Свети Валентин наближава-януарчето с радост мама дарява

  • 15 983
  • 295
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 857
Добро утро и от мен.



Миналата година за Св. Валентин му бях подарила час за масаж и бях направила мноого официална вечеря в къщи. След масажа и вечерята той .... заспа  ooooh!. Повече така няма да правя. За тази година не знам, май нищо, доколкото се очертава. Ще сме в къщи това е сигурно.

Марти снощи спа добре, но то е за сметка на това, че цял ден се тръшка и мрънка. Не е акал от вчера и му е много зор, а аз не знам как да му помогна.
Иначе се усмихва - особено като се е наял.

# 61
  • Мнения: 45
Яна тази нощ се събужда за ядене пре 1,5-2 часа. Еййййй, побърка ме това дете. Днес гледам като евакуирана #Crazy

За св. Валентин съм поръчала две чаши - със снимки на малката и голямата щерка - да се радва гордия татко-ваятел Joy Само това успях да измисля, защото го видях в нета и го напазарувай онлайн, че иначе къде ще обикалям в този студ с Яна.

Нещо много почна да ми липсва съня. Не съм спала нормално откакто се е родила бебка и скоро не се очертава да се случи. С първото дете режимът беше същия, че и по-зле-тя беше много ревлива, ама не помня да съм се изморявала толкова. Сигурно годините си казват думата. Еееех, бяхме млади и хубави, а сега сме само хубави hahaha

Вече ми се иска да е хубаво времето и да става за разходки, че от това седене в къщи скоро няма да си върна килограмите, особено онези от преди първото раждане Mr. Green

И съм се замислила за ....трето дете догодина евентуално, ама таткото се замисля по въпроса - сигурно го е страх, че ще сътвори още едно момиченце Laughing Винаги съм искала три деца, въпреки, че ще бъде трудно - финансово, жилищно, чисто физически, щото помощници нямаааа - иначе загрижените са много, ама по телефона...

# 62
  • Мнения: 180
 #Milti хоп и аз тук Wink

# 63
  • Мнения: 641
Здравейте мацки,

Честита месечинка на Йоана, Габриела и Карина

Вчера бяхме при Драганов – всичко му е наред на моя убустник, получихме няколко съвета и препоръки за отглеждане на малки мъже от доктора като например да го оставям сам да реве необезпокояван поне по 3 часа на ден, че инак му отнемам мъжките права hahaha.
Каза ни да не му помагаме да сяда или да ходи докаято сам не реши да го прави, защото иначе се натоварва гръбнака и се получават изкривявания и да не пропускаме пълзенето като му дойде времето защото укрепва мускулатурата.

denica007, не вярвам да има срок на валидност на документа за родствени връзки, все пак там пише че ти си майка на детето, това няма как да се промени във времето, въпреки че в нашата държава не би ме учудило и срок да има за този документ  #Cussing out
За помоща – искаха аз лично да я подам, но ние с мъжът ми нямаме акт за граждански брак и вероятно заради това. А в нашата община – Красно Село – дръжат акта почти 2 месеца и толкова горе долу е срока за получаване на помоща
kali-m-g, лоша работа с тея болести, хубаво е че вече сте добре  Hug
Катериче, моят убавец качи 850 за месец, според педи за изключително кърмено дете е в норма, пък то и децата са различни – ген, някой повечко, други по-малко качват
Много ме разсмя с оригването докато суче, явно девойката му е хванала цаката, трябва ефективност да има, как така ще спира да яде, за да върши други работи.

