Тайната на дългата и здрава коса - 58

  • 33 239
  • 292
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 164
vitca, аз в момента ползвам NUXE, но нямат балсам. Цената е около 25 лв.


Mис Арк, какво ти е мнението за шампоана на NUXE?
На мен ми деиства добре,косата ми става наистина мека и лъскава.Това е впечатлението ми без да слагам маска след това,успях да се разреша без да се оскубя,което по принцип е навъзможно без маска.
При теб как е,нали го ползваш по често,забеляза ли някакво по различно действие?

# 211
  • София
  • Мнения: 6 810
Мацки, този NUXE къде в София го намирате?

# 212
  • Мнения: 311
Мацки, този NUXE къде в София го намирате?
Аптеки "Ремедиум"  Peace

# 213
  • Мнения: 2 110
black_ice  и аз се улавям ,че се заглеждам по кучешки шампоани,когато си купувам тривитаминола.

vitca опитай този ,който Мис Арк препоръча ,добре се отразява на косата. Също можеш да пробваш Керанов или жълтата серия на Лореал имат и балсами и маски и неща без отмиване.

Аз да ви кажа през нощта се сетих за урината от котка и се чудех ,как ли я е събрало това момиче....а то ставало въпрос за миризма?!

# 214
  • София
  • Мнения: 6 810
Мацки, този NUXE къде в София го намирате?
Аптеки "Ремедиум"  Peace
Благодаря! Hug

# 215
  • Мнения: 4 496

Mис Арк, какво ти е мнението за шампоана на NUXE?
На мен ми деиства добре,косата ми става наистина мека и лъскава.Това е впечатлението ми без да слагам маска след това,успях да се разреша без да се оскубя,което по принцип е навъзможно без маска.


Абсолютно заставам зад всяка дума. Flutter Страхотен е! Flutter

# 216
  • София
  • Мнения: 547
Мис Арк, отдавна се замислям за този Nuxe - ама да попитам, икономичен ли е? Че нещо цената ме притеснява Embarassed

# 217
  • Мнения: 2 110
Аз също съм от доволните от NUXE  Peace

Искам да попитам някой ползвал ли е , уреди с йонизиращ ефект- например сешоар...четка за коса...Има ли наистина разлика?  Thinking Аз съм хвърлила око на това,или нещо подобно
http://www.alomag.com/index.php?main_page=product_info&cPath … eeb8a6663f0f0d7df

И още едно питане ,някой да каже отзиви за тази серия и този продукт ?!
 http://zlatnaribka.com/product_info.php?cPath=101&products_id=325

# 218
  • София
  • Мнения: 547
СиСи, май рекламират подобен йонизиращ гребен по телешопа по Нова, баща ми искаше да го поръчва (към 200 лв е), ама се отказа
и на мен би ми било интересно да разбера, дали тези неща работят Simple Smile

# 219
  • Мнения: 2 110
Не ,не това е друга тя е лазерна четка ето тази:
http://www.topshop.bg/velform_grow_comb-68952-p.html

Знам ,че цената е висока на NUXE,но си заслужава ,не бих казала ,че е икономичен ,но не е и течен.Можеш да се оправдаеш ,че е за цялото семейство ,за да не ти се карат много. Flutter


Ей, Коте,червено Коте, виждам те ,къде са снимките ?! Не ни каза и защо се направи червена ?! baby_neutral

П.С.Аз забравих да кажа ,че NUXE, не е удачен за отмиване на тривитаминола !Много е нежен !

Последна редакция: вт, 17 фев 2009, 11:40 от *Си*си*

# 220
  • Мнения: 4 496
Мис Арк, отдавна се замислям за този Nuxe - ама да попитам, икономичен ли е? Че нещо цената ме притеснява Embarassed

Пяната, която прави, е по-малко от обикновените шампоани. Но като сложиш малко количество на главата, разтъркаш  и после добавиш и малко вода, пяната се разнася добре. А аз по дължината не слагам. Каквото мине  при изплакването- това е. Flutter

# 221
  • Мнения: 84


И още едно питане ,някой да каже отзиви за тази серия и този продукт ?!
 http://zlatnaribka.com/product_info.php?cPath=101&products_id=325
[/quote]


Здравей !!!
Аз ползвам всичко от лилавата серия на Loreal.
Доволна съм прави косата много мека но това е че нямат балсам и за това си вземам балсама за боядисвана коса .Кристалите са супер слагам ги на влажна коса и почвам да суша със сешоара ;после пак слагам малко кристали и почвам с пресата.Става наистина много мека и лъскава косата все едно съм излязла от фризьорката Crazy.Взех си и нощната грижа на Loreal liss ultime nuit без изплакване но нещо не можах да разбера за какво точно иде реч newsm78 защото аз всяка вечер не си клепам косата newsm78.
А иначе и изглаждащото мляко имам и то е без измиване и е хубаво дори и на дъщеря ми слагам по мъничко преди да й разреша мократа коса и да започна да я суша.
Дано да съм била полезна  bouquet

# 222
  • Мнения: 2 110
Много ти благодаря didiani    bouquet !
Точно този ефект търся:-заглаждащ и мекота !

Идеята на нощната грижа е ,че през нощта продуктите се усвояват по-добре. Взимаш количество колкото 1-2 лешника/зависи от дължината ти / и нанасяш като балсам без отмиване.На сутринта продукта е попил .Не се притеснявай от изцапване на възглавницата или омазняване.

# 223
  • Мнения: 965
Темпото на писане тук направо си е бясно  Crazy

Досега четох.. видях и една разкошна снимка.  Flutter

И нямах време миналата седмица да отида до Ремедиум, за да се сдобия с Nuxe - тази обаче, няма да му се размине. Днес ще правя маска - кокоско, мед, кис. мляко и тривито. Ще измия с един шампоан ан Билка, който бях забравила, че се подвизава в шкафчето, и с които се мия вече за трети път. Доволна съм, хубав е.

Мис арк, казваш, че пяната отмива косата ти по дължината. А случвало ли ти се е косата ти да е чиста, а връхчетата й - мазни (или поне не толкова чисти)? Аз се старая да не слагам директно шампоан върху косата си - първо размивам в шепичката с малко вода и тогава масажирам.

тези ампулки с жен-шен започват да ми стават много любими  Heart Eyes

# 224
  • Мнения: 4 496


Мис арк, казваш, че пяната отмива косата ти по дължината. А случвало ли ти се е косата ти да е чиста, а връхчетата й - мазни (или поне не толкова чисти)? Аз се старая да не слагам директно шампоан върху косата си - първо размивам в шепичката с малко вода и тогава масажирам.



Не, не ми се е случвало. Но когато съм с маска не се мия с него, а с Нивеята. Скрънзда съм. Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт