Как ви се промени вкуса по време на бременност??

  • 8 099
  • 122
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 3 760
През първата бременност никак,но през втората много ми се ядеше и пиеше кисело,а от кафето ми се гадеше и от солети и чипс също.

# 61
  • Мнения: 292
Хапвах си от всичко без никакъв проблем (то си ми личеше и от килограмите  Embarassed) само дето като видех месо и ми ставаше  Sick ...

# 62
  • Мнения: 1 558
Всъщност въобще не ми се промени вкуса.Това,което си ядях преди бременността,продължих да си го ям и докато бях бременна. Не ми се е гадело и нямах проблеми с храносмилането Peace

# 63
  • Мнения: 2 587
Спрях да ям месо и китайска храна и проядох кашкавал(преди не обичах).

# 64
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
По никакъв начин бях си като преди

# 65
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
ЗАпочнах да ам неща ,които никога не съм харесвала-като чесън и кисело зеле.След раждането обаче отново не ги долюбвам

# 66
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Никак, както и при първата ми бременност.

# 67
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 125
Не исках да видя и помириша каквото и да е месо, а също и краставици, лук.Започнах да ям много сладко.

# 68
  • Мнения: 3 695
спрях сладкото  Laughing не ми се яде

# 69
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
Никак.
Налитах и на сладко, и на солено, на кисело също не прощавах.
Колето не означава, че ядях до премала, разбира се.
Може би само месото не ми понасяше особено. Sick

# 70
  • София
  • Мнения: 260
Нямам апетит, не мога да вкусна месо и сладко. Ще видим по нататък newsm78

# 71
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 935
Моят не се промени, нито пък имах някакви специални влечения към определени храни. Heart Eyes

# 72
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Нямах апетит. Отвратих се от мюслите (преди това ги обожавах) и ми ставаше лошо от миризми.

# 73
  • Мнения: 6 126
още преди да разбера че съм бременна спрях (учудващо) кафето,и много ми се ядеше чесън ама много вечер не заспивах без да съм яла кисело мляко с чесън,и така до 7 месец когато заради киселините го намалих до веднъх седмично,сега си обяснявам това с кръвното той го  свалял а моята лекарка все ми казваше че е малко високо.

# 74
  • Мнения: 991
До края на 3-ти месец не можех да ям почти нищо - само меки круши, банани и от време на време печени картофи на фурна с малко олио. А бях ужасно гладна - стомаха ми стържеше, а ми се гадеше от повечето храни. И водата повръщах. После започна класическия глад за кисело - лимони, кисело зеле, кисели краставички, грейпфрути... Накрая и на мен ми се ядеше сладко. Месо почти не можех да ям през цялата бременност.

Общи условия

Активация на акаунт