За 14-ти със сигурност няма да излизаме навън да празнуваме – винаги е страшна лудница по заведенията на тази дата, а аз не обичам много хора, губи ми се интимността на празника, така че ще гледам да спретна нещо в къщи за хапване по специално и свещи, музика, вино и така

emsski, радвам се че сте добре, чудех се какво става с вас. И моя бебчо се изпъва така и си пъшка, хъркори и се върти и даже суче на сън – сънуват сигурно

Лорини, Сладурчеста
, благодаря за споделеното за жълтеницата, вече се консултирах и с друг доктор нищо страшно няма и няма да давам вода със захар, и без това малкия като разбере, че не е кърма и плюе биберона
Леле Павлина – шапка ви свалям за желанието  за 3 то дете. Мъжът ми само при намек за 2 ро и гледа ужасен, какво ли ще стане ако му намекна и за 3 деца , а на мен толкова ми се иска поне още едно, ако може скоро, че после вярно годинките ми много ще станат

Айдееее пак написах роман  Embarassed
Хубав ден от мен  bouquet

# 64
  • Мнения: 375
Честита месечинка на Йоана, Габриела и Карина!
Ние сме болнички и сме на антибиотик smile3518,вдигнахме температура и хремата премина в кашлица.Дано бързо се оправя мъничето,че ми е много мъчно да го гледам така,толкова малко бебе как можах да го разболея smile3514

# 65
  • Мнения: 45
толкова малко бебе как можах да го разболея smile3514

Айде сега - да не си го разболяла нарочно - най-вероятно сте лепнали някой вирус...ние затова все още се въздържаме от излизане, освен в двора, където няма хора...но пак няма гаранция - таткото и каката биха могли да донесат някоя зараза
Стискам палци да се оправите бързо Hug

# 66
  • Пловдив
  • Мнения: 535
Рокси-я се стегни!Как така ти си го разболяла?!?!

И аз като тебе преди една седмица си задавах същия въпрос и се обвинявах за какво ли не,че не съм добра майка,защото бебка се разболя на 15 дни   Sad....
но сега след като вече е добре и си разсъждавам спокойно.........ами вируси са това..........сега аз съм болна със същата хрема и кашлица като нея.........
Важното е да минава.Само спокойно! Hug

# 67
  • Мнения: 164
   

Еми незнам как да ви кача една виртуална почерпка за първата месечинка на Габи, въпреки прочетените инструкции.  party023  Затова слагам тази скучна картинка.


<a href="http://www.picvalley.net/v.php?p=u/1086/1022707582.JPG">photo_1</a>

Последна редакция: пт, 13 фев 2009, 12:56 от sisi_8227

# 68
  • Мнения: 211
Добро утро ! Simple Smile
Направо ви се възхищавам как ставате рано. Аз по цяла нощ с малчо ту се храним ту се гушкаме , ту памперси сменяме . И спане по 20-30 мин през 1-1,5 часа  и докато наваксам станало 10-11 часа. Като ви чета май вчерашния ден , че и нощта нещо да не е имало я пълнолуние я нещо  Thinking , че повечето бебчовци са ревали и не са спали. И ние така . аз тъкмо преди 2 дни се зарадвах, че коликите поизчезнаха и елате ни вижте снощи що рев беше що чудо .
Май нямам нищо ново да напиша . и аз имам същите проблеми като вас . Най-вече с гърба. Даже поръчах на свекърва ми да ми донесе космодиска на баба за временно ползване ( не ми се смейте моля  Embarassed ).  
А Свети Валентин  ще отбележим с първото ми отделяне от Калоян за около 2-3 часа през деня. Или по-точно първото му отделяне от манджата  breastfeeding от изписването насам. Да видим как ще възприеме шишето . Та в този ред на мисли вие притопляте ли кърмата  и как когато не е била замразявана , а е прясно издоена  Laughing  и е престояла 1-2 часа?
Хайде приятен ден на всички !

# 69
  • Мнения: 865
здравейте,
и моите деца снощи се бяха наговорили Mr. Green-будеше се ту едини,ту другия.Евгени накрая го завъртях на другата страна,пи чай и заспа до 6ч Laughing
аз иначе кашлям като магаре от няколко дни и за капак и Евгени днес имаше сополки-капнах малко физиол.р-р и сега май е ок.остана и да се разболее-в неделя ще жени съм му поканила Whistling.братовчед му е с варицела и сега пак ще съм на тръни #Cussing out #Cussing out #Cussing out
за св.Валентин ще ходим на гости в кумувете ни,а после сме и на пиано бар,та затова съм в чуденка за съвместимостта на кърменето и алкохола Crazy
за акта за раждане-нашия стана за 10 мин,но още не съм се наканила за подам документи за 600-те ми лева Money
за трето дете на мен не ми се мисли,но Дани е навит....ама аз съм от 3 години все бременна hahaha

