Безвъглехидратна диета - тема № 8

  • 19 752
  • 429
  •   1
Отговори
# 15
НЕМОГА ДА ПОВЯРВАМ,ДАЛИ УСПЯХ И АЗ ДА СЕ ДОБЕРА ДО 1ВА СТРАНИЦА ТОЗИ ПЪТ!ТЕМАТА Е СТРАХОТНА!ЦЕЛУВКИ И МИНУСИ НА ВСИчКИ!!!

# 16
УФФФФФФФФФФФФФФФФ,ПАК НЕ УСПЯХ,МНОГО СТЕ БЪРЗИ БЕ........ #Cussing out #2gunfire

# 17
  • София
  • Мнения: 6 010
redjinaa, обаждай се по-честичко, че само на първата страница те засичаме. До къде я докара?
Аз искам да похваля омлета на Дора, който беше невероятно вкусен! Аз обаче сложих зелена и червена чушка, вместо зелена и жълта и трябваше малко повечко да запържа тиквичките, че ми хрупкаха някои. Все пак беше много вкусно!   bouquet
И аз имам проблем с посещението на "едното място" вече трети ден съм в застой, а колко зелен чай изпих не е истина. Но най-странното е, че продължавам да смъквам килца. Много странно! Този чай "Инхуа" намира ли се във всяка аптека или да го търся в любимия ми магазин на Хемус (в София). Каква му е цената?
Днес съм си тук от 15:00 и доста неща ометох, но само позволени и придружени с мнооого вода. Изяла съм сигурно 100 - тина грама пушено филе, 1 домат, после 1/2 чаша доматен сок... Предишните два пъти като правех диетата хрупах моркови доста често, но сега съм ги заменила със зелени сурови чушки и ми действат много добре.
Днес ми е 12 ден на диетата (точно средата) и съм дотук -3 кг, така че се надявам и за останалите 12 дни да смъкна още толкова.
Айде стига толкова от мен засега, ако се сетя още нещо ще пиша Wink
Приятна вечер!

# 18
  • Мнения: 62
Винаги съм тук винаги чета следя темата и се радвам на вас на свалените кила ,аз почнах да слабея но днес ми дойде мнц и  знам, че ще задържам и за това вече не бързам ,този път съм решила няма отказване ,вече не мога да ям яйца миналия ден повърнах  ooooh! с извинение,бях си направила пак яйца с гъби и след това стана каквото стана  newsm78 ,вече не мога да ям яйца и гъби.

# 19
  • София
  • Мнения: 6 010
redjinaa, съжалявам че така е станало. Гледай да разнообразяваш храната си, за да нямаш повече подобни проблеми.
Аз да добавя, че на ден дъвча и по две, рядко три дъвки Orbit без захар  Peace Знам, че има аспартам и минимално количество въглехидрати, но това е моят начин за прегрешения. Вече ги приемам като десерт... Направо съм се повредила!  Joy

# 20
  • dobrich
  • Мнения: 13
ЛАЛЕНЦЕ ЧАЯ ИНХУА СИ ГО КУПИХ ОТ НАЙ-ОБИКНОВЕННА АПТЕКА ЗА 7.40 И СТИГА ЗА ОКОЛО 11-12 ДНИ . НО ПРИ МЕН НЯМА РАЗХЛАБВАЩ ЕФЕКТ. УТРЕ ЩЕ СИ КУПЯ ЛАКСАЛ И ЩЕ ПРОБВАМ С НЕГО, ЧЕ ТО МОЕТО Е НАПРАВО УЖАС. АБЕ АЗ ЗНАМ ЧЕ КАТО КАРАМ САМО НА ПРОТЕИНИ СТАВА ТАКА НО УТРЕ ВЕЧЕР СЪМ НА РОЖДЕН ДЕН И ЩЕ ПРИБАВЯ И ЗЕЛЕНЧУЦИ ВЕЧЕ. АЗ ВИ ЖЕЛАЯ ЛЕКА И МИНУСОВА ВЕЧЕР И ДАНО УТРЕ ВСИЧКИ СЕ ПОХВАЛИМ С -1кг.ПОНЕ!

