Подарък за Свети Валентин?

  • 4 767
  • 96
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 161
Знаеш ли какво-подари й Lcd телевизор във форма на сърце.

Шанел, това е яко. Ще е е много щастлива, защото на такъв телевизор не могат да се гледат мачове. А дори и да могат, приятелите ми ще го сметнат за педалско, т.е. няма да се влачат в къщи.
Именно.

# 16
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
подари й един ден в приятна и джентълменска компания.

# 17
# 18
  • Мнения: 274

Благодаря за линка. Тъкмо ровех из фонбука да номера на лясковският оркестър.

Последна редакция: чт, 12 фев 2009, 14:12 от Марадона

# 19
  • Мнения: 27
Аз като една презадоволена блондинка определено не се радвам на предмети, каквито и да са те. Ако и жена ти е подобна порода, значи това което би я зарадвало е романтиката. Покажи и лице, което не е виждала в теб. Например http://gift.bg/index.php?lng=&prod=1263 съчетано с много рози, бяло мартини и обяснения за това колко специална е за тебе и бла, бла. Или пък това http://gift.bg/index.php?lng=&prod=1033 плюс шампанско Louis Roederer Cristal и цигулар, който да ви свири "Сезоните" на Вивалди (например).
Ако все пак държиш на предметен подарък, купи и бижу-колие с обици или пръстен с гривна.
Другото, за което се сещам е, че всички жени се радваме на обувки и чанти.
И не на последно място-кученце (Йоркширче или кокерче) с червена панделка.  Peace
И се сещай по-често за жена си, а не само на 8-ми март и Св. Валентин.Отдавна никой не робува на идеята, че да подариш цветя без повод е гейско! 

# 20
  • Мнения: 25 620
И не на последно място-кученце (Йоркширче или кокерче) с червена панделка.  Peace


 Joy

# 21
  • Мнения: 274
Поличка, много ти благодаря за идейките - всички са страхотни.
Проблема обаче е със Сезоните на Вивалди. Жена ми ги смята за "ресторантска класика", а и като човек, който изпълнява великолепно пиеси за пиано на Рахманинов, ако чуе само един грешен тон,  от страдивариуса на цигуларя ще му направи вратовръзка само с един удар.

А да, и йоркширче не става, защото моят бултериер ще го убие като куче, както се казва, и ще бъде грозна картинка.

# 22
  • Мнения: 2 196
Точилка, с розови пучета на дръжките, положена върху възглавницата, предложена от Шанел.
Хем екстремно, хем романтично, хем терапевтично.

# 23
  • Мнения: 3 405
Разменете си ролите в тези два сакрални дни. Ти ставаш жена, тя - мъж.
Да не забравите само да излезете от роля после  Laughing

# 24
  • Мнения: 274
Разменете си ролите в тези два сакрални дни. Ти ставаш жена, тя - мъж.
Да не забравите само да излезете от роля после  Laughing

ДА ти приличам на  Мисис Даутфайър? А?

# 25
  • у дома
  • Мнения: 965
От претенциите, които проявяваш до момента, оставам с впечатление, че си и избрал подарък на твоята благоверна и сега само гледаш сеир.

# 26
  • Мнения: 274
От претенциите, които проявяваш до момента, оставам с впечатление, че си и избрал подарък на твоята благоверна и сега само гледаш сеир.

Аз не съм такъв човек!

# 27
  • Мнения: 4 892
Пушка?

Ако не аз ше й подаря!

# 28
  • Мнения: 274
Пушка?

Ако не аз ше й подаря!



Е защо така пък ти? Кво съм ти направил?  Hug

# 29
  • Мнения: 2
Красиво бельо  Thinking?

Общи условия

Активация на акаунт