Проблем с розацея!?!

  • 357 458
  • 1 028
  •   1
Отговори
# 990
  • Stuck in a moment
  • Мнения: 1 316
Този продукт на ла рош не го знаех, заинтригува ме, Джоя, още повече, че е и с 60-ти фактор. Има нещо вярно за тяхната козметика, някак откакто ползвам продуктите им (два) повърхността на кожата ми е малко по уморена, това е нещо, която аз забелязвам когато я пипам и гледам от близо.
Джоя, ти от колко време си на протокола, продължаваш ли с него още и въвела ли си някои храни от забранените?
Аз си продължавам и мога смело да заявя, че от този протокол се отслабва..., но няма как, при положение, че не съм яла хляб, ориз и картофи от много време. Иначе още съм зачервена, но правя нарушения, пия по чаша кафе и ям много плодове, някак не успявам да ги огранича. Сега мисля да въведа зелен боб, имам нужда от малко разнообразие Simple Smile

# 991
  • Мнения: 958
Два месеца грубо, преди това бях просто намалила въглехидратите.
Всъщност сега преброих значи два месеца стриктно с ниски въглехидрати, но с млечни (без прясно мляко) и два месеца без млечни. Сега включих гхи и много малко българско овче сирене и кашкавал. От вносните сирена умирам от корем, но българските високомаслени са ми ок.
Реално кожата ми се оправи когато намалих драстично въглехидратите, но имаше още следи, от както спрях млечните съвсем по-добре се чувства. В момента не ползвам никаква козметика медицинска, само хидратант за лице и от време на време мажа чаено дърво за дезинфекциране.
Обаче продължавам и съм решила че ще карам така , ако мога цял живот. Да не говорим че ми повлиява много добре и на Хашимото, намалила съм драстично хормона и добавките.
Последната седмица не съм яла никакви въглехидрати, само животински храни и малко млечни включих. Но пък тази седмица се чувствам велико бъкам от енергиа, кожата ми светна.
Попаднах на една много интересна общност покрай протокола. За обикновеният човек е много драстично , но като се задълбаеш по-дълбоко има много резон. Не го препоръчвам защото е крайно, на мен ми действа много добре, но не знам до кога ще карам така. Не искам да е насила а тялото ми да се чувства добре. Пускам линк ако някой се заинтересува, но мисля че протокола е напълно достатъчен за розацеа.
http://zerocarbzen.com/testimonials/

# 992
  • Мнения: 2 576
joya аз сега ползвам Rosaliac CC creme харесва ми,покрива зачервяванията,изръвнява тена.Малко по мазен го усещам от колкото бих искала да е...като цяло съм доволна  Peace

Аз опитах с протокола,но ми е много трудно без млечни.Прясно мляко не консумирам,но кис.мляко,кашкавал и сирене от време на време и по малко си хапвам.При мен само от ограничаване на въглехидратите се забелязва голямо подобрение.Пъпките почети се изчистиха и зачервяванията вече са много по малко и по незабележими  Simple Smile
Аз също съм решила да продължа и за в бъдеще да се храня така,чувствам се перфектно.
Zero Carb храненето съм решила да го пробвам за няколко дена поне в някой от следващите дни...

# 993
  • Мнения: 39
joya аз сега ползвам Rosaliac CC creme харесва ми,покрива зачервяванията,изръвнява тена.Малко по мазен го усещам от колкото бих искала да е...като цяло съм доволна  Peace

Аз опитах с протокола,но ми е много трудно без млечни.Прясно мляко не консумирам,но кис.мляко,кашкавал и сирене от време на време и по малко си хапвам.При мен само от ограничаване на въглехидратите се забелязва голямо подобрение.Пъпките почети се изчистиха и зачервяванията вече са много по малко и по незабележими  Simple Smile
Аз също съм решила да продължа и за в бъдеще да се храня така,чувствам се перфектно.
Zero Carb храненето съм решила да го пробвам за няколко дена поне в някой от следващите дни...
Само лазер...друго е дрън-дрън!

# 994
  • Мнения: 2 576
Tatyana56 не съм съгласна с теб.
Розацеята е вътрешен проблем,така,че няма как да се третира външно и да се излекува на 100%.

# 995
  • Мнения: 138
Татяна ,отговорете ми на личното. Мерси!

# 996
  • Мнения: 39
Това са глупости! Аз лекувах я как ли не е! Но с 3 процедури с лазер лицето е станало бяло и хубаво! Ползвам сега само крем против слънце 50 фактори! Ти разбираш, че правих в месец по 1 третиране с лазер и няма никаква розацея! Обърни се в Дермавита - там съм го правила през януари!

# 997
  • Мнения: 2 576
Това са глупости! Аз лекувах я как ли не е! Но с 3 процедури с лазер лицето е станало бяло и хубаво! Ползвам сега само крем против слънце 50 фактори! Ти разбираш, че правих в месец по 1 третиране с лазер и няма никаква розацея! Обърни се в Дермавита - там съм го правила през януари!

Не искам да влизам в спорове с теб  Naughty
Но аз лично само с ограничаване на въглехидратите и по малко млечни вече виждам забележителна промяна както казах,относно пъпките и зачервяванията.
Така,че всеки сам избира за себе си по кой път да поеме...

# 998
  • Мнения: 39
И какво? Като почнеш въглихидратите, то пак ще започне да се зачервява та и този филм съм гледала!

# 999
  • Мнения: 2 576
И какво? Като почнеш въглихидратите, то пак ще започне да се зачервява та и този филм съм гледала!

Ха незнам защото нямам намерение да ги започвам.
Пак казвам всеки сам си избира метода на лечение.Аз съм избрала този път..
Немога само да разбера защо продължаваш да настояваш  Thinking

Не налагам мнението и опита си на никого,просто споделям  Peace

# 1 000
  • Мнения: 138
Лично мен Татяна ме обнадежди с това за лазера , но ми се струва реклама , не знам!

# 1 001
  • Мнения: 2 576
Лично мен Татяна ме обнадежди с това за лазера , но ми се струва реклама , не знам!

Абе и на мен така ми изглежда....знам ли  newsm78

# 1 002
  • Мнения: 39
Хора, аз съм се лутала като вас! Не правя НИКАКВА реклама, защото дадох трудовите си парички за процедурите! Просто това е спасение! Само от лазер минава! Около носа имах пак червени места та малко и тях са докоснали и сега и те са бели! От лазер кървеносните съдове се крият и кожата става бела! В ой свят живеете та че не знаете! Аз живея в едно село! Каква ви е реклама!!!!

# 1 003
  • Мнения: 958
И преди колко време прави лазер-а ?

# 1 004
  • Мнения: 1 501
Момичета, не е реклама според мен. И на мен козметичката ми каза да направя лазер ако искам и че има огромен ефект, но просто след време пак "избиват" тези кръвоносни съдове. До тип кожа, нервно-вегетативна система и какво ли още не, е. Така, че ефект наистина може и да има, но тя каза, че се прави зимата и трябва да сме готови кожата да поизгори на места, което мен лично малко ме притесни, де да знам. Но то си се прави не в обикновен салон за красота, а предполагам в клиника така, че хората си знаят работата. Аз лично по-натам бих го направила. За момента нямам много разширени кръвоносни съдове, но пък като ми избие тая червенина при определени условия и замязвам на клоун. Ако не са разширени няма и така да се зачервявам. Само не знам с ушите как ще се справям, защото и те пламват веднага ако ми е топло или нервно  Grinning.

Общи условия

Активация на акаунт