Френска все така празнична тема - 19

  • 16 113
  • 300
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 49
Момичета,благодаря.

Роца,мерси много,ще пробвам.

Мелинда,страхотни късметлии бяхме,хубашо време,а и никаква опашка пред музея.Направо всичко беше идеално.

Ето и снимктите,дано съм успяла да ги кача правилно http://www.kery25.snimka.bg/album.php?album_id=342957

Последна редакция: ср, 18 фев 2009, 22:45 от kery25

# 76
  • Мнения: 1 194
Кери, много хубави снимки, върнаха ме в спомени отпреди години !
(Да вземем да направим един форумски уикенд в Лондон, а? Joy)
Роца, ти нещо напоследък много си падаш по индийци? Защо ще ходиш в Индия, казвай истинската причина... Laughing

# 77
  • Мнения: 3 241
Искам и аз в Лондон! На мен ми е един от най-любимите градове, аз съм за среща Wink
Ние с мъжа ми ще ходим натам средата на март - ама малко по футболните причини.

Айде лек ден и поздрави на всички.

# 78
  • Мнения: 6
И аз искам Лондонска среща!  newsm10
Роца, тя половин Индия и без това се е изсипала там... ще ти излезе и по-евтино пътуването с евро*  Wink Благодаря за историйката за Скарлет. Ето, и мургавите братя са избрали име (че и от световната класика), само ние с моят мъж не можем да постигнем консенсус и това си е!  Banghead 

# 79
  • MERIGNAC, FRANCE
  • Мнения: 1 551
Доколкото разбрах от поста на Свети, българските фотографи не са направили снимка на бебо, а не френските. На Тони първата му снимка е като беше на 1-2 месеца, то4но за френския паспорт.

# 80
  • Мнения: 1 909
Melinda, ама още ли си няма име девойката! Ако не е тайна, кажи какви са ви предпочитанията
 Rolling Eyes

Кери, ужасно завидях! Ама вие там сте съвсем наблизо, само прескачате вадата (или минавате отдолу де) и готово! Аз толкова отдавна си мечтая да отидем с влак до Лондон, ама пусто трябва да се предвиди време и за пресичането на Франция - толкова дълги ваканции - от над 4 дни- много рядко можем да си позволим!

Не мога да се стърпя да не ви покажа какво любовно писмо получи сина ми от една девойка, която още от първата година в матернела си го е харесала и ето вече три години продължава да си го преследва. Най-смешното е, че е с две глави по-висока от Сашо (баща й е холандец) и като се хвърли да го целува, направо го задушава. А неговата реакция на писмото беше....да провери дали е верен правописа!
http://www.flickr.com/photos/94618753@N00/3292672942/

# 81
  • Мнения: 85
Олеее, чумби, вие сте много напред с материала  Laughing голяма любоФ, бе  Sunglasses
И аз съм ЗА Лондон; Кери, много хубави снимки, супер изненада, браво !!!
Мелинда, послената дума за името на бебето ще е твоя, споко  Grinning какви са вариантите : българско и интернационално ли ?
Оставям ви сега, че бързам  Heart Eyes

# 82
  • France - Toulouse
  • Мнения: 95
Здравейте пак от мен,
Благодаря на всички за информацията относно паспорта и бешките снимки, ние лятото не търсихме кой знае колко, отидохме в Leclerc във Photo Station, там така наречения фотограф ни каза, че не може да снима толкова малко бебе и се отказахме да търсиме, защото не беше спешно, иначе със сигурност има фотографи, които снимат малки бебета.

Самурайка, приеми моите съболезнования, чак сега прочетох.

Мелинда, ще го измислите името не се бой, не е останало дете без име, ние не искахме да знаем дали ще е момче или момиче, за момче се бяхме разбрали, но за момиче имахме 2 варианта и така и не се бяхме решили, дори докато раждах акушерката подготвяше гривничката, която слагат на ръката на бебето и ме пита, ако е момче как ще се казва, направи гривничката за момче и пита, а момиче и тогава като се спогледахме с моя мъж и и казахме, че не сме решили още, а тя жената казва мислете, го че не остана време, е така и не го измислихме, защото се роди момче, но то явно си е знаело, че си има име та затова моченце.
Моят фаворит за деня е писмото на почитателката на сина на чумби, браво на момиченцето, развесели ме за дълго време, кога ли и моя хубавец ще започне да получава подобни мили думи, за сега май само си дърпат бибероните с другите бебета в яслата.
 Девойки от юга, дайте да направим конкуренция на парижанките и тези по на север да си направим ние форумска среща в Барселона, няма да ни дразнят с Лондон пък Grinning

