Спят ли децата ви в чувалче?

  • 6 421
  • 189
  •   1
Отговори
# 150
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 412
Малкият ми син - на 2г. и 8м. все още спи в чувалче.
За целта му правя по поръчка зимни и летни, дълги 120см, трапецовидни, разщирени към краката, за да може да си рита и да се върти свободно в съня си. Ципчето се затваря от вратлето към крачетата, за да не се отваря по време на сън и , за да не го дразни.
Проблеми няма. Ще използвам чувалче възможно най-дълго. Така и двамата спим цяла нощ спокойно.

# 151
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 328
Синът ми   до 5 годишен  спеше в чувалче. Не му е ограничавало  движенията ,като  порасна  сутрин като се събудеше  сам  си го  откопчаваше  и идваше  при  мен.Страшно  удобно беше  и   и сам си го търсеше преди да заспи.

# 152
  • Мнения: 2 011
Така и не успях да я придумам да я вкарам в чувала  Laughing  Купих голям,широк - не и не,реве,тръшка се и туй-то.Сега спи с пижама и олекотена завивка отгоре и през 5 мин. е отвита  Rolling Eyes

# 153
  • Мнения: 511
Така и не можах да я накарам да спи в чуваче. Naughty

# 154
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 603
Моето диване никога не е спало в чувал.

# 155
  • Мнения: 594
Да.  Peace
Малкото все още спи в чувалче. А каката тъй като вече е доста голяма - вечер я завивам със завивката, която точно сле 10 минути вече е изритана. И ако не се събудя няколко пъти през нощта да я завия цяла нощ ще спи отвита...

# 156
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Не, когато му е студено съм забелязала, че не се отвива.

# 157
  • Мнения: 528
Дъщеря ми спи в чувалче от доста време насам  Peace Под него си я обличам с пижамка.

# 158
  • Мнения: 574
И ние спим в чувалче нощем. В началото не го слагах ама после започнах че много се отвиваше. Но тъничко и без ръкави.

# 159
  • Мнения: 36 161
едната търпеше до към 2 г., другата пищеше като че ли я колят от самото начало Simple Smile

# 160
  • Мнения: 149
Не.Представям си ако аз спа в "чувалче" как ще се чувствам.И не бих искала детето ми да се чувства като затворниче Stuck Out Tongue

# 161
  • София
  • Мнения: 1 235
Малката спи от както се е родила в чувалче и нямаме проблеми. Спи спокойно и аз не се притеснявам, че ще се отвие.

# 162
  • Мнения: 149
Вики спеше в чувалче до з годишна. Мисля и Марти да почна да го слагам в чувал. Simple Smile

# 163
  • Бургас
  • Мнения: 675
Голямата до около 3 годинки и половина спа в чувалче, малката спи също в чувалче откакто стана на 1 месец. Мисля, че е много удобно, поне за моите деца със сигурност. Simple Smile

# 164
  • София
  • Мнения: 3 757
откакто стана на 9 месеца е в чувалче и до сега.Не ми се става по 100 пъти през нощта да го завивам.Свикнал е и му е удобно,с лепки на раменцата и крачоли- сам си го маха сутрин- незнам докога ще сме така вече и този му е малък ,май ще шия по поръчка Laughing

Общи условия

Активация на акаунт