Работна тема "Хранене"

  • 84 471
  • 247
  •   1
Отговори
# 60
# 61
  • Мнения: 1 517
дали бихме могли да изработим малки картончета, на които да напишем кои храни кога е препоръчително да се въвеждат при захранването след 6 месец? от едната страна тази инфо, от дургата - инфо за нас, можем да раздаваме и на педиатри, и на родители, а ще бъде по-полезно от само рекламна брошурка на СНБМ..

# 62
  • Мнения: 2 614
дали бихме могли да изработим малки картончета, на които да напишем кои храни кога е препоръчително да се въвеждат при захранването след 6 месец? от едната страна тази инфо, от дургата - инфо за нас, можем да раздаваме и на педиатри, и на родители, а ще бъде по-полезно от само рекламна брошурка на СНБМ..

Има такива готови, които ЛЛЛ раздава по време на ССК? Да проверя ли за налични?

# 63
  • Мнения: 4 970
Според мен въпросът е за НАШИ такива Thinking Нямаме.Идеята е да ги поместим  в евентуалната брошура, която мислихме.
( имаме и текст за брошура, която Мента направи преди време на юруш, но която  така и не се реализира по ...разни причини Whistling)

# 64
  • Мнения: 4 978
дали бихме могли да изработим малки картончета, на които да напишем кои храни кога е препоръчително да се въвеждат при захранването след 6 месец? от едната страна тази инфо, от дургата - инфо за нас, можем да раздаваме и на педиатри, и на родители, а ще бъде по-полезно от само рекламна брошурка на СНБМ..

Идеята е много добра.
Можете ли да подготвите м/лите за захранването?

# 65
  • Мнения: 4 970
дали бихме могли да изработим малки картончета, на които да напишем кои храни кога е препоръчително да се въвеждат при захранването след 6 месец? от едната страна тази инфо, от дургата - инфо за нас, можем да раздаваме и на педиатри, и на родители, а ще бъде по-полезно от само рекламна брошурка на СНБМ..

Идеята е много добра.
Можете ли да подготвите м/лите за захранването?
Е добре де, нали тъкмо това коментирахме- че е смешно да пишем разни брошурки и подобни нещица ooooh!

# 66
  • Мнения: 4 978
Аз не виждам нищо смешно в подготвянето и отпечатването на брошури и др подобни.
Възприемам предложението на Ellea като много добро допълнение към тях.

# 67
  • Мнения: 4 970
Аз ли нещо не разбирам, ама  получих отговор вчера че брошури за хранене и захранване няма да правим или раздаваме, защото 4акаме книжката newsm78 Достатъчни били анкетата и нашата си инф. брошура.
Вече се обърках Crazy

# 68
  • Мнения: 5 401
Пак да внеса яснота по собствените ми постове:

Формат, в който даваме съвети за кърмене и захранване, не се наемам да създавам, защото нашите знания са само въз основа на четене и личен опит. Има други организации и създадена от тях литература, както и консултанти, за да се опитваме да го копираме. Ако помислим вариант за партньорско издание, тогава съм ОК, но е и в случай на авторство от наша страна.  Peace

# 69
  • Мнения: 4 978
Пак да внеса яснота по собствените ми постове:

Формат, в който даваме съвети за кърмене и захранване, не се наемам да създавам, защото нашите знания са само въз основа на четене и личен опит. Има други организации и създадена от тях литература, както и консултанти, за да се опитваме да го копираме. Ако помислим вариант за партньорско издание, тогава съм ОК, но е и в случай на авторство от наша страна.  Peace

Ясно е, че няма да влезем в ролята на откриватели, както и че нямаме идея за авторство.
Винаги можем обаче да цитираме източника на използваната информация, като предварително сме получили съгласие за това.
Приносът ни в случая би бил разпространяване на полезна информация.

# 70
  • Мнения: 5 401
Ясно е, че няма да влезем в ролята на откриватели, както и че нямаме идея за авторство.
Винаги можем обаче да цитираме източника на използваната информация, като предварително сме получили съгласие за това.
Приносът ни в случая би бил разпространяване на полезна информация.

Е, нали заради това миналата година ме пооплюхте и ме обвинихте в каквото си харесахте, включително в конфликт на интереси, когато се опитвах да ви обясня, че може да се получи чудесен фОрмат в партньорство с ЛЛЛ.  Confused Обаче какво стана - всички скочихте, че имаме капацитет да се справим сами и в резултат се получи една брошура, създадена за 5 чАса.  Twisted Evil

# 71
  • Мнения: 4 970
Само не разбрах какво те бърка времето за изготвяне на брошурата( което не е 5 часа Wink между другото .
Важен е крайния резултат...Ама- както и да е. Не ми се навлиза  в спорове отново по темата

# 72
  • Мнения: 5 401
Крайният резултат не бе добър... А петте чАса бяха посочени именно от автора... И 24 часа да са били, пак бих им отдала същото значение - прибързана и непрофесионална работа само и само да ми се докаже нещо, което обаче не се получи.

За да прекратим това безсмислие, моля, ако случайно решите, че е необходимо и има смисъл да работим по темата бебешко захранване при поставеното от мен "условие" (в партньорство с подходяща организация), казвайте!  Peace

# 73
  • Мнения: 4 970
Аз отдавна казах да прекратим по темата и смятам да го направя Peace

# 74
  • Мнения: 1 517
Аз нямам нищо против да работим в партньорство, особено с ЛЛЛ. Извинявам се, че предизвиках такива вълнения с предложението си, просто си мислех че една такава брошура може да бъде много по-добра реклама за нас от брошура само за сдружението. Но може и по-нататък. Още повече че не мислех да стане за празника (нямаме време), а по принцип...

Общи условия

Активация на акаунт