Безвъглехидратна диета - тема № 8

  • 19 796
  • 429
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 10
Хайде и аз да се отчета =)
За вечеря хапнах зелена салата с пилешки пържолки на скара =)
Аааах , как искам бързо да мине това време ! Нямам търпение да видя как ще приключи първия етап =) !
Утре ще направя всичко възможно да се изтегля пък да видим ! =)
Хайде момичета ... лека вечер от мен иии повече минусчета на сутринта =) !

# 61
  • София
  • Мнения: 6 010
беба28, гледай си здравето на първо време. Добре си се сетила, че от плодовете ще се почувстваш по-добре, най-вече цитрусовите, те имат много витамини. Но по-добре гледай да си хапваш и по нещо може само месо, без зеленчуци ако не ти се ядат, за да не ти прималее от глад. Нали всички знаем как като човек е болен трябва да се храни за да има сили организма му.
Само гледай да не ядеш неща (сладкиши например), които за отрицателно време да ти стопят резултатите до тук!
Аз отивам да вечерям - печени гъбки със салата от домати и краставици Wink

# 62
  • Мнения: 62
Отчет:сутрин:кафе,1 домат
обяд:дробчета
вечер:салата от домати
От зеления чай трябва да си построя къща в тоалетната ..Вече няма да го пия мислих да пия активия но е забранено.

# 63
  • Мнения: 19
беба здравето на първо място мила той режима няма да избяга после с нови сили ще даваш напред а и като гледам линийката ти това малко човече иска здрава ,спокойна и енергична мама

# 64
  • Мнения: 686
Не можах да разбера гъби и маслини ,може ли да се ядат?
Някъде четох ,че може,на друго място,че не може и сега съм в чуденка?

# 65
  • Мнения: 209
Здравейте!
Благодаря за топлото приемане!
Аз докато влезна тук и станало много късно и всички вече спите.
Спазвам си стриктно режима и се чувствам добре.

# 66
  • Мнения: 19
добро утро да направя аз кафето днес
и да провлача крак днес кантара показа-1.300 newsm44 newsm44 newsm44

# 67
  • Мнения: 0
Добро утро и от мен.
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК на всички слабеещи момичета с пожелание за много любов и много минусчета за да се чувствате още по желани и обичани

# 68
  • Мнения: 601
Добро утро безвъглехидратни приятелки.   bouquet
Днес съм в супер настроение. Малката се подобрява спахме като къпани и двете. Simple Smile Дотук съм -2 кг. и нещо, не е зле за 5 дни аз съм много доволна  Party
sonia_dim  добре дошла   bouquet
Vqqra може да се ядът.
Меги браво момиче . Колко дена вече си на диета?
беба28 да оздравявяш скоро. Само не прегрешавай с тестено и сладко и всичко ще е ОК.
Аз засега нямам проблеми със ВС-то ям салатки в големи количества и може би е от това.
Снощи си направих "Дюкански дюнер" голяма вкусотия стана. Чак мъжо взе да гледа и се облизва в чинията ми Whistling
Пробвайте с овесени трици помагат с ВС-то и нямат въглехидрати. По 3с.л.на ден.
Дюканките така си помагат
ОООО забравих .........ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ ВЛЮБЕНИ!!!!!  bouquet

# 69
  • Мнения: 19

Нека любовта  да вдъхва живот като жива вода, нека да разцъфти като рядко цвете сред пустинните пясъци и да устои на всички бури и урагани.

честит свети валентин

# 70
  • dobrich
  • Мнения: 13
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ ВЛЮБЕНИ И ЛЮБИТЕЛИ НА ВИНЦЕТО!
БЕБА ОПРАВЯЙСЕ БЪРЗО.
БРАВО НА ВСИЧКИ МОМИЧЕТА С МИНУСЧЕТА А ДРУГИТЕ КОИТО ЗАДЪРЖАТ КАТО МЕН ДА НЕ СЕ ОТЧАЙВАТ.
INNOCENT ЗНАЕШ ЛИ ЧЕ ОВЕСЕНИТЕ ТРИЦИ СЪДЪРЖАТ 66% ВЪГЛЕХИДРАТИ НА 100гр. ТОВА Е ДОСТА ГОЛЯМ % И МИСЛЯ ЧЕ НЕ СТАВА ДА СЕ ХАПВА ЗА НАШАТА ДИЕТКА.
АЗ ВЕЧЕ СЪМ РЕШИЛА ДА СЕ ВЗЕМА В РЪЦЕ И ОТ ПОНЕДЕЛНИК ДА СЪМ СТРИКТНА В ДИЕТАТА БЕЗ ЗАБЕЖКИ И АЛКОХОЛ. НО ДНЕС НЯМА КАК ДА МИНА БЕЗ ВИНЦЕ! ПОЖЕЛАВАМ НА ВСИЧКИ ПРИЯТНО ИЗКАРВАНЕ И ДОБРО НАСТРОЕНИЕ! ПРАВЕТЕ ЛЮБОВ НЕ ВОЙНА! luvbed txtloves newsm76 Two Hearts

# 71
  • по света и у нас
  • Мнения: 1 176
Честит Свети Валентин!


Вчера за закуска хапнах салам и маслинки,
за обяд прошуто и краставица
и за вечеря пилешки пържоли.

Днес за закуска наденичка,
за обяд пържолка,а за вечеря незная–ще ходим на имен ден и каквото успея и мога да хапна.

Приятно изкарване на празника!

# 72
  • Варна
  • Мнения: 223
Здравейте момичета! Имам малко въпроси относно вашия режим.
1.Пишете,че хапвате карначета,кебапчета,руло Стефани-това значи ли,че може да се използва готова кайма,или пък готовите кебапчета от магазина или по заведенията.Сигурно ще кажете,че не може,но все пак тези от вас,които имат опит с режима дали от време на време го правят.Голямо прегрешение ли е?
2.Гледам,че Скумрията има много въглехидрати,но нали риба всякаква може.Та позволена ли е тя?
3.Зеления фасул-този,който е замразен,може да се хапва-нали?
Е,това е и честит празник на всички!

# 73
  • София
  • Мнения: 6 010
Toni на въпросите ти:
1. аз хапвам от време на врене кюфте или кебапче от заведение и не ми пречи на режима, карначетата също, но вкъщи си готвя с кайма мляна пред мен
2. в рибата въглехидратите са от друг тип, както и в зеленчуците - те са позволени
3. не, не може да се хапва, нищо, че е зелен
после се връщам да ви чета, момичета, сега отивам на пазар  Hug

# 74
  • Варна
  • Мнения: 223
Мерси за отговора! А за зеления фасул питах,защото има малко въглехидрати 5,30 и знам,че Дюканките го хапват.

Общи условия

Активация на акаунт