Тайната на дългата и здрава коса - 58

  • 33 231
  • 292
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: X
Lady Incandescent,     bouquet  да, права си. Аз не исках нищо лошо да кажа, просто явно съм песимистична, и по отношение на себе си също... Cry Cry Cry А мислех, че съм се оправила от това.
Човек се учи навсякъде  Hug.

black_ice, благодаря!  Hug

# 76
  • Мнения: 159
"Пантогел" съм ползвала само веднъж и въпреки че съм доволна, все още немога да го препоръчам.
Четох различни начини за употребата му, но аз лично си намазах само корените, след което сложих Стимулант отгоре и по дължината на косата.
Една тубичка (40 гр) ще я използвам на три пъти. Витаминът, който се съдържа е В - витаминът на растежа.

Когато отворя една тема, преглеждам основно, задължително чета първа и последна страница, и ако нещо не ми е ясно, питам.
Може би заради това се дразня на въпроси, чиито отговори се съдържат в първия пост на темата.

Далеч съм от мисълта, че някой трябва да прочете всичките изписани досега теми, за да попита нещо. Аз също задавам въпроси.
Харесва ми да коментираме, но и да научавам нещо полезно. Иначе си е чисто и просто загуба на време. Според мен.

# 77
Хм, и аз съм на мнение, че не е лошо, че новодошли питат. Все пак за това е темата (за въпроси/за грижа за косата). Все пак всеки има избор - ако не му харесва въпросът, може да не отговаря. Hug Както казвате "дразни ме, че се питат едни и същи неща" - тук сте около 10тина човека много активни, останалите не чак толкова - това, че вие го знаете (даденото нещо) не значи, че и другите го знаят и е в правото им да питат. Flutter
Аз се причислявам към новодошлите; от има-няма 10 темички съм тук, но все пак много неща не са ми ясни. Опитвам да се прочитам всичко, и най-вече да го запомням, но не винаги става.  Peace

# 78
  • Мнения: X
 smile3525 Всички, разбира се, сме добре дошли!!!!

Момичета, престраших се да си купя шампоан, който досега не съм чувала. Look Model на фирма Мил Мил. Дано да се окаже хубав, вече е късно ддапитам някой ползвал ли го е и какви са отзивите. Станалото-станало  Flutter

# 79
  • Мнения: 4 496
Зизи го беше ползвала, май не беше доволна. Но от коса до коса има цял Космос. Дано на теб ти хареса! Hug

# 80
  • Мнения: X
 Flutter Имам добро предчувствие. Ако не, ще му намеря все пак някакво приложение.  Heart Eyes Ако маската ми измива добре, ще съм доволна.
Пише, че бил професионален....

# 81
  • Мнения: 311
облачето хей този шампоан го купих за моята 1/2  Mr. Green упрекна ме, че само на себе си купувам завъртени и засукани козметички  Embarassed  И аз да го "задоволя" купих този шампоан, есествено го пробвах Mr. Green тайно, резултат незадоволителен суха, хвърчаща и непокорна. Ходих да си купя рициново масло, облаче как да го приложа просто намазвам и се измивам или има някаква технология и за двете?  Hug  bouquet

# 82
  • Мнения: 610
Здравейте момичета  Hug
Честита нова темичка.Изчетох всичко на един дъх.Имам един въпрос обаче-с черна боядисана коса съм и за 1мес.иползвах маската с 3витаминола-като към стандартната прибавих:аспирин,мед,кисело мляко.Но коста ми стана доста суха.Ще ми помогнете ли коя от съставките толкова изсушава?Моята коса беше нормална към мазна, а сега е доста суха по-цялата дължина.Благодаря ви предварително!

# 83
  • Мнения: X
icyangel , рициновото масло се използва както всяко друго - намазват се корените и после се разресва. Но тъй като е гъсто, аз следващия път ще си го разредя с малко зехтин.  Hug
 А пък за шампоана...Tired Довечера ще разбера...  Rolling Eyes

didka banditka, мед и аспирин са изсушаващи  Peace

# 84
  • Мнения: 4 496
И киселото мляко до някаква степен. Hug

Облаче, стига бре!   Naughty Може пък на теб да ти допадне! Flutter

# 85
  • Мнения: X
 newsm68 Ок. Hug
В понеделник ще докладвам.

Последна редакция: пт, 13 фев 2009, 15:46 от Анонимен

# 86
  • Мнения: 610
Благодаря ви за могновенните отговори,а относно газта и ракията?Дали са изсушаващи?

# 87
# 88
  • Мнения: 6
Аз пък да знаете какво сътворих. През почивката от тривитаминола взех че забърках един лосион от зехтин, корени от коприва, репей, хрян, розмарин, листа от бреза и още какви ли не билки. Каквото имаше в билковата аптека. Държах го на топло 10-тина дни и после яката мазане. Има много неприятна миризма, но ми се отрази много добре на косата.Чудя се дали да не изсипя и едно шишенце вит.А вътре или ще стане много.

# 89
  • Стара Загора
  • Мнения: 395
http://usera.imagecave.com/zaxar4eto/P1030872.jpg
Ето и аз да се запиша с една снимка като за начало,една седмица преди да започна маската  newsm03. Ще ми се да се преборя с това постоянно цъфтене и накъсване.
Поздрави   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт