~Трифон или Валентин-с АПРИЛчо всеки празник е любим!~

  • 11 642
  • 291
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 479
Джейн Еър съм гледала поне три пъти, но преди години. Мисля, че това е един от успешните и добре направени филми по книги, не чак като Името на розата, но все пак много добър.

# 211
  • Мнения: 54
Джейн Еър - чела съм книгата, като ученичка на 16-17 години, много ми допадна Simple Smile После гледах и филма, но не ми хареса, не за друго, а просто аз все си предтсавям героите някакси по-красиви, според моите очаквания и после като гледам филма все не мога да се нагодя към образите, така беше и с "Отнесенеи от вихъра".

Днес бяхме на доктор с Бобката - гърлото и гърдите са чисти, продължаваме да се борим със сополите  Peace

# 212
  • Мнения: 56
Здравейте!
Мале пропуснала съм цели 2 теми....отивам да ви 4ета....
Димитри от няколко дена се пуска и прави 2- 3 кра4ки съвсем сами4ак...скоро ще правим прощапулник и ние Grinning

# 213
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Здравейте!
Мале пропуснала съм цели 2 теми....отивам да ви 4ета....
Димитри от няколко дена се пуска и прави 2- 3 кра4ки съвсем сами4ак...скоро ще правим прощапулник и ние Grinning
Малееее, само моята Габи ли изобщо не проявява интерес към ходенето....  Sad

# 214
  • Мнения: 165
Благодаря ви за милите думи Heart Eyes
Vanyivan не се притеснявай ,а му слушайте гърдичките през два дена и няма да се стигне до там.И Ники беше стигнал пред бронхит заради личната ,която викаше постоянно няма му нищо .И като започна една сериозна кашлица и се обърнах към друг лекар и за пет дена всичко се оправи ,като той идваше през ден да го слуша Peace
Дано и всички болнички по-бързо се оправят Praynig
При нас вали сняг ooooh! и вече ми писна искам да излизаме вече всеки ден по разходки.
Емма омекотител не ползваме заради на Ники обривите,но саното е много хубаво.Пера с персил сензитив и нашите и на Ники ,а той мирише ....ужас.Но няма начин всичко сензитив е такова.Престраших се и изпрах на Ники количката с Бонукс за да мерише поне тя по-хубаво и от два дена е с пъпки #Cussing outНезнам от това ли е ,но наново после я плакнах два пъти.
А камилите са в анталия  GrinningСлед малко ще ви пусна една смимка от хотела ,еми постарали са се хората.

# 215
  • Мнения: 70
Привет дами  Hug

Да взема да драсна някой ред, че ще взема да пропусна цяла тема. Емма   bouquet
Софийските мами, страхотни сте, а дечицата са просто невероятни, много им се радвах. Няма ли да спретнете някоя съботно-неделна среща, че да мога и аз да се включа  Mr. Green

Vanyivan , и ние се борим със сополи от 2-3 дни, но мисля че само сополи има, не мисля да я водя при педи, дано не се налага. Освен някой зъб да пробива пак, ще я видим тая работа. Хайде всички болнички дечица бързо да оздравяват.

t_ilieva , не е само Габи, спокойно, и Дари не проявява особен интерес нито към ходенето, нито към лазенето. Всъщност опитва се да ходи съвсем малко, но е много неустойчива, гъне се като някой червей, изобщо не е стабилна в кръстчето и ходи все изпъчена напред с коремчето. Има ли и други като нас?

Криси, а и другите мами с деца с АД, моля ви кажете ако не ви представлява трудност, може и на лични, в какво се проявява при вас атопичната кожа? Че вече в чудо се виждам с тези пъпки. Тази седмица ще искам от педи направление за дерматолог, или алерголог, знам ли и аз. На педи не разчитам за компетентно мнение, защото тя пак ще каже, ами мажи с Елоком и това е. И спазвате ли някаква диета?

И не на последно място, честито на всички имали повод за празнуване  newsm51

# 216
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
............Софийските мами, страхотни сте, а дечицата са просто невероятни, много им се радвах. Няма ли да спретнете някоя съботно-неделна среща, че да мога и аз да се включа  Mr. Green...............
И аз, и аз!  Hug

Bibobibo, ама мойта мишка много я мързи, седи си, спинка си.... не се изправя още в кошарата дори......  Thinking

# 217
  • Мнения: 534
Цитат
t_ilieva , не е само Габи, спокойно, и Дари не проявява особен интерес нито към ходенето, нито към лазенето. Всъщност опитва се да ходи съвсем малко, но е много неустойчива, гъне се като някой червей, изобщо не е стабилна в кръстчето и ходи все изпъчена напред с коремчето. Има ли и други като нас?

Bibobibo   това все едно за мойто дете си го писала и ние сме по същия начин,не се притеснявай за всичко има време и те ще проходят  Peace
Ние само дето лазин вече и това е..това ние напредъка от към развитие  Mr. Green Даже и взех едни детски наколенки ,че от лазенето на едното кръче има малко синина ,ама като и ги сложих тя много много не ги трае почва да ги дърпа и да ги сваля  Mr. Green

# 218
  • Мнения: 165
Това ,което се вижда е само за хотела

# 219
  • Мнения: 200
Здравейте.   
musito,кажи в коя ясла сте се записали,че нали с тебе сме съгражданки,а пък и гледам че за Аязмото пишеш,може и комшийки да сме  Hug.
За омекотителя,аз съм взела бебешки на Ленор,не съм го пробвала още,но тия дни ще взлиза в употреба вече.  Иначе  за нас винаги си взимаме Ленор и съм мноооого доволна.

# 220
  • Мнения: 382
Момичета, извинявам се за оф-топика, искам да питам Ла Редутките как плащате покупките, с какъв вид карта? В евро ли трябва да е?, С дебитна става ли?  newsm78 Не успях да намеря никъде инфо за това. Наистина има много хубави неща, досега съм разглеждала  Money

# 221
  • Мнения: 319
Емма,пера на Даниел дрехите със Сано с по-силната миризма PeaceХаресва ми!
Сигурно съм вече адски досадна с приказките си за кожата на Даниел  Rolling Eyes Бибо,на Дани проблемна е само кожата на лицето...когато е най-зле е лъскава,грапава,има ситни пъпчици,зачервява се,а на места и се напуква!Сега е добре..не лъщи,не се зачервява,напуква и т.н. /чук-чук на дърво Praynig/Не спазва някаква диета,нито пък се съобразявам с какви препарати му пера нещата,единственото,което правя е ,че му давах едни хомеопатични,които педи ми каза,че много хубаво изчиствали Peace пи ги 17 дни,другото,което е...мажа с А-дерма /Ексомега/ по 100 пъти на ден Peace С Елоком не съм мазала досега ...дано и не ми се налага! Еми,това е!
КРИСИ райско кътче  Hug
Моя Даниел пък не прави "Чао","Боц"...и подобни само "Браво" може,но аз не съм се притеснила,нали прави други неща за сметка на това не е от мързеливите и е супер енергичен!Едното за сметка на другото Peace Ето сега се сещам и аз да поФаля Жабчето Hug че много добре се справя с тези умения!Умно си е детето Heart Eyes

Последна редакция: пн, 16 фев 2009, 13:22 от *Сиска*

# 222
  • Мнения: 70
............Софийските мами, страхотни сте, а дечицата са просто невероятни, много им се радвах. Няма ли да спретнете някоя съботно-неделна среща, че да мога и аз да се включа  Mr. Green...............
И аз, и аз!  Hug

Bibobibo, ама мойта мишка много я мързи, седи си, спинка си.... не се изправя още в кошарата дори......  Thinking

Същата работа. Дори не може да се изправя още. А за пълзенето, по-скоро влаченето по корем, прави го от месец и няма абсолютно никакъв напредък.

cow, аз плащам с кредитна на ОББ. Но знам че може и с дебитни, дано някоя от другите мами ларедутки пише ако е с такава. Знам само че с дебитна на ОББ не става.

*Сиска*, благодаря за инфото. На Дари проблема също е само с лицето. В момента е цялото в малки пъпчици, стои грапаво, и от време на време става червено. Мажа по няколко пъти на ден с Ексомегата. Изрина се преди 1 седмица, иначе преди месец като започнах да мажа с този крем много добре и се отрази на кожата. Мислех дали не е от някоя нова храна, сетих се само че кисело мляко давах и го спрях от няколко дни да видя дали ще се махне обрива, но още си стоят пъпките.

Днес за първи път сме на кухня, само супа обаче, ще докладвам после дали се е харесала.

# 223
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Момичета, извинявам се за оф-топика, искам да питам Ла Редутките как плащате покупките, с какъв вид карта? В евро ли трябва да е?, С дебитна става ли?  newsm78 Не успях да намеря никъде инфо за това. Наистина има много хубави неща, досега съм разглеждала  Money
Аз плащам с дебитна виза електрон и с кредитна мастъркард. И двете са в лева, и двете са на ЦКБ. От картите виза електрон май само на ОББ не ставаше за разплащане в сайта.
Ние със Саното се разведохме много отдавна и в знак на протест към праха им за пране, вече не им ползвам и омекотителя Mr. Green Иначе бебешкият миришеше страхотно Peace
Отдавна не отделям дрехите на Дима от нашите - за белите ползвам течен персил сензитив, за тъмните пак течен персил за цветни дрехи. Много съм доволна и от двата. Омекотителите ги сменям, че миризмите ми омръзват, единствено гледам да са сензитив и те. В момента съм на Силан сензитив зеления с масло от авокадо, има страхотен и траен аромат.

# 224
  • Мнения: 200
Танче душо ето рецептата (дано ви хареса  Embarassed)

Борш с пилешко и гъби по Дюкански



Продукти:
 бяло пилешко месо, зелен фасул (Бондюел), гъби (аз използвах пресни), лук, картоф (може и без него), целина, бял пипер, магданоз, червен пипер и диетична сол. Може да се добавят и още зеленчуци като зеле, моркови, тиквички и тн Wink

Нарязвате и слагате да се вари (без запръжка и без мазнина). Това е, лесно, бързо и ужасно вкусно Wink


Напазарувахме си от ЛАредута 5 роклички за лятото и една блузка - все за Габи, но са ужасно красиви и шарени  Heart Eyes- мерси момичета на всички за помощта  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug cow-платихме с дебитна на ЦКБ Wink Танче ако наистина сикаш не е проблем да ти поръчам нещо, сериозно ти говоря Wink За адашката щом е , сме готови  Hug Hug Hug

Сменихме размера на памперсите  2 дена сме на 5цата на Либеро- с едни жабки, направо са супер  Peace

Общи условия

Активация на акаунт