Чудно слънце Дружба огря, с прекрасни лъчи и сбъднати мечти (7)

  • 17 195
  • 290
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 5 079
И на мен много ми хареса и срещичката, и клубчето, Вели се беше скапал от впечатления и едва го вдигнахме от следобеден съм (в 6 ч! Shocked)...
Изобщо, искам да повторим! Flutter

Ето и моите снимки:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=312251&pid=10574556

# 91
  • София
  • Мнения: 1 456
Добро утро ненагледни!

Ето по млекце....0,01 процент масленост! Mr. Green


Снимките в първото албумче от Светлушка вече са описани...за тези дето празнуваха три дни не успяха да дойдат!

Я, сега да решим къде да качваме всички тези снимчици!
Лично аз бих предпочела албумите да са лични т.е не всеки да има достъп до тях. За тази цел е добре да си имаме и общо сайтче дето да си качваме снимчиците и да си ги разглеждаме и показваме. Виждам, че повечето ползвате snimka.bg. Можем да използваме и multiply.com или някой друг подобен сайт. Писанке, ти можеш да се погрижиш за дизанЪ, нали?!
Кажете, ако някой има предпочитания, ако не да превим сайтчето и на ЛС да си разменим паролката.

Приятен ден за сега и успешна седмица!
  bouquet

# 92
  • София
  • Мнения: 203
Много хубави снимките, Олче  Heart Eyes

Муци, благодарско за млякото, от днес ще се почвам и аз наново с диетата, така че ми се вписва чудесно в менюто от НЕядене Grinning

Страхотен ден желая на всички!

# 93
  • Мнения: 307
Здравейте сладурани!

Прекарали сте си супер, много ме е яд че го пропуснах, ама трябваше да минем за 10 мин и се отказах.

Така и не разбрах от какво беше нашата температура. Не е вдигала повече, не е болна, няма ново зъбче  newsm78. Важното е че е добре.

Хубав ден  Hug

# 94
  • Мнения: 451
Здравейте мацки !
Супер сте всички  Hug  bouquet
Много съжалявам че не можахме да дойдем  ooooh!

Муци мерси за млекцето,днес съм на плодов ден но ще изпия едно млекце виртуално  Hug

Ние сме с кашлица и хрема и се лекуваме .И тази седмица ще сме си в къщи ,
вече ми писна с тези вируси искам да е пролет  #Cussing out

Муци ,няма проблем за дизайна на страничката ни  Hug

# 95
  • София
  • Мнения: 5 079
Много хубави снимките, Олче  Heart Eyes

Хубави хора, хубави снимки...  Blush hahaha Heart Eyes
Не, наистина сте големи сладурани и много се радвам, че се присъединих към групичката ви. Hug
Надявам се да се виждаме по - честичко като се затопли времето и дечицата ни да растат  приятелчета.

Муци, душицо, стига с тия обезмаслени почерпки, че съвсем ще се затриеш. Naughty
Нямаш нужда от такива драстични ограничения и Дюкан-стване, радвай се на живота и малката кукла. Heart Eyes
Те с Вели бяха най - големите кротушковци на срещата, май...  hahaha

# 96
  • София
  • Мнения: 1 456
Те с Вели бяха най - големите кротушковци на срещата, май...  hahaha

Олче, май, да  newsm78 Обаче като решихме да си тръгваме кво` скачане настана... Joy и май чак  тогава Алекс обърна внимание на пързалката и топките! Mr. Green

Здравейте мацки !

Муци ,няма проблем за дизайна на страничката ни  Hug


Писанке, ми тогава избирай ти дали ще е мултито или нещо друго и да се почваме.... Heart Eyes

# 97
  • Мнения: 4 393
Здравейте, милички...страхотни снимки, страхотни дечица, страхотни майки   bouquet Много съжалявам, че не можах да дойда, но аз не празнувах Св.Валентин, ами Трифон зарезан и лошото е, че съм от типа "без едно мога, с едно не мога"и като ги подкарах питиетата, купона беше на мах...та до сутринта, после станах и пак почнахме наново.И сега реанимирам още, както вика мъжа ми-върнах се в младежките ми години, ама нещо не ми влияе добре тоя алкохол.Абе и детето не мога да си видя като хората, то не че съм за гледане де...ужас!!!Но все пак съм щастлива, това два дни без хора под 2 годишна възраст, без ревове, без акани памперси.Щастие, пиене, с..кс и така...Айде следващия път дано срещата не е след празник, че да дойда  Peace

# 98
  • Мнения: 189
Къде изчезнахте всички,днес няма никой Simple Smile Аз нещо се разболявам, дано не е заразно,че Лъчи е все край мен, а и утре ще го ваксинират  #Cussing out

Какво ще правим със сайтчето?

# 99
  • Мнения: 451
Мацки работя по въпроса със сайта,но малката нали е болна и си е в къщи и няма да стане за един ден  Peace

# 100
  • София
  • Мнения: 23 098
...страхотни снимки, страхотни дечица, страхотни майки   bouquet
То какво може да се добави повече към това  Hug
Женя, завиждам ти за празненствато и най-вече за последното от трите изброени  Wink Blush
Покрай малката все по-малко време ми остава за писане... Използвам момента да чистя и оправям, когато Кати спи. Много гадно без баби, оф!
Много добра идея за сайтче със снимки, поздравление   bouquet На следващото събиране надявам се и моята снажна осанка да присъства  Joy
Хайде изчезвам, че ме чака пране за простиране, а да си призная хич ме няма по домакинската част, върша я от немай-къде  Mr. Green

# 101
  • Мнения: 110

[/quote]
Хайде изчезвам, че ме чака пране за простиране, а да си призная хич ме няма по домакинската част, върша я от немай-къде  Mr. Green
[/quote]
Поне не съм единствената Laughing

# 102
  • Мнения: 13
Здравейте хубавелки
страхотни снимки, браво за хубавото изкарване.
Нещо много болнички има май, бързо оздравяване на всички   bouquet

# 103
  • Русе
  • Мнения: 271
Ние се върнахме от Русе със скарлатина  Sad Днес ходихме при доки и ни изписаха антибиотик да се лекуваме и 10 дена да си стоим в къщи. В градината казаха, че нямат болни деца в тяхната група, в друга имало едно детенце, ама е далеч от нашата. Та как се е заразила Ани, не ми стана ясно.
Която мама има детенце в 85-то ОДЗ да знае, да се пазят Tired

# 104
  • Мнения: 189
Добро утро милички  Hug

Аз съм ужасно зле, някой вирус сигурно. Изкарах най-ужасната си нощ от много време насам, на Лъчи му се запуши нослето и се будеше и плачеше....

Стига съм се оплаквала рано сутрин

Лек ден на всички

Общи условия

Активация на акаунт