Поздрави и лек ден на всички

Последна редакция: чт, 19 фев 2009, 15:30 от svety

# 83
  • Мнения: 1
Благодаря на всички за паспортните отговори  Hug

На нас ни обясниха, че не ни се полага еднократната бг помощ, тъй като таткото е чужденец  Rolling Eyes

# 84
  • Мнения: 49
ААА svety,за Барселона аз първа се записвам  Grinning

 chumbi ,ама и на вас не ви е лесно с тези обожателки.Много мило писъмце,голяма сладурана е тази госпожица.

Мелинда,за успокоение да ти кажа,че сестра ми измислиха име една седмица след като малката кукла се роди,така че ще го измислите.Наскоро една приятелка роди и кръстиха дъщеричката си Ванеса,на мен лично много ми хареса.Аз пък за второ детенце искам момче,но явно още не е дошъл момента,защото и идея не ми идва за мъжко име.

# 85
  • Мнения: 19
Здравейте, мадами!
Самурайка, моите съболезнования за дядо ти.
Кери, много хубави снимки. Моята приятелка живее в Лондон и се надявам и аз някой ден да я посетя.
Роца, твоя албум също ми хареса, ама това със Скарлет - направо ме разби.  Laughing
Аз се възползвах на готово от кулинарните ви коментари, и мисля да пробвам тортата с вишни на Сбъдваща. Svety, благодаря за инфото за точените кори - отдавна се чудя къде да ги открия.
Относно телефоните - аз също съм от клубът на Нокия. Моят не е първа младост, но напълно ме удовлетворява.
Chumbi, a бе то твоя син голям "дон жуан" ще излезе. Много сладко писъмце. Само дето вместо да обърне внимание на него, той правописни грешки търси. Много ме разсмя.  newsm62
Някой знае ли нещо за Доротея, отдавна не е писала?

# 86
  • Мнения: 1 325
Чумби, ама тя много влюбена девойката Grinning , следващата стъпка ще е искане на ръката Simple Smile
Кери, снимките са страхотни.Лондон е един от градовете , които трябва да посетим, ако всичко е ок можи би ще е за осми март.
И да се похваля накрая- имаме си малка дОфтОрКа Grinning , Даная хвана термометъра днес на прощъпулника.
Мелинда, вярвам, че ще изберете най-хубавото  Hug

# 87
  • Мнения: 1 909
Mari rus, не видя ли, че вече и ръката му е поискала!

Да ти е честита докторката! И ходещите крачета - ако е любопитна Даная, ще стане много интересно в къщата ви! Heart Eyes

# 88
  • Мнения: 6
Честити ви крачета, Мари рус!
Чумби, това писъмце много ме разчувства! Много е сладурско, а поясненията каква е всяка картинка направо ме разбиха, не си губи времето малката госпожица!
Не, девойката е още безименна  Embarassed Дори не мога да споделя с вас вариантите, защото не сме се спрели на две-три опции, а всеки си има списък. Когато аз чета моя, мъжът ми казва "вето" на всяко име, а аз поставям "вето" на неговите, които са тотално безумни! Първо исках да е българско, сега вече ще съм доволна да звучи поне като име, а не като някоя пустиня или континент, каквито са откачените приумици на баща и.  ooooh! Искам и на трите езика да се чете горе-долу еднакво по възможност все пак...  smile3547
kery25, Ванеса беше вече жестоко отхвърлено от моя списък без право на обжалване!   Sob

# 89
  • Мнения: 467
Мелинда, представям си как ще се надвиквате статето когато се роди това бебе. Който пръв или по-силно се извика, неговото ще е  Joy По-сериозно, как ще се споразумеете, не знам. Ми че то време не остана  newsm78
Свети, ходила съм в Барселона като студентка и не се почувтсвах добре в този град. Но за Корсика съм навита, само пари да има, че лятото е най-гладното време при нас.

Общи условия

Активация на акаунт