна и навиваш на пръста. Не си съсипвай косата с къдрин. Пък и няма да стои като масури, каквито ти искаш и за каквито и аз си мечтая   /ах, косата на Lexy.....тук си представете  емотикон с дълбока въздишка.../

# 231
Благодаря за отговорите сладурани   bouquet Най-вероятно ще размисля, макар че приятеля ми иска да експериментирам с прическите, а пък аз си се кефя такава натурална.  Embarassed Simple Smile Ще пробвам с ролки! Пяна слагам само на края на 3-тия ден за повдигане на косата, за обем. Пробвала съм да си слагам на влажна коса, но при мен ефекта е - увиснала коса. Снимка ще постна като се изкъпя  Embarassed Laughing Не знаех, че има изцяло дамски форум - съвсем случайно попаднах тук  Grinning По-късно пак ще пиша - успешен ден   bouquet

# 232
  • Мнения: 4 496
Имам предвид пяна само на двата сантиметра, които искаш да навиеш. Не на цялата коса. Flutter

# 233
  • Мнения: 1 365
Ляля, и моят съвет е да се правиш с ролки, а не с къдрин. Къдринът направо ще ти съсипе косата.  Peace
И аз чакам снимки!!!   bouquet

А сега ще ви покажа и моето дело:
http://media.snimka.bg/2176/010606454-big.jpg

# 234
  • София
  • Мнения: 547
Котенце, много ми харесва косата ти как е станала на нюанси Flutter супер!

# 235
  • Мнения: 304
Здравейте! Деси до последно невярвах, че ще се направиш червена. Много хубав е станал цвета  smile3525 Браво!
Вчера си взех носи ампули, казват се SERI. Дали някой ги е ползвал, хубави ли са? Жен Шен ампулите ги няма в нашата аптека, първия път имаше взех три за проба и от тогава са изчерпани smile3511
Приятен ден!!!

# 236
  • София
  • Мнения: 547
ампулите Сери ги гледах в един магазин тука, ама като не съм чела отзиви за тях, предпазливо ги отминах Thinking

# 237
  • Мнения: X
котенце десси, много красиво се е получило  Hugnewsm10

# 238
  • Стара Загора
  • Мнения: 395
Здравейте мили дами   bouquet
извинете за въпроса може би е дискутиран вече хиляди пъти, но ми е  трудно да открия инфо за ампулите от жен шен.и те ли са за подхранване и след измиване ли се нанасят?  Embarassed
Сега и аз съм на кръстопът кои от всички споменати шампоани да си купя а моя свърши.До сега ползвах  Phytum actif (подхранващ копринен шампоан) и съм сравнително доволна във сравнение с клоран мисля че беше за боядисана коса с озаряващ ефект нещо не ми допадна.Останах доволна и от Долива.

 #Crazy  newsm78

# 239
  • Мнения: 4 496
За подхранване са, да. След измиване се нанасят, не се изплакват. Flutter

Общи условия

Активация на акаунт