Най-приятна и най-просташка TV РЕКЛАМА - 3

  • 61 046
  • 743
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 1 318
Хей, хей, хей на Глобул не ми харесва, някак си ми е безлична. Отвращавам се от рекламата на радио NJoy и по-скоро от онзи косматия, май Мистър Зи се казваше... отврат. Sick Иначе ми харесва на Мтел с хлапето, което пее "Червено вино" - много сладко пее Mr. Green
На Сенсодин много съскат - и Мадлен Алгафари, и стоматоложката. Това ли им е била целта?
И шунка "Никас" имат много тъпи реклами.

# 136
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 357
....
И шунка "Никас" имат много тъпи реклами.

Да, човек ще си помисли, че е хубаво да се сбият дечурлигата и за това им трябва тяхната детска шунка  ooooh!

# 137
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
На Сенсодин много съскат - и Мадлен Алгафари, и стоматоложката. Това ли им е била целта ?
Гледах абсолютно същата реклама по румънската телевизия, която е направена доста по- разчупено, психолога там е по усмихнат, готин и се чува съвсем ясно речта му, а зъболекарката не е така монотонна като в нашата реклама.

# 138
  • Мнения: 5 173
Новата на МакДоналдс Sick мн ми е гнусна.
Някакви небръснати се тъпчат и сумтят, отврат!

# 139
  • Мнения: 11 712
Новата на МакДоналдс Sick мн ми е гнусна.
Някакви небръснати се тъпчат и сумтят, отврат!

Едвам я изгледах  Tired

Иначе ми хареса рекламата на новия орбит  Peace Свежа е според мен и донякъде ми напомня на разказ с неочакван край  Mr. Green

# 140
  • София
  • Мнения: 2 430
Харесва ми рекламата на Сникърс с продавача на касата,който минава стоката през главата си и вика пииииииип много е смешна Laughing

# 141
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 357
Харесва ми рекламата на Сникърс с продавача на касата,който минава стоката през главата си и вика пииииииип много е смешна Laughing

На КитКат е.

# 142
  • София
  • Мнения: 2 430
Харесва ми рекламата на Сникърс с продавача на касата,който минава стоката през главата си и вика пииииииип много е смешна Laughing

На КитКат е.
Да точно PeaceТъкмо се чудех да не объркам десертчетата и го направих Laughing

# 143
  • Мнения: 353
Мен най-най-много ме дразнеше рекламата, мисля че беше на спрайт където със оригване казват азбуката. Не ми харесва защото детето ми копираше рекламата....

Последна редакция: чт, 12 мар 2009, 18:22 от tinta

# 144
  • Мнения: 4 309
Напоследък ме дразни рекламата с "Къде са грахчетатата?". ".....аааа, шушулката им е къща!"
Такова голямо дете да задава такива инфантилни въпроси ooooh!

# 145
  • Мнения: 4 393
Мен много ме дразни тая на Орбит, дето мъж и жена вечерят в ресторант и той й казва "Знам, че боли, мила"...е направо няма такъв стрес като я гледам...ужасТ

# 146
  • в мечтания дом с любимите мъже...
  • Мнения: 157
Днес попаднах на една много красива реклама - http://www.youtube.com/watch?v=1OVHccQSGfI



СУПЕР!Много ми хареса и на мен.Дори бих казала,че това е най-добрата реклама,която съм гледала и която бих гледала отново и отново,без да ми омръзне.

# 147
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 357
Днес попаднах на една много красива реклама - http://www.youtube.com/watch?v=1OVHccQSGfI



СУПЕР!Много ми хареса и на мен.Дори бих казала,че това е най-добрата реклама,която съм гледала и която бих гледала отново и отново,без да ми омръзне.

Не я ли въртяха и по нашите ТВ? Или поне подобна?

# 148
  • в мечтания дом с любимите мъже...
  • Мнения: 157
Днес попаднах на една много красива реклама - http://www.youtube.com/watch?v=1OVHccQSGfI



СУПЕР!Много ми хареса и на мен.Дори бих казала,че това е най-добрата реклама,която съм гледала и която бих гледала отново и отново,без да ми омръзне.

Не я ли въртяха и по нашите ТВ? Или поне подобна?
Не съм я гледала по Бг тв... newsm12

# 149
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 357
Днес попаднах на една много красива реклама - http://www.youtube.com/watch?v=1OVHccQSGfI



СУПЕР!Много ми хареса и на мен.Дори бих казала,че това е най-добрата реклама,която съм гледала и която бих гледала отново и отново,без да ми омръзне.

Не я ли въртяха и по нашите ТВ? Или поне подобна?
Не съм я гледала по Бг тв... newsm12

Точно тази беше. Много е добра. И не е кой знае колко сложна за измисляне, ама нА.

Общи условия

Активация на акаунт