Агнешко месо?

  • 8 133
  • 42
  •   1
Отговори
# 15
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 018
Преди няколко дни дадох пюре с агнешко.Хареса му.Значи малко след 7,5 месеца.И аз му дадох пюрето на ХИП и също го пробвах и наистина е вкусно,макар че няма сол в него.

# 16
  • Мнения: 3 157
Давала съм 2пъти пюре на Хип с агнешко,но не му хареса изобщо и не виждам смисъл да го мъча повече.Първия път на около 8-9мес.

# 17
  • Мнения: 14 490
дъщеря ми е на 9 месеца и половина, сега смятам да й дам за първи път.

# 18
  • Мнения: 33
Дадох на 9 месеца. От пюренцата на ХИП. Страшно му хареса.  Peace

# 19
  • Мнения: 3 993
Дадох на 7 месеца в готово пюре на Хип. Агнешкото е третия вид месо, което дадох след заешкото и пуешкото. Агнешкото не е мазно месо, напротив.

# 20
  • Мнения: 53
Аз го дадох за пръв път тези дни, т.е. на 8 навършени - Великден е все пак, нали трябва и той да разбере, че е празник  Wink Joy

# 21
  • Мнения: 781
На 9 месеца дадох пюре на Хипп с агнешко месо, хареса му много Peace

# 22
  • Карлово
  • Мнения: 328
още не съм
сега на 6 мисля да му дам да опита

# 23
  • Мнения: 1 740
Дадох след 10 месец.

# 24
  • Мнения: 2 524
8 месеца. Редовно му давам  Peace
И аз като Блонди.

# 25
  • Мнения: 18
Привет аз дадох на моя син почти на 9 м агнешко на гербер много  ни хареса и сега си го хапва сладко сладко newsm10

# 26
  • Мнения: 254
имам нужда от компетентен отговор,досега несъм му давала агнешко,но ни донесаха домашно и ме интересува дали може да му го сготвя аз след като е вече на 1 година и 1 месец,и ако да колко грама месо да му сложа в пюрето,да го сваря предварително ли,естествено първо утре ще занеса в ХЕЙ-то да го изследват

# 27
  • Мнения: 2 334
Вчера за първи път и дадох и много и хареса тоест на 1г.3м

# 28
  • България
  • Мнения: 457
След годинка,много го харесва Peace

# 29
  • София
  • Мнения: 12 554
От кога въведохте в менюто на бебчетата агнешкото?

Още не съм го въвела, а е почти на 3 години. Един, единствен път се опитах да му дам пюре с агнешко, след което чистих себе си, него и къщата.

Общи условия

Активация на акаунт