Рицарки на Бялото кантарче 12.02.2008 - ...

  • 12 284
  • 438
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 493
На мен деня ми е супер скапан , първия братовчет на баща ми го блъснал един циганин без книжка и човека починал на място newsm45 Толкова ми стана мъчно (макар че не сме близки) ...въобще къде живеем и защоооооо Човек да се старае да ппостигне нещо за себе си , за семейството си и най - накрая някакъв циганин да го размаже.......няма повече да коментирам ....
Офф боли ме глава ,много ме хвърли в замисъл случката ....(вече не гледам новини ,че не мога да спя от тях-напълно сериозно имам чувството ,че в последно време се случват ужасни неща)
Извинете ,че ви натоварих - всеки си има проблеми ....
Лек ден

# 16
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 419
Дандулина  Hug ( без думи )

# 17
  • Мнения: 5 873
Дандулина  ,съболезнования. Hug

# 18
  • Мнения: 720
А добър ден ви.
Аз пък сутринта се оциклих, но много странно не съм подута. Чак се учудих, обикновенно предишният ден ставам на балон. Да припиша ли това на житото или много заслуги ще му станат?  newsm78 За всеки случай наливам чай от лайка и мащерка, че утре нали ще съм на парти, няма да ходя надута, я. Друг е въпроса, че след малко се изстрелвам на пазар и къде ще го изпиш...м чая не е ясно.  Crazy
Айде ако ми е наслуки пазара ще се пофаля с едни ботушки или ботички.  Mr. Green
Браво JD на син ти, пофал на него и на мама.
И аз си пожелах някой работи.
Къде е Пуки?
А къде е Били?
Забравих, яла съм тричав сандвич дотук и 1 л. чай.

Дандулина, моите съболезнования.  Hug Не зная какво друго да кажа.  Sad

Последна редакция: чт, 12 фев 2009, 13:43 от P i p i l o t a

# 19
  • София
  • Мнения: 1 642
Раче отлична комбинация за всяка ситуация  Mr. Green

Ванче звучиш ми по-добре  Peace

Кокони страшен запис  Joy

А, аз докат се публикувам и много мнения се появили  ooooh!

Дандулинке, това е ужасно  Hug Praynig Аз всяка сутрин слушам Майор Костов като порицава народа с примери какво се случва по пътищата. Днес чух и гледах за това и много се ядосах. Жалко, много жалко! Преди няколко години така сестра ми погреба приятел, аналогична ситуация. Уффффффффф!

Последна редакция: чт, 12 фев 2009, 14:21 от Червената Корса :)

# 20
  • Мнения: 4 116
Значи за Пуки и Били питате, а за мене не, тъй ли  Laughing Аааа  маха.. И Тедата човек, нищо , че дебел.

# 21
  • Мнения: 5 873
еееееееее,доживяхме бе,най-накрая!
Теди   Hug

# 22
  • Мнения: 175
Дандулина, съжалявам много........наистиона е ужасно. Много добре ми е познато и чувството, което описваш, аз така след един случай, който не искам да разказвам не спях почти месец. Все не мога да приема,ч е такива неща стават, казват ми "такъв е живота, не можеш да го промениш, затова го приеми", обаче аз просто не мога да приема такива неща....не мога да приема, че има болни хора, че има смърт, още повече толкова нелепа...ми не мога!

# 23
  • Мнения: 493
Благодаря ви дружинка , незаменими сте Hug

# 24
  • Мнения: 175
обядвах  пържола пилешки гърди на скара и салата от цвекло, морков и айсберг / салата фитнес се казваше/ Салатата не беше голяма....пържолата средна:)

# 25
  • Мнения: 493
За днес 2 порции жито , половин ябълка и сега 1 ябълка с мед и орех...по късно порция жито

# 26
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
Значи за Пуки и Били питате, а за мене не, тъй ли  Laughing Аааа  маха.. И Тедата човек, нищо , че дебел.


Ми ти ни заряза.  Crossing Arms

Ама си  е по-готино да си тук  Peace

# 27
  • Мнения: 1 488
Ехоо  Hug
Дандулина какво да ти кажа... мойте изкази са малко странни,но смятам,че няма значение какъв го е блъснал идеята е че душата му е имала мисия която не е можела да изпълни и това е бил един от начините да напусне земният си път.
Свърших нещата и днес се мерих с метърчето.Талията станала 71см и гъзот 98.Намаляват и така ги искам.Кантара показва 63 което също е задоволително.Надявам се да задържа.
Закуската 1 портокал бая кисел.
Обяд омлет с кашкавал и лучец.Много добре ми дойде,чак ми е тежко.Сега пия вода,че кашкавалчето беше соленко.Целувки.
Житените питки правят глупости,като мине житото ще качат по 2.
Петъчна, мазният режим е доста добър,препоръчвам го  bouquet

# 28
  • Мнения: 493
Имам нужда от солено ...но до утре на 100% съм на жито
Щък , разбира се (за мен) че има значение кои....някакъв безмозъчен въртял гуми , без книжка......
Как да обърнем глава и да си кажем няма значение кои го е убил ...случило се ....не не не ...
Днес изпитах толкова силна омраза....продължавам с прочистването...

# 29
  • Мнения: 2 147
...ехооо.. здрасти Ви  Heart Eyes Heart Eyes
Завърнах се благопулучно, но разочарована толкова дъжд не ме беше валяло тук, та  не разгледала Милано, но пък за сметка на това ялаааа тирамису до безкрай и сега ooooh!
....без да искам съм нацелила с "житния опит", поне за мен приключи... не издържам и освирепях снощи..... после корема боли адски и .....ужас.... Mr. Green
... за килограми , върнати не ми се говори  Hug #Crazy Mr. Green
Дандулина   HugPraynig
.. изчезвам ... Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт