Суперхраните на Аква Сорс

  • 84 596
  • 759
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 265
Благодаря Голямо дете , ще взема за себе си със сигурност, иначе още чета инфо за тези продукти и когато съм готова и сигурна, че трябва да ги давам и на детето ще взема и за него. Аз съм си такава, изчитам де що намеря за  някой продукт, преди да влезе в устата на детето ми, затова и май малко дотегнах с мойте въпроси за коластрата тук във форума.

Off topic Жaнетка, коя зодия си, че ми стана любопитно? Астрологията ми е хоби.
Лъв,би ли ми направла характеристика или хороскоп

# 736
  • Мнения: 1 167
Сега виждам, че има подобна тема във форума  Embarassed Открих ви ровейки се да открия нещо по въпроса с водораслите. Една позната дава на детето си от около 2 години коластра и зелена енергия. Но ми спомена, че учени изследвали водите на въпросното езеро от което се добивали водораслите и установили, че е силно замърсено и токсично. Това вярно ли е? Имате ли информация за това?

# 737
  • Мнения: 265
Сега виждам, че има подобна тема във форума  Embarassed Открих ви ровейки се да открия нещо по въпроса с водораслите. Една позната дава на детето си от около 2 години коластра и зелена енергия. Но ми спомена, че учени изследвали водите на въпросното езеро от което се добивали водораслите и установили, че е силно замърсено и токсично. Това вярно ли е? Имате ли информация за това?
Доколкото съм запозната този вид Водорасли дори не са способни да продуцират токсини /чела съм ,че като цяло малко видове Вод. изобщо имат тази способност.Ако Водораслите бяха вредни това щеше да се усети,т.е. вместо детето да се лекува щеше да се разболява още повече.Това си е чиста проба спекулация защото нашите Кламатски Водорасли много се продават ,понеже наистина са незаменими.Нарича се и още '' нелоялна конкуренция''.Лично аз няколко месеца след приемане на Водораслите ги изследвах /на принципа на радиестезията/ и установих,че не съм сбъркала,а ако съм била в грешка за качеството то несъмнено нямаше да постигна толкова добри резултати с Вод. - главният и най-важен за мен резултат е ,че децата ми не са пили АНТ.

# 738
  • Мнения: 1 167
Моята позната като го разбра това веднага спря водораслите и даваше само коластра. И още дава де. Тя ми преразказа прочетеното от нея ( от чужд сайт) че нивото на водата в езерото е спаднала и от там дошъл проблема. Не знам...... просто съм в търсене на правилния Продукт, който спокойно да давам на децата. Жaнетка ти какво точно им даваш на твоите?

# 739
  • Пловдив
  • Мнения: 1 350
И друг път сме обсъждали, че е добре когато някой влиза във форума с подобна информация, а именно Една позната дава на детето си от около 2 години коластра и зелена енергия. Но ми спомена, че учени изследвали водите на въпросното езеро от което се добивали водораслите и установили, че е силно замърсено и токсично.да дава конкретни линкове към източника, иначе е несериозно! Съгласна съм, че всички искаме най-доброто за децата си Peace, но да се твърдят подобни неща само на думите на приятелка, леля, стринка и т.н ......
Нека не подценяваме и плацебо ефекта, който може да имат върху някои хора продуктите на Аквасорс, с приказки като тези, няма да им помогнем Peace.

# 740
  • Мнения: 1 167
mamaden не бих искала да влизам в спор, друга е целта ми. Ето линка http://www.tldp.com/issue/167/algae.html

Искам правилно да бъда разбрана. Търся нещо, с което да подсиля имунитета на децата. В момента съм в процес на търсене и изясняване на плюсовете и минусите от приемането на добавки. В тази връзка някой от по-компетентните от вас може много да ми помогне, защото все още ме вълнува следния въпрос - Развива ли се имунитета на човек, който приема имуностимулатори без прекъсване. Какво става ако нпр. 10 год. пиеш и изведнъж спреш? Ще може ли имунната ти система тогава да се справи при атака? Питам защото сега сина ми е на 3 год - т.е имунната му система сега се развива, тялото му расте и т.н И ако сега започна да му давам някакви добавки стимулиращи имунитета, дали по някакъв начин няма да му попреча на правилното развитие и укрепване? Дали организма му няма да стане "ленив" и да не може да се справи без добавки? Дано ме разберете правилно този път. Още веднъж казвам - не искам да споря, просто питам и се опитвам да открия най-доброто за децата ми.  Hug

# 741
  • Мнения: 265
Моята позната като го разбра това веднага спря водораслите и даваше само коластра. И още дава де. Тя ми преразказа прочетеното от нея ( от чужд сайт) че нивото на водата в езерото е спаднала и от там дошъл проблема. Не знам...... просто съм в търсене на правилния Продукт, който спокойно да давам на децата. Жaнетка ти какво точно им даваш на твоите?
на моите деца давам - коластра,Зелена енергия ,Водорасли,при необходимост пробиотици,главно това им давам.Много кратно лекувам вирусните инфекции с кол,вод и ЗЕ,когато голямата ми се разболее и е отпаднала само ЗЕ я вдига на крака,а лятото веднъж и откриха бактерията Ешерихия Коли - нея излекувах с големи дози коластра и пробиотици.От продуктите съм забелязала много положителни промени не само в нашето семейство но и на много други хора.Смятам,че спокойно можеш да даваш на детето си ЗЕ и ще видиш резултат,а ако е честоболедуваш най-добре да включиш и кол и мастни киселини.

