Софиянки, искате ли да кърмим масово?

  • 4 208
  • 94
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 263
За събитието съобщиха в сутришната емисия на Нова ТВ, но за 18 часа.

# 46
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Ох,с тези часове - по принцип за 18ч е обявено събитието - аз тук във форума пуснах 17.30,за да можем да се съберем и организираме до 18ч,а не да се носим като народна песен още половин час,защото тогава няма да успеят да ни отразят за вечерните новини.Така че 18ч трябва поне една агитка да сме строени и започнали,пък дори някой да закъснее,после ще си бърборим и пак ще е готино,само по ТВ-то няма да успее да се види Grinning

# 47
  • Мнения: 3 926
Бройте ни и нас Grinning Ще се кърмим и още как и като гледам как започваме деня май точно към 17-18 часа ще огладнеем Mr. Green Аз ще водя и майка ми (или по-скоро тя ще ни води)
Нямам търпение да се запознаем Heart Eyes

# 48
 :)OK 17:30 Пред народния театър!!!!
Целувки

# 49
  • Мнения: 8 462
Днес цял ден ще тренираме кърмене седнали/досега се кърмехме само в легнала поза и сме отвикнали/
Но ще наваксаме!

# 50
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Бройте ни и нас Grinning Ще се кърмим и още как и като гледам как започваме деня май точно към 17-18 часа ще огладнеем Mr. Green Аз ще водя и майка ми (или по-скоро тя ще ни води)
Нямам търпение да се запознаем Heart Eyes
Асинка newsm51 Ти си нашата гордост Grinning

# 51
Мами, подкрепям ви с двете ръце! Аз кърмя вече 8 месеца и 3 седмици! Непременно ще се опитам да дойда! newsm10

# 52
  • Мнения: 385
И аз си ви подкрепям от самото начало. Но сега мога да обявя, че дните на размисъл и консултации в сействто приключиха. Резултатът е, че и аз ще дойда с материали точно в 17:30 ч. По-рано няма да мога. По-малко сигурно е дали свеки ще може да доведе Павел, защото не знам дали ще се събуди навреме. Но ако го доведе навреме и ако не го е натъпкала предварително, ще го кърмя. Wink

# 53
  • Мнения: 3 550
А аз тренирам кърмене в слинг, ама май по-лесно ще е с някоя пелена. Ще видя на място.

# 54
Privet, maiki! Az sum jurnalistka ot vestnik "Vsi4ko za jenata" i dove4era 6te doida da pi6a za vas. Imam 2 detsa, i dvete sum gi karmila na publi4ni mesta. V tova niama ni6to lo6o. Ta krie li se 4ovek, kogato iade sandwich naprimer? A karmata e edinstvenata estestvena bebe6ka hrana. Taka 4e badete smeli - 6te vi interviuiram! Za6toto vi viarvam i iskam da se raz4ue za sabitieto. Kade 6te ste, ako vali? O4akvam novini ot vas!

# 55
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Поздравления,Деси и благодарности за това,че се отзоваваш Grinning Поне няколко мами със сигурност ще дойдем независимо от времето - но дано все пак да не вали,за да е масово Praynig
Ако вали,ще сме под колоните на театъра - пък и ще бием на очи с бебета и колички в дъжда,няма как да ни сбъркаш Laughing

# 56
  • Мнения: 4 242
Най-вероятно на място ще решим къде да се подслоним. А ако има други предложения давайте Thinking

# 57
  • Мнения: 4 242
Privet, maiki! Az sum jurnalistka ot vestnik "Vsi4ko za jenata" i dove4era 6te doida da pi6a za vas. Imam 2 detsa, i dvete sum gi karmila na publi4ni mesta. V tova niama ni6to lo6o. Ta krie li se 4ovek, kogato iade sandwich naprimer? A karmata e edinstvenata estestvena bebe6ka hrana. Taka 4e badete smeli - 6te vi interviuiram! Za6toto vi viarvam i iskam da se raz4ue za sabitieto. Kade 6te ste, ako vali? O4akvam novini ot vas!

Страхотно е че имаме подкрепата ти!  bouquet

# 58
Blagodaria vi, 4e mi otgovariate taka barzo! I da znaete - moga da otraziavam vav vestnika vsiaka va6a initsiativa, svarzana s gledaneto na detsa! Molia se dajdat da spre, za da ne namokri beb4etata. I tehnite maiki, razbira se. Do dove4era! E-mailat mi e dmitova@press.zgb.bg

# 59
  • Мнения: 8 462
Момичета,хайде де се разберем,какво ще правим,ако вали все така?
На мен при по-силна буря и дъжд ми изчезва нета newsm78...да не стане фал.

Общи условия

Активация на акаунт