# 21
  • Мнения: 209
Здравейте!
От 02.02 съм на тази диета. Досега съм отслабнала 2 кг.
Тази диета случайно я дочух, един мъж я бил спазвал и за целия период свалил 15 кг, което направооооо е за завиждане. Аз имам много кг са свалям. Дано да имам успех. Спазвам всичко, което пише на първата страница. Имам резултат и това успокоява. Преди доста време бях на диетата на Дюкан, но нещо не беше моята диета, въпреки, че издържах 8 месеца, но не смъкнах много. Аз лично се измъчвах без салати.
А от два дни ми се яде нещо сочно, като плодов сок и не знам какво да направя. Доматен сок дали е добра идея да се пие в такъв случай?
Мога ли да ви питам защо точно 24 дни се пази тази диета? Има ли някаква закономерност за това?
Благодаря ви за отговора и желая на всички много минуси!

# 22
  • Мнения: 52
Здравейте момичета не успях да се запиша и аз на първата страница но се надявам да не е толкова лошо.С ваша помощ свалих до сега 6кг. и много се радвам.Имах почивка който свърши и започвам втората част.Теглото ми сега е 77,700кг. дано да успей да заменя първата седмица с едно 6 но това е далечна зел.Успех на всички и до скоро.

# 23
  • Мнения: 94
Хей,привет момичета!Кафето днеска аз го правя!  food010
Сега прявя запис на поста и се връщам да редактирам,че докато се отпесна да пиша и току-виж някоя по-чевръста от вас ме изпреварила Joy
White_tulip - всеки си има слабост да кръшне някак позволено.Аз съм спряла млякото и морковите и забелязвам ,че резултатите са по-бързи..Май и мазното като спра ще ви давам всеки ден минуси.
Днеска застой,но от моя номер с единиа крак на кантара забелязвам ,че стрелката изостава все по-назад,което предвещава сериозен минус!
Kurnianos- навестявай ни по-често.много работиш напоследък май..
sonia_dim - добре дошла!не само 15 ,а и по повече се свалят Grinning.Препоръчвам ти доматен сок на "BBB" изгладнелия ти мозък може би ще го намери за магически прекрасенПоне моето първо докосване до този сок бе такова( от "BBB" вече ще трябва да ми плащат за рекламна кампания Flutter)
Полинка- ако говориш за "моите" хапчета - казват се Лаксит.На мен ми действат + чаша топла вода сутрин на гладно.
Айде лек и приятен петък ви пожелавам!На 13 се сваля най-много Joy

Последна редакция: пт, 13 фев 2009, 07:05 от Elica.

# 24
  • Мнения: 19
ех ели изпревари ме с кафето
veniz кое имаш предвид под токсично билката сена или чай сание не за друго ами аз пия чай сание и ме хвана страх да не се затрия newsm53
още не съм се теглила че не съм посещавала wc да не се разояаровам ама имам предчувствие че пак няма да има нищо Confused

# 25
  • Мнения: 94
В търпението е тайната МИГЛЕНА МИТЕВА

# 26
  • Мнения: 1
Добро утро и от  мен. Аз тази сутринзаковах кантара на 77кг  (от 85 кг на 17.01.09) Много ме радва резултата, но незнам докога ще издържа момичета, а ми се ще и другата седмица, в която ще включа и салатките.
ЕТИ ми липсва.
КУРНИАНОС все се разминаваме с тебе в скайпа.
ЕЛИ убедена съм, че ще отчетеш много добър резултата тази седмица.
ПОЛИ (хей слабата) ти си продължавай и без вц пак си слаба Simple Smile
МИГЛЕНА опитай се да си направиш линийка, та да следим колко сваляш, задържаш ли, за да можем да ти отговаряме по-точно.

ЛАЛЕНЦЕ и аз дъвча по две дъвки Орбит на ден-дъха ми е някакси отвратителен, все едно съм яла ръждясала тръба.

Последна редакция: пт, 13 фев 2009, 08:10 от Абито

# 27
  • Мнения: 19
уф бе ели знам ама нали бях хукнала да ви изпреварвам с абито  rotfImbo Joy

# 28
  • Мнения: 62
Добро утро и от мен .в 7:00 станах и ходих да тичам но много е студено тази сутрин и не издържах много,сега се чувствам много лека.

# 29
  • София
  • Мнения: 6 010
Добро утро и от мен!
Аз днес съм само със 0.100кг. по-лека от вчера, но без WC - толкова! Забелязвам, че първата седмица даже за 9 дни бях смъкнала 1.200кг., а сега от понеделник насам за 4 дни съм още минус 1.900кг.
Отивам да си хапна остатъка от омлета и после да ме няма.
Хубав ден!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт