Най-приятна и най-просташка TV РЕКЛАМА - 3

  • 61 097
  • 743
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 11 751
Невероятна е  Peace

# 151
  • Мнения: 623
Напоследък ме дразни рекламата с "Къде са грахчетатата?". ".....аааа, шушулката им е къща!"
Такова голямо дете да задава такива инфантилни въпроси ooooh!


......и аз това си казвам като я гледам  Rolling Eyes......

# 152
  • Мнения: 3 993
Днес попаднах на една много красива реклама - http://www.youtube.com/watch?v=1OVHccQSGfI
Точно тази беше. Много е добра. И не е кой знае колко сложна за измисляне, ама нА.[/b]

Много е добра!  Peace

# 153
  • Мнения: 836
Днес попаднах на една много красива реклама - http://www.youtube.com/watch?v=1OVHccQSGfI




Видяхте ли как едно чорапче се тръшка, защото са го пропуснали да го мушнат в пералнята (в последните кадри)? 
Grinning

Последна редакция: пт, 13 мар 2009, 09:09 от Силви_

# 154
# 155
  • плевен
  • Мнения: 643
Ако трябва да съм честна всички реклами ме дразнят-незнам ама нито една не ме впечатлява.Единствено там преди време на Мтел за кабелчето,дупчицата и тн-за интернет май беше

# 156
  • Palma de Mallorca (Baleares)
  • Мнения: 155
мен ме дразнят ужасно рекламите за дамски превръзки седнем ли да вечеряме че и на обяд имам чуството че все това рекламират коя от коя по попиващи и т.н. ужас ми е

# 157
  • Мнения: 674
Рекламата на ВИП Брадър наисина е много готина,обаче се оливат с излъчването ѝ  Crazy

# 158
  • Мнения: X
Рекламата на ВИП Брадър наисина е много готина,обаче се оливат с излъчването ѝ  Crazy
Абсолютно! Омръзнала ми е до n-та степен Sick

# 159
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
Ако трябва да съм честна всички реклами ме дразнят...
Абсолютно!
Опротивяли са ми всички до n-та степен, че и нагоре Sick
Особено като ми прекъснат нещо интересно за гледане!!! Twisted Evil

# 160
  • Мнения: 940
Харесвам рекламите на Garmin.

# 161
  • Мнения: 386
Много ми е любима тази на КитКат, в която един мъж с много забаван физиономия маркира стоките през челото си Joy hahaha

# 162
  • Мнения: 8 575
Рекламата на ВИП Брадър наисина е много готина,обаче се оливат с излъчването ѝ  Crazy
И аз съм на това мнение рекламата е оригинална,но каквато и да е, като я пускат през 20-тина минути ми  идва малко в повече.Най лошото е ,че с нея започва рекламния блок и тъкмо си отдъхнеш от реклами и влиза мацката с чука и.... smile3511 smile3511 smile3514 .Същото така ме дразнеше рекламата на Страх,и толкова ми станаха неприятни ,че 1 серия не съм гледала.
Иначе ,фаворит ми е сладкото хлапе от рекламатта на Мтел.Мадлен Алгафари сякаш са я накарали на сила да седне на стола да прави реклама.Толкова монотонно  е представянето и ,сякаш е тампо задължение и не и е приятно, че прави тази реклама

Последна редакция: сб, 14 мар 2009, 12:49 от MG18

# 163
  • Мнения: 77
Aко дадът още веднъж тая реклама на Вип Брадър ще скоча през терасата  smile3511

# 164
  • Мнения: 623
Aко дадът още веднъж тая реклама на Вип Брадър ще скоча през терасата  smile3511

....е,аз няма да скачам засега  Mr. Green.......но много ужасно преживя тази мадама - мен това ме дразни най-много, по-скоро ми е противно...

Общи условия

Активация на акаунт