# 742
  • Пловдив
  • Мнения: 1 350
mamaden не бих искала да влизам в спор, друга е целта ми. Ето линка http://www.tldp.com/issue/167/algae.html

Искам правилно да бъда разбрана. Търся нещо, с което да подсиля имунитета на децата. В момента съм в процес на търсене и изясняване на плюсовете и минусите от приемането на добавки. В тази връзка някой от по-компетентните от вас може много да ми помогне, защото все още ме вълнува следния въпрос - Развива ли се имунитета на човек, който приема имуностимулатори без прекъсване. Какво става ако нпр. 10 год. пиеш и изведнъж спреш? Ще може ли имунната ти система тогава да се справи при атака? Питам защото сега сина ми е на 3 год - т.е имунната му система сега се развива, тялото му расте и т.н И ако сега започна да му давам някакви добавки стимулиращи имунитета, дали по някакъв начин няма да му попреча на правилното развитие и укрепване? Дали организма му няма да стане "ленив" и да не може да се справи без добавки? Дано ме разберете правилно този път. Още веднъж казвам - не искам да споря, просто питам и се опитвам да открия най-доброто за децата ми.  Hug
Съжалявам ако съм прозвучала грубо и негостоприемно  bouquet
Въпросите са ти много на място задедени мила, аз се радвам на хора като теб, които си задават въпроси, а не взимат първото нещо което някой им е препоръчал Peace. Ще се радвам ако някой се включи с компетентни отговори на твоите въпроси. Сега като се замисля можеш да пуснеш отделна тема в здрания форум за това как влияят хр.добавки и други подобни върху изграждането на имунната система Peace, там със сигурност ще има интересни отговори, тук се съмнявам Sunglasses

# 743
  • Бургас
  • Мнения: 85
Здравейте!От няколко седмици ползваме продуктите на Аква Сорс,интересуваме как ги съхранявате след отваряне.На опаковките пише "на сухо и хладно място",но означава ли това в хладилник или  на стайна температура.

# 744
  • Мнения: 581
Лично аз съхранявам в хладилник!
На стайна температура коластрата придобива неприятен аромат /като на развалено мляко/, зелената енергия не знам дали има същия проблем, защото и нея слагам в хладилника.

# 745
  • Мнения: 265
Аз съхранявам в шкафа,не мисля че трябва да се замразяват защото така губят полезните съставки.Дори ни е казано като слагаме ЗЕ в храната на детето да гледаме храната да не е нито гореща нито студена защото така се губели част от полезните свойства

# 746
  • Бургас
  • Мнения: 440
Не смятам,че приемането на хранителни добавки може да попречи на правилното развитие на имунната система.Давам на синът ми водорасли от 2 години.Доколкото знам могат да се дават до-живот.Само трябва да се прави пауза от 10-15 дни примерно за период от 1 година за почивка на организма.Всеки от нас е подложен ежедневно на стресови ситуации,приемаме продукти с консерванти и боледуваме от простудни заболявания.Всичко това води до отслабване на имунната система,затова е необходимо постоянно да се приемат качествени хранителни добавки.

# 747
  • Мнения: 572
Мастните киселини (независимо дали вашите или моите) - задължително в хладилник!!! Зелената енергия няма нужда, но като я оставя на стайна температура и желатиновата капсула се размеква, та затова - и нея в хладилник. При охлаждане да си губят полезните съставки  newsm78 - НЯМА ТАКОВА НЕЩО!

Жaнетка , ти магданоза и копъра в хладилника ли си ги държиш или на топло - до парното  newsm53 ?

Последна редакция: ср, 20 яну 2010, 21:39 от Голямо дете

# 748
  • Мнения: 265
Мастните киселини (независимо дали вашите или моите) - задължително в хладилник!!! Зелената енергия няма нужда, но като я оставя на стайна температура и желатиновата капсула се размеква, та затова - и нея в хладилник. При охлаждане да си губят полезните съставки  newsm78 - няма такова нещо!

Да мастните киселини да - винаги в хладилник.Но да слагаш кутия с ЗЕ в хладилник си е пълна измислица.Не го правете ,това е само във ваш ущърб.

# 749
  • Пловдив
  • Мнения: 1 350
ЕМК в хладилник, другите неща не ги съхранявам там...но предполагам си зависи и стайната температура, при нас не надхвърля 19гр., но имам познати които живеят при 24-25 Sunglasses. Не ми миришат на лошо продуктите когато са стояли на рафта.

Общи условия

Активация на акаунт