подходящо масло?

  • 2 512
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9 973
президент;аджаров,родопея

# 16
  • Мнения: 1 440
markenbutter, lurpak  Peace

# 17
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
Немско, за предпочитене - Президент!

# 18
# 19
  • Мнения: 2 926
Купувам само немски масло.

# 20
  • Прекрасна ВАРНА
  • Мнения: 356
ПРЕЗИДЕНТ

# 21
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
Само немско масло купувам и аз.
Преди време и Вереята ставаше, ама после я развалиха.

# 22
  • Мнения: 27 524
Президен е най-хубавото, но и доста скъпо. В БГ си взимаме немското, много е хубаво и цената му е разумна  Peace

# 23
  • Мнения: 930
Президен е най-хубавото, но и доста скъпо. В БГ си взимаме немското, много е хубаво и цената му е разумна  Peace

би ли споделила марката на немското масло Hug

# 24
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Напоследък редувам Президент-а с Маджаров, мисля, че и Маджаров е истинско (или поне така пише на опаковката  Wink)

# 25
  • Мнения: 27 524
би ли споделила марката на немското масло Hug

Deutsche Markenbutter, жълта опаковка, с една крава, дето я доят и отзад се вижда ферма  Simple Smile

Взимах и на Мегле, понеже млеката им са хубави, но маслото не ми хареса - много бяло, безвкусно и без мирис. Немското е чудесно  Peace

# 26
  • Мнения: 2 521
Президент си ми харесва,но следващия път ще взема от това Markenbutter,което толкова хвалите Wink

# 27
аз използвам само президент или в краен случай немско. всичко друго е маргарин. Peace

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
За мазане на филийка купувам немско или Президент, за сладкиши ползвам това на Родопея, наскоро го открих и много приятно се изненадах от качеството му.

# 29
  • Мнения: 157
Родопея наистина не е лошо на вкус, но пък като го разтопя за баница и си прилича точно на маргарин. Не че не ползвам маргарин, де..Но като купувам масло ми се ще да е масло. И аз съм За немското Markenbutter.
Детето ми като нямаше годинка, използвах едно безсолно масло, но забравих как се казва.Много готино

Общи условия

Активация на акаунт