# 70
  • Мнения: 30
Ето ни как се смеем

# 71
  • София
  • Мнения: 3 249
Ха привет на бързо Simple Smile

за св.Валентин ще ходим на гости в кумувете ни,а после сме и на пиано бар,та затова съм в чуденка за съвместимостта на кърменето и алкохола Crazy

Аз затова ще дам шише от кърма, все за 6 часа да се разгради...Леле каква пияница излязох Rolling Eyes

И съм се замислила за ....трето дете догодина евентуално, ама таткото се замисля по въпроса - сигурно го е страх, че ще сътвори още едно момиченце Laughing Винаги съм искала три деца, въпреки, че ще бъде трудно - финансово, жилищно, чисто физически, щото помощници нямаааа - иначе загрижените са много, ама по телефона...


Свекър ми каза, че трябвало да има РПТ(каквото и да значи) до женско Joy Ама по-нататък. След десетина години Simple Smile
Момичета, с това повръщане ще се побъркам...Е, преяждане, ама не е май...Свкърва ми ми се кара, че съм се притеснявала на празно, но не е нормално и след оригване, 7 мин. сукане, ми то горкото иска да яде през 2 часа сега...И пак си повръща. В понеделник сме на контролен преглед във Втора градска и ще питам там, ако не, Сиси, ще искам инфо за Педиатрията...
Лорини, честити придобивки. Количката е много хубава - 2 съм бутала в квартала за проба...Което ме подсети - онзи ден като излизахме с нашата - бях забравила колко тежка е и неманеврена е...но ще избутам 6 месеца и после лятна Simple Smile
Хайде, отивам да сложа обяд на мъжете Simple Smile

Сладурчеста, пупу

# 72
  • Мнения: 1 102
Добър ден и от нас...
Рокси, много неприятно това с болничкия близнак, дано бързо оздравее, а ти се стегни, че им трябва здрава мама.  Hug
Кали и на теб бързо оздравяване, добре че малката бързо се е оправила.
Лорини, честити покупки, със здраве да си ги ползвате.
Аз акта за раждане си го взех много бързо, веднага подадох документите за едн.помощ и след 2 дена си взех акта за раждане, също така подадох молба за детските. Едн.помощ ще се изплати с мартенските помощи.
И моята мома тази нощ се оля, от 2 до 4,30ч не е мигнала...
Аз да питам за парите от майчинството, още не съм получила нищо, нито от 45дневния, нищо...само аз ли съм в това положение, има ли възможност нещо да не ги получа... newsm78
Преди малко дойде ортопеда за преглед, всичко и е нормално на малката ми сладкишка, също така каза че наистина не е препоръчително бебето да спи на една страна както ни казват нашите педиатри, а по гръб, както ни е казала Патилана.  Peace

# 73
  • София
  • Мнения: 2 613
Здравейте и от мен за днес!
При мен деня е отвратителен, ама не ми се разказва Tired
Рокси- дано бебчо се оправя бързо Praynig
Лорини- честити покупки-  bouquet
Сладурчета- пу, пу, много сладка усмивка вади бебчо Heart Eyes
Искам да попитам нещо- аз ще питам и лекарката де, ама все пак да попитам и тук- забелязвам, че след като се е нахранила Йоанна и я вдигна на рано започва да издава някакъв хъркащ звук....дали е нормално това, нослето й е чисто, а иначе като спи или е будна, няма такива звуци, само след хранене Rolling Eyes
И още един въпрос- относно мен този път- и то много деликатен- мисля, че имам хемороид, още от раждането, защото като ходя до тоалетната и понякога ме боли, а и виждам малко кръв Rolling Eyes- какво бих могла да предприема Rolling Eyes

# 74
  • Мнения: 164
Ралче и аз като теб си имам хемероид и много боли, но си слагам свещички ДОЛОПРОКТ и  резултат има по-добре е .Педи каза, че всичко външно може да се ползва и кремове и свещички.

Общи условия

Активация на акаунт