Безвъглехидратна диета - тема № 8

  • 19 793
  • 429
  •   1
Отговори
# 30
  • dobrich
  • Мнения: 13
ДОБРО УТРО МОМИЧЕТА! СОНЯ-ДИМ ДОБРЕ ДОШЛА И С ДОБЪР РЕЗУЛТАТ СЕ ПОХВАЛИ КАТО ЗА НАЧАЛО БРАВОООО ПРОДЪЛЖАВАЙ ВСЕ ТАКА.
ЕЛИ БЛАГОДАРЯ ЗА КАФЕТО АМА ТИ СЪН ЛИ НЕ СПИШ ТА В 6.53 СЕ СЕ СЪБУДИЛА newsm53
АБИ БРАВО С ТЕЗ КИВИТА НАПРАВО ЩЕ ТИ СЕ СПРЕ ТОКА , А ДА ТЕ ВИДЯ УТРЕ ВЕЧЕР В КРЪЧМАТА КВО ЩЕ ПРАВИШ newsm03
АЗ ОЩЕ НЯМЯМ ВКЛЮЧВАНЕ ОТ WC-то И НАПРАВО ЩЕ СЕ СПУКАМ ХЕМ НЕ СЕ ТЪПЧА ИЗОБЩО. ДНЕС СЛОЖИХ БЕБО В ПАЯКА И СЕГА МИ Е МНОГО СМЕШЕН ЩОТО ВЪРВИ НАЗАД. ПРИ НАС В ДОБРИЧ Е ГОЛЯМ СНЯГ ТАКА ЧЕ ЖЕЛАЯ НА ВСИЧКИ ХУБАВ И СЛЪНЧЕВ ДЕН!

# 31
  • по света и у нас
  • Мнения: 1 176
Добро утро!
Добре дошли на новите момичета и много минуси ви желая–попаднали сте на точната диета!!! Hug
Лаленце,мерси за рекламата дето хвърли на омлета ми! Heart Eyes
Аз затова ги кръщавам фантазия–всеки може да добави това което му харесва–и гъби,и маслинки и т.н.

Поздравления за новата темичка и огромно благодаря на Лаленцето!

Днес незная какво ще ям още? newsm78

# 32
  • Мнения: 19
polina направо ти съчувствам за wc-то аз днес само не съм още ходила и ми е кофти а ти милата
- 0.100гр. съм днес мизерна работа
закуска кафе
чакам луната че предния път много добре ми подейства
добре дошла и на соня

# 33
  • София
  • Мнения: 5 259
Добро утро, момичета,
много сте ми ранобудни всички  Hug

Лаленце, много красива нова тема   bouquet
Момичета днес ми е последния ден преди почивката и ми е много трудно да устоя.. колегите ядат едни ягодки тук, а аз само..  newsm22 идва ми да ги измъкна от устата им.. ужас.. как издържате последния ден? 

# 34
  • Мнения: 601
Добро утро момичета.
Да ни е честита новата темичка и да се похвалим много минуси. Wink
Днес се претеглих и 2 килограма са вече в историятааааааа.  Party
Отново изкарах ужасна вечер. Tired Малката вдигна 40 гр. Т има гнойна ангина, но няма да ви занимавам с това. Ще се оправи.
rainy.. ягодите не са вкусни по това време не съжалявай мила Wink
Щях да питам за маслините, но вече прочетох че са разрешени.
sonia_dim добре дошла при нас Hug
МИГЛЕНА МИТЕВА,polinakoleva, dorа,  White_tulip,redjinaa ,Абито, Kurnianos
Hug Hug Hug Hug

# 35
  • dobrich
  • Мнения: 13
ИМАМ ЕДИНО ВЪПРОСЧЕ ОТНОСНО ЛУНАТА.  ПОСЛЕДНА ЧЕТВЪРТ КАКВО Е - РАСТЯЩА ИЛИ НАМАЛЯВАЩА ЛУНА? НЕ МОГА ДА СЕ ОПРАВЯ С ТИЯ ФАЗИ. ПОМОЩЩЩЩЩЩЩ.

# 36
  • Мнения: 1 632
Аз съм болна Sad незнам насинка ли е или грип.
Мислех да си направя пилешка супа ама като не се слага фиде какво да сложа само пиле и вода ли???нещо гадноми се  вида че ще стане ако е само това Sick

# 37
  • Мнения: 0
Добро утро момичета (или вече добър ден )Лаленце благодаря за новата темичка супер е радвам се че ще продължаваме да споделяме за минусчетата които ни радват.Днес нарочно няма да се меря на кантара за да не се е върнал онзи 1кг.и много да се разочаровам затова направо в понеделник ще се премеря да видя дано има още минуси.
Относно wc-то аз също имам проблеми преди да почна с диетата ядях едни шоколатчета от диетичния щанд в фантастико много ми помагат направо са супер казват се комфорт и са в синя опаковка сега не ги ползвам заради диетата ама сутрин като си пия кафето после всичко е ок с wc-то.
Пожелавам на всички много минуси дано да станем с перфектни тела за лятото

# 38
  • Мнения: 2 131
Здравейте, мацки!  Hug
Успешен диетичен ден ви желая!  Hug
Аз хапнах сутринта няколко парченца луканка, това ми е закуската. И кафе, естествено.
Уффф, това сладко направо ми е взело акъла. Едвам удържам фронта. И като си помисля, че идва уикендът и няма да съм толкова ангажирана, направоооо....  #Cussing out

# 39
  • София
  • Мнения: 5 259
Хубави не хубави, ама да знаеш колко са ароматни...
Ама аз вече надушвам от 200 метра ако някой пие айран или яде сирене... малеееее , как ще издържа до утре не знам  newsm61

# 40
  • Мнения: 876
момичета здравейте,
може ли някой да ми обясни за лунната диета, и има ли ефект от нея.
Благодаря.

# 41
  • Мнения: 10
Здравейте , мили мои !
Браво , Боби ! Темата е чудесна =) !
Нека и аз да се разпиша в нея , макар и на трета страница =)
За отчета - вчера за обяд пържолки + салатка , за вечера пиленце + краставички ... а днес все още ниииищо =) Но ще го измисля . Не знам защо ми се иска да си забъркам едно омлетче , изкушавате ме с него =) Добре изглежда , браво =) !
Чувствам се определено много добре ... Вчера не си бях у дома и пропуснах въртенето на педалите , но днес ще понаваксам измежду почивчиците =) Не съм се теглила от 09.02 . Е , вярно е , че не е минало кой знае колко време , но пък и малко не е =) Утре ще се постарая да проверя как се движат килцата и накрая ще се ядосам и ще взема да с купя кантарче , че старото ми отдавна издаде багажа ! Кажете - вие на какви се теглите ? Аз за сега на електронен , но той не е у дома =( Не знам , не знам ... Ще трябва да си го изумувам и това =) ! Днес ми е десети ден ... Още двеее седмици =) После мисля да се поразтоваря с чай , мед и плодове ! Дано ме огрее , пу - пу ! =) А иначе споделете колко време си правите почивчицата =) Виждам , че всяка от вас различно ... През нея какво си похапвахте =) ?
Сега ви оставям =) иииии се мятам на колелото =) !
Лек и успешен ден и мноооого минусчета =)

# 42
  • Мнения: 876
момичета как мога да разгледам албума и рецептите?
много ми е интересно  Laughing

# 43
  • Мнения: 601
BELL- на 1-ва страничка и началото на темата с големи червени букви  има линк с рецептите.
Кликни там  Peace

# 44
  • Мнения: 1
ДРИИМ, добре си решила да минеш на плодове след 1-я етап. Аз правя именно това, но карам един ден плодове, един ден мляко. Аз реших да направя тази почивка по този начин, защото имам много кг за сваляне. Утре само още се чудя какво да хапна вечерта. Ще си направя айрян и ще хапна салата от китайско зеле. А за мъжа кралска вечеря.........няма значение...ядене и ресторанти ще има и след един месец. Така, че ДРИИМ пиши ми какво смяташ-ще минеш ли и ти на тази "драстична" програма?

Общи условия

Активация